Marszałek Senatu: Bardzo wielu Polaków dziękowało za ustawę o wycince drzew

| Aktualizacja:

Spór wokół TK już wycichł - mówi w rozmowie z Radiem ZET, marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Polityk bronił też przez TK, Julii Przyłębskiej oraz stwierdził, że wielu Polaków dziękowało posłom za ustawę, umożliwiającą wycinkę drzew.

wróć do artykułu
  • ~ania
    (2017-03-14 08:49)
    Buhahahahahah ale ściema 😂😂😂😂
  • ~kok
    (2017-02-27 14:14)
    To dobry przepis ,nikt niepotrzebnie nie wytnie drzewa , wykorzystują to tylko cwaniacy ...........
  • ~Edek
    (2017-02-27 13:43)
    Bardzo wielu ludzi dziękowało ....deweloperów i zwykłych cwaniaków.
  • ~na pohybel zielonemu
    (2017-02-27 13:30)
    Oto srebrno-usta chluba PIS - Karczewski, właśnie na naszych oczach zmienia nazwisko na Prof/an/ Stach Karczownik.
  • ~BOSS
    (2017-02-27 12:14)
    Dobra ustawa i tyle.
  • ~san11
    (2017-02-27 11:10)
    Witam w 2000r. Kupiłem działkę 2h wokół tej działki w kilku rzędach nasadziłem 4000 tyś drzew (sosen, modrzewi, buków i dębów oraz na środku działki około tyś świerków) że względu na obowiązujące wtedy przepisy w 2005r. zrobiłem wycinkę około 2000 tyś. drzew ze względu na problemy jakie bym miał z wycięciem w następnych latach. Po wprowadzeniu nowych przepisów od 2016r. ucieszyłem się że nie muszę wycinać około 100 rocznie samosiejek ale ze względu na szum medialny tych co w życiu nie posadzili ani jednego drzewa musiałem wyciąć około stu drzew które mogły by w dalekiej przeszłości przeszkadzać gdyby nie te głupie ustawy do dzisiaj roso by na działce parę tysięcy drzew więcej. Kupisz działkę,sadzonki posadzisz pielęgnujesz przez kilka lat i nie masz prawa dysponowania tym to chore.
  • ~yyy
    (2017-02-27 11:10)
    Zakłamana kukła
  • ~cba do roboty
    (2017-02-27 11:02)
    Kto miał kasę wziąć to już wziął,co miało być wycięte to już wycięto a teraz można wrócić do poprzedniej ustawy.
  • ~boro
    (2017-02-27 10:56)
    OT widać następnego DEBILA PiS ! Że takich durnowatych ludzi ma PiS tego się nie spodziewałem !Muszą się leczyć na głowę bo na rozum za późno !
  • ~Carmen
    (2017-02-27 10:42)
    Karczowanie drzew i politycznych przeciwników to jego firmowo-wazeliniarskie przesłanie.
  • ~vontroba
    (2017-02-27 10:29)
    To po co zmieniać ustawę skoro taka dobra była .Wielu Polaków(deweloperów) dziękowało .
  • ~Adam
    (2017-02-27 10:29)
    Bo to jest bardzo dobra ustawa, która przywraca normalność na własnym gruncie ! A wiele z tych wycinek to tak naprawdę wycinki służb miejskich i gminnych. Tam gdzie rządzi PO i PSL wycinają teraz celowo, żeby było na PiS.
  • ~zx
    (2017-02-27 10:24)
    Nikt go nie męczył a gada jak Piekarski.
  • ~przyrodnik
    (2017-02-27 10:24)
    Panie Marszałku dziękuję za mozliwość skorzystania z prawa własności i decydowania czy chcę drzewo czy nie na mojej ziemi. Wszelkiej maści lewacy i ekolodzy w całym swoim życiu nie posadzili nawet jednego krzaka i są to zwykłe cyngle którzy dla kasy zrobią wszystko. Pamiętam jak wyglądała dolina Rospudy po proteście ekologów którzy jej bronili przed budową w okolicy trasy S8. Drzewa na których zakładali miasteczka linowe połamane i zniszczone, 8 ton śmieci które zostały po nich aż do wiosny które sprzątali leśnicy, w promieniu ok 3 km od obozowiska wszystko obsr....ne, cała masa pozostawionych linek od namiotów w które plątały się zwierzęta itd To jest właśnie obrona przyrody przez ... takich ekologów. Pan min. Szyszko i jego wiedza w porównaniu z tą szarańczą jest jak wielki świerk w stosunku do żuka toczącego wielką kulkę g......a
  • ~ciekawski