Macierewicz zapowiada: Podkomisja smoleńska wkrótce przedstawi swoje ustalenia

| Aktualizacja:

Podkomisja powołana do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej wkrótce przedstawi swoje dotychczasowe ustalenia. To głównie podsumowanie dowodów, które były znane, lecz nie były eksponowane bądź były ukrywane. Pojawią się także nowe elementy - powiedział PAP szef MON Antoni Macierewicz.

wróć do artykułu
  • ~Komedianci Kaczyńskiego
    (2017-03-12 10:17)
    Każde słowo płynące z ust tego osobnika wzbudza we mnie rechot większy niż oglądanie Chaplina, Luis deFunesa, Pierre Richarda i naszego niezrównanego Zenka L.
  • ~pruszkowiak
    (2017-03-12 10:22)
    Podkomisja Smoleńska ma twarz Macierewicza.
  • ~krakus
    (2017-03-12 09:19)
    Budowanie kapitału politycznego na grobach to żenada i dno
  • ~Szyba
    (2017-03-12 10:12)
    Zastanawiam się co tym razem , gaz , pytanie jaki , może skondensowane promieniowanie kosmiczne a może "misiu" coś wyszperał na face booku ? Oczywiście NATO coś dorzuciło do raportu !?
  • ~Wojtek
    (2017-03-12 09:50)
    Minister Spraw Zagranicznych z Escobaru, Minister Obrony Narodowej z domu bez klamek i fajnie jest!
  • ~Klas
    (2017-03-12 10:49)
    1015 zapowiedź przełomowej informacji. Ale dwa lata sobie kilkudziesięciu darmozjadow żyje na koszt podatnika. A ciemny lud się cieszy, że go swir w jajo robi.
  • ~wasyl
    (2017-03-12 09:13)
    Miłość Antosia kwitnie. Misiewicz w nagrodę dostał podwyżkę na dzień kobiet
  • ~27-1
    (2017-03-12 11:08)
    zawiezcie wyniki prac podkomisji do Brukseli zeby przeglosowali dowody zamachu
  • ~Stif
    (2017-03-12 11:55)
    Tworki dla Antka...to za mało...- facet ma jedną cechę pozytywną...cięgle jest...UŚMIECHNIĘTY...
  • ~jo
    (2017-03-12 11:00)
    Katastrofy w Brukseli i tak to nie przykryje
  • ~mkk
    (2017-03-12 11:55)
    Przezytajcie uważnie jeszcze raz ten wywiad. Toż to pozbawione logiki bredzenie!!!! Żadnej spójności koncepcyjnej. (Promocja "partyzantki" OT, - na wzór konceptu Che Guevary. Jak skończył? WIemy.... A była to ulubuona postac pana Ministra MAcierewicza....
  • ~Carmen
    (2017-03-12 11:18)
    Panie Maciarewicz kończ Pan te badania. Sztuczna mgła ,trzy wybuchy , trotyl , hel , i co jeszcze ?. Człowieku zdecyduj się i ogłoś swoją wiedzę ,prawdę i stan umysłu . Ile lat mamy czekać na twoje odkrycia ?.
  • ~jj
    (2017-03-12 13:10)
    a wnioski z Janningerem skonsultował?
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-03-12 09:50)
    To wstyd i żenada że w Rosji jest wrak samolotu i czarne szkrzynki są w Rosji i zwłoki w trumnach są pomieszane......to zasługa Tuska i jego ekipy . W Smoleńsku zginął Prezydent Polski i elita polityączna naszego narodu !!! Jeśli masz odwagę na krytykę to podpisz się własnym nazwiskiem......
  • ~Stif
    (2017-03-12 11:41)
    Boże...chroń Polskę przed Schizofreniczną PIS-dzielczą Sektą...przed Kaczyńskim i Macierewiczem...to co dzieje się obecnie w Polsce ... to dowód...że polityczne zidiocenie sięgnęło DNA...
  • ~Pozorovatel
    (2017-03-12 11:54)
    Czekam na te nowe ustalenia. Oczekuję dowodów, wyliczeń, wykresów i rysunków. Oczywiście też prezentacji autorów i metod badawczych które doprowadziły ich do tych konkluzji. Co nieco z fizyki, chemii i mechaniki technicznej jeszcze pamiętam. Mam nadzieję że ów Słynny Zespół przekona też takich jak ja.
  • ~bruzda
    (2017-03-12 11:26)
    Co było na obiad 10 -go kwietnia 2010 ? W knajpie w Smoleńsku. Prezydent stygł w błocie,a Antoś męczył się z kompotem ? Antek- wyniki prac twojego zespołu będą rewelacyjne, wierzę w to,ale bardziej czekam na choć jeden śmigłowiec dla wojska. Ile zarobili dotychczas panowie z podkomisji?
  • ~Mazur
    (2017-03-12 11:19)
    Radzę, żeby broń OT była wyposażona w alkomaty, zanim odpali trzeba dmuchnąć. Minister też powinien to robić, przed każdą wypowiedzią, w alkomat dmuchnąć. Tak dla jasności, czemu mówi, to co mówi?
  • ~icek
    (2017-03-12 14:44)
    Tu nie chodzi o ustalenia tylko o TROTYL , wreszcie go pokaże i cała Polska zobaczy co doprowadziło do ZAMACHU , ha ha ha ha ha .
  • ~Szyba
    (2017-03-12 13:32)
    Panie Maciarewicz ...........to już wszystko było , to już słyszeliśmy wielokrotnie . Szukanie prawdy to zacne zajęcie , tylko dlaczego robi to pan za nasze pieniądze !?

Może zainteresować Cię też: