Kilkaset bażantów wypuszczono pod lufy myśliwych prosto z klatek. Szyszko: Polowanie to najbardziej humanitarny sposób

| Aktualizacja:

Jan Szyszko na początku lutego brał udział w skandalicznym polowaniu w ośrodku hodowli bażantów w Grodnie pod Toruniem - ustaliła Wirtualna Polska. Dziś tłumaczy: "Polowanie to najbardziej humanitarny sposób pozyskiwania najwyższej jakości pożywienia pochodzenia zwierzęcego".

wróć do artykułu
  • ~Marek
    (2017-03-08 09:02)
    Troche stary, ale jak mówią specjaliście dużo już dobrego zrobił. Niech czerwoni sobie plotą i tak im wierzy tylko zaKODowane środowisko.
  • ~cwel
    (2017-03-08 09:04)
    PiS- to pedaly i mordercy. Kaczynski bandyta dyktator
  • ~Genitaliusz
    (2017-03-08 09:05)
    Debil Szyszko morderca zwierząt.
  • ~Zenon M.
    (2017-03-08 09:05)
    Szkoda niemieckie prosiaczki, ze nie pisaliście z taką gorliwością o polowaniach komorowskiego czy naczelnego komentatora TVN cimoszewicza. Jeszcze napiszcie, że specjalnie dla ministra Szyszki hoduje się świnki aby ten mógł jeść szynkę. Co za obłuda
  • ~wsw
    (2017-03-08 09:07)
    niech sobie w leb strzela
  • ~wawa
    (2017-03-08 09:08)
    Przyjdzie jego czas.
  • ~Zdruzgotany myśliwy z 40-to letnim stażem
    (2017-03-08 09:15)
    Panie Ministrze, Panie Profesorze Doktorze Habilitowany Inżynierze, kim Pan Jest? Panie Doktorze, Prezesie Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego w Polsce,nie Pan zrezygnuje, jak ta funkcja Pana uwiera? Boli mnie serce i jest mi ogromnie przykro, co Panowie wyprawiają!
  • ~pat
    (2017-03-08 09:20)
    Rozumiem że wszyscy zakodowani nie jedzą mięsa. Uważacie że jak kupicie sobie pokrojoną na kawałki świnkę w hipermarkecie to ona nigdy nie żyła? Nie chodziła? Nie jadła? Ktoś musiał świnkę zabić i pokroić na kawałki żebyście mogli kupić sobie zrobić pasztet na wigilię! Zapewniam Was że sposób zabijania trzody chlewnej jest o wiele mniej humanitarny niż strzelanie do bażantów. One teoretycznie mają szansę i giną szybko. Nie pochwalam polowań i jestem im przeciwny, ale Himalaje hipokryzji jakie są prezentowana wyłącznie z powodów politycznych po prostu porażają. Przypominam też o Gajowym, który był jeszcze niedawno prezydentem. Polecam zdjęcie z kaczkami.
  • ~alik
    (2017-03-08 09:30)
    Wszyscy politycy których hobby jest myślistwo, powinni mieć zakaz obejmowania stanowisk państwowych!!!! Proszę zwrócić, ze po wojnie myślistwo stało się prostacko-ubeckim hobby i trwa do dzisiaj! Starsze pokolenie dobrze o tym wie!!!!
  • ~TCT
    (2017-03-08 09:33)
    Nie podoba mi się totalny atak na myśliwych. Ten pan jednak to nie myśliwy, ale rzeźnik.
  • ~wojtek
    (2017-03-08 09:37)
    No popatrzcie jak Jaśnie Panowie się bawią. A wam się nie podobały ośmiorniczki. To macie bażanty. I szyszki bez drzew.
  • ~ajax
    (2017-03-08 09:39)
    Szyszko to zły myśliwy, a Komorowski i Cimoszewicz są dobrymi myśliwymi?
  • ~Rządzi nami chołota
    (2017-03-08 09:42)
    Natepny prymityw z dojnej zmiany ! -Kiedys nazywano takich włascicieli PRLu,- Czerwona Burżuazja, taraz nazywa sie takich włascicieli IV RP.....DOJNA ZMIANA... Jak widac nie ma zadnej róznicy, twmci to była komunistyczna chołota, a teraz to PISsuarska cho.....a !?
  • ~Jarosław....Jarosław...
    (2017-03-08 09:46)
    Ten tzw. myśliwy (czytaj rzeznik) pełni w rzadzie dojnej zmiany dwie "wazne" fukcje,- jedna ministra niszcenia środowiska ,a drugą...czopka imperatora Rydzolka z Torunia !
  • ~historyk
    (2017-03-08 09:54)
    Alęz dlaczego tak gonicie tego szyszke !? -Pare set bażantów to pestka w porównaniu co robiono dla marszałka Goringa...Jemu podsyłano na odstrzał żubry...Tylko nie mówcie tego szyszce bo tez wpadnie na ten pomysł,- jemu przeciez wszystko wolno, ma przyzwolenia prezesa kur du pla, a IV RP bardzo przypomina III Rzesze,- prawda ?!
  • ~Rico
    (2017-03-08 10:05)
    Scina drzewa, zabija niewinna zwierzyne. Po Szyszce pozostanie Sahara!
  • ~500 bażantów...ale uczta
    (2017-03-08 10:06)
    Polowanie było na cześć naszego ukochanego ojca dyrektora z Torunia, który wpierw błogosławił mysliwych przed odstrzałem ( widomo to grzch,- 7me nie zabijaj), a potem bażanty,- przed zjedzeniem,- widomo obżarstwo to tez grzech....
  • ~mkk
    (2017-03-08 10:12)
    To jak car Mikołaj i kajzer Wiluś: im tez wypuszczano na strzelnicy gołebie z klatek, żeby sobie poćwiczyli celnośc oka.... A np. WIluś sie pysznił, że kiedyś na polowaniu zastrzelił 146 jeleni... Alleluja i do tyłu!!!!
  • ~ciemny naród charuje
    (2017-03-08 10:16)
    Widomo pany się bawią.....
  • ~edekk
    (2017-03-08 10:23)
    a kto ich wybrał ? co ? nie ma winnych ? nikt sie nie chce przyznać ?

Może zainteresować Cię też: