Kaczyński: Byłbym nieroztropny, gdybym uznał, że mam pewność co do zachowania Viktora Orbana

| Aktualizacja:

Tam również trzeba się zachowywać zdecydowanie - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" pytany o wnioski, jakie płyną ze szczytu UE w Brukseli w odniesieniu do zbliżającego się szczytu Unii w Rzymie.

wróć do artykułu
  • ~mąż stan ów
    (2017-03-20 08:18)
    No to kto kogo , jak to powiedziała jedna pani z c w e l o w a ł ?
  • ~Londoner
    (2017-03-20 08:22)
    Cham i warchol na salonach. Ty i twoja ekipa parafialnych prostaczkow wywolujecie jedynie smiech i irytacje. To wszystko. Jedyna podmiotowosc mozecie zyskac tylko w oborze. Orban to wie ztad jego postawa. Jak na razie strategu zostales przez niego rozegrany.
  • ~Komentator
    (2017-03-20 08:33)
    Jeszcze niedawno kaczor promowal EU roznych predkosci - vide jego wypowiedzi podczas i po wizycie Merkel w Polsce. Dlaczego zmienil zdanie? Otoz okazalo sie ze zostal sam, sojusznicy na ktorych liczyl wykazali sie instynktem samozachowawczym, a suweren w razie ograniczenia unijnych funduszy pognoni mu kota! A to przeciez wies glosowala na PiS.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-03-20 08:35)
    Przedziwny prezes PIS-u przywalił głową w węgierski mur.
  • ~PlSlover
    (2017-03-20 08:37)
    Orban zerżnął w odbyt Wielkiego Stratega jak Antoni Misiewicza.
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-20 08:41)
    PełOwskie trolle jakie instrukcje dostaliście z Niemiec na dzisiaj?
  • ~ 🎪 i jego 🐒🐒
    (2017-03-20 08:42)
    I co, kumpel z nad Balatonu już nie pasi. Natomiast jest jedna rzecz, którą masz zagwarantowaną na 101%.
  • ~TCT
    (2017-03-20 08:47)
    I mamy ilustrację przysłowia "Mądry Polak po szkodzie". Ale czy na pewno?
  • ~PO-Partia Oprychów...
    (2017-03-20 08:53)
    Eeee tam...złodziejskie,zakamuflowane ,pejsate ***** ... kie ry je zzPanu Przestępczości Organizowanej Panu Kaczyńskiemu buty czyścić....ha ha ha
  • ~nina
    (2017-03-20 09:03)
    Pewnosc moze wasc pan miec do kota i prymitynych wazeliniarzy wokol siebie,Orban jest przywodca panstwa ktoremu zalezy na dobrych stosunkach w Europie ,a nie na machaniu szabelka.Kaczynski wszedzie widzi tylko wrogow.
  • ~dede
    (2017-03-20 09:15)
    I znów prezik błysnął geniuszem,jak ....(wiadomo co) zza krzaka.Aż 40% narodu na kolana padło z wrażenia-przynajmniej tak zrelacjonują mu jego wazelinki.
  • ~z czym do ludu
    (2017-03-20 09:16)
    Co wy sie tak pchacie do tej Uni...na zachodzie i tak was sPOstrzegaja jako pijakow i zlodzieji aut.
  • ~Mazur
    (2017-03-20 09:39)
    Jarosław Zawsze Dziewica, wcielenie Antychrysta degraduje Polskę do bolszewickiej wiocha, pod kontrolą Moskwy. Katolicy, chyba wiedzą, jak Jan Paweł II zareagowałby na antyniemieckie tyrady Kaczyńskiego. Zostałby okrzyknięty gorszym sortem Polaka, opłaty przez wyznawców sekty Jarosława.
  • ~Dno
    (2017-03-20 09:42)
    Ha Ha Ha ! Teraz to pan może sobie po bredzić w wyjść z twarzą przed swoimi gronem. Nikt w te brednie nie wierzy ! Pana strategia to chyba gra kartofla !
  • ~Objat u Bigosowej
    (2017-03-20 10:06)
    Ciekawe skojarzenie niedouczny nieik i roztropności.Dowcip tygodnia .
  • ~ik
    (2017-03-20 10:17)
    starzy ramole w kap[cie i domek
  • ~Karel
    (2017-03-20 10:54)
    Każdy ma w du..pie liliputa.
  • ~Ucho prezesa
    (2017-03-20 10:57)
    Pisowskie trole,na czym polega ta wygrana z Orbanem?bo PIS każdą przegraną ogłasza za wygraną,chce tylko waszą dopisaną teorię poznać.
  • ~sie boję
    (2017-03-20 11:22)
    facet bez prawa jazdy bez konta bez baby( albo chłopa) nikt.nic nie wie o zyciu-a my daliśmy mu rządzić.psycholowi
  • ~Tolek z Warszawy
    (2017-03-20 11:25)
    Oceniając wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego powinniśmy ZAWSZE brać poprawkę na wiek pana prezesa. Pozwoli to nam na większą wyrozumiałość i pobłażliwość wobec tego starego człowieka.