Agnieszka Holland ostro o ministrze środowiska. Chwali za to Kaczyńskiego

| Aktualizacja:

Nagrodzona Srebrnym Niedźwiedziem na festiwalu w Berlinie za swój ostatni film „Pokot” Agnieszka Holland skorzystała z okazji, by w TVN24 odnieść się nie tylko do swojego dzieła. Skomentowała również zmiany w prawie prowadzące do niekontrolowanej fali wycinki drzew w całym kraju.

wróć do artykułu
  • ~Rumcajs
    (2017-02-21 07:43)
    A co ma ta baba do drzew na prywatnej działce??!!! Może kupić 2 hektary w centrum Warszawy i zasadzić drzewa. Od moich wara!!!!
  • ~alicja
    (2017-02-21 08:19)
    Tylko szukają tematu, żeby PiS dołożyć.Minister Szyszko ma rację. Urzędnik z magistratu decydował czy właściciel może wyciąć brzozę na swojej działce. Ta pani niedługo pęknie z nienawiści, bo ile razy się odezwie, to zionie ogniem.
  • ~andrzej
    (2017-02-21 07:53)
    Lewactwo jest dobre na wszystko.
  • ~PRECZ
    (2017-02-21 08:24)
    MOJ PLAC,MOJE DRZEWO, MOJ PLAC MOJE DRZEWO, PRECZ,RAUS BOLSZEWIKI komunisty,precz!!!!!
  • ~cid
    (2017-02-21 09:33)
    Pani Holland, własne dziecko nienarodzone można "wyciąć", prawda? A własnego drzewa nie wolno....? Lewackiej logiki nie pojmują pewnie nawet sami lewacy....
  • ~WERT
    (2017-02-21 07:43)
    LESBIJSKIE POMIOTLO
  • ~pot fox
    (2017-02-21 09:05)
    Wreszcie można wyciąć to co się chce na własnej działce, a nie błagać biurokratę o zgodę!
  • ~BOLEK
    (2017-02-21 08:30)
    CYTAT z wypowiedzi tego babo .....a. ,,Są ludzie, są politycy, którym się wydaje, że mogą zapanować nad wszystkim, również którym się wydaje, że mogą zapanować nad naturą, nad planetą ,,To są właśnie jej poglądy i całego tego lewactwa i lezbijstwa .A pan profesor jest wybitnym fachowcem w przeciwieństwie do niej ona nie rozróżnia brzozy od dębu.
  • ~Viking
    (2017-02-21 08:49)
    od kiedy Jan Szyszko jest ministrem sprawiedliwosci? Debili zatrudniają w tej gazecie
  • ~Precz z lewactwem
    (2017-02-21 09:04)
    Dajcie juz spokój z tą Holland. Co mnie obchodzi opinia jakiejs Holland? Niech sobie robi filmy, ale niech się nie wtrąca we wszystko.
  • ~Proton
    (2017-02-21 14:11)
    Proponuję referendum: Czy jesteś za całkowitym zakazem wycinania drzew w Polsce? Pamiętaj jednak, że od dziś nie kupisz drewnianych mebli ( stół, stołki, szafki, szafy są drewniane ), w ogóle nic nie kupisz, bo większość produktów jest pakowanym w papier/karton, w kominku domowym będziesz palił węglem, bo drewna nie będzie, a w piecu węglowym będziesz rozpalał plastikiem, nie wybudujesz domu ( deski, szalunki, słupy, krokwy, łaty, podłogi, okna i drzwi też są drewniane ), koniec z czytaniem, bo nie będzie książek, zeszytów i oczywiście koniec z drukowaniem ( papier również jest z drewna )!!! Oczywiście staną również wszystkie elektrownie węglowe w Polsce, bo obecnie jest obowiązek spalania węgla razem z drewnem, nie będzie więc prądu, będziemy żyli jak w epoce kamienia łupanego! Nie ważne, że bez drewna nie da się żyć, ważne, że drzewa będą rosły i żyły!!! Czy ludzie krzyczący w obronie drzew zdają sobie sprawę, do jakich absurdów dochodzą?!
  • ~pardons
    (2017-02-21 10:18)
    JK nie lubi kretynow zlodziei i szkodnikow panstwa, a jesli chodzi o wycinke szczegolnie w miastach ma w pozytywny efekt w postaci pozbycia sie dokuczliwych drzew
  • ~qwaqwa
    (2017-02-21 14:45)
    kolejna co to się zna na wszystkim
  • ~Bolek
    (2017-02-21 15:00)
    Ciekawi mnie ile drzew posadziła ta Pani Brak logiki w rozumowaniu wszak drzewa się starzeją i należy je wycinać bo zagrażają Każdy właściciel działki powinien mieć prawo decydowania kiedy wyciąć kiedy posadzić nowe Każdy właściciel wie doskonale że na pustej działce przebywać nie będzie Na moim osiedlu domków ani jednego drzewa bez potrzeby nikt nie wyciął mimo nowych przepisów bo lubimy przyrodę a zezwolenia od urzędników sa nam nie potrzebne Brawo Ministrze Szyszko
  • ~Bibi
    (2017-02-21 09:44)
    A kim ta pani jest,że może krytykować ministra?Nie podoba się,wyjeżdżać do swojej ojczyzny,tam ja przyjmą pejsate
  • ~Macisław Kereszeni
    (2017-02-21 09:11)
    Moczar czas byś powrócił,bo ---------------------------- .
  • ~Doc
    (2017-02-21 12:45)
    Oszołomka ekologiczna. Wycinka drzew na prywatnych posesjach nie zmieni środowiska naturalnego bardziej niż puszczanie baków po fasoli.
  • ~Kontemplyta
    (2017-02-21 12:47)
    Ze względu na rozwój gazet, książek elektronicznych itd.mniej się zużywa papieru niż kiedyś, i miasta raczej zarastają. Na warszawskim Ursynowie włochate dziki biegają po chodnikach - sam uciekałem - tylko czekać, aż kogoś zranią. Gość w Rybniku już wskakiwał na drzewo. O czym ta Baba pitoli?
  • ~Karol
    (2017-02-21 14:38)
    Ujawniają się wrogowie wolności. Przez takich ludzi mamy w Polsce syfilisa.
  • ~lepiej
    (2017-02-21 15:30)
    najwazniejdze glupia babo zeby bylo tak jsk bylo... a normalni chca zeby wszystkim bylo lepiej a nie tylko tobie jak za prl u