Kaczyński: Byłbym nieroztropny, gdybym uznał, że mam pewność co do zachowania Viktora Orbana

| Aktualizacja:

Tam również trzeba się zachowywać zdecydowanie - mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla tygodnika "wSieci" pytany o wnioski, jakie płyną ze szczytu UE w Brukseli w odniesieniu do zbliżającego się szczytu Unii w Rzymie.

wróć do artykułu
  • ~PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-20 08:41)
    PełOwskie trolle jakie instrukcje dostaliście z Niemiec na dzisiaj?
  • ~Londoner
    (2017-03-20 08:22)
    Cham i warchol na salonach. Ty i twoja ekipa parafialnych prostaczkow wywolujecie jedynie smiech i irytacje. To wszystko. Jedyna podmiotowosc mozecie zyskac tylko w oborze. Orban to wie ztad jego postawa. Jak na razie strategu zostales przez niego rozegrany.
  • ~PlSlover
    (2017-03-20 08:37)
    Orban zerżnął w odbyt Wielkiego Stratega jak Antoni Misiewicza.
  • ~TCT
    (2017-03-20 08:47)
    I mamy ilustrację przysłowia "Mądry Polak po szkodzie". Ale czy na pewno?
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-03-20 08:35)
    Przedziwny prezes PIS-u przywalił głową w węgierski mur.
  • ~PO-Partia Oprychów...
    (2017-03-20 08:53)
    Eeee tam...złodziejskie,zakamuflowane ,pejsate ***** ... kie ry je zzPanu Przestępczości Organizowanej Panu Kaczyńskiemu buty czyścić....ha ha ha
  • ~Komentator
    (2017-03-20 08:33)
    Jeszcze niedawno kaczor promowal EU roznych predkosci - vide jego wypowiedzi podczas i po wizycie Merkel w Polsce. Dlaczego zmienil zdanie? Otoz okazalo sie ze zostal sam, sojusznicy na ktorych liczyl wykazali sie instynktem samozachowawczym, a suweren w razie ograniczenia unijnych funduszy pognoni mu kota! A to przeciez wies glosowala na PiS.
  • ~ 🎪 i jego 🐒🐒
    (2017-03-20 08:42)
    I co, kumpel z nad Balatonu już nie pasi. Natomiast jest jedna rzecz, którą masz zagwarantowaną na 101%.
  • ~z czym do ludu
    (2017-03-20 09:16)
    Co wy sie tak pchacie do tej Uni...na zachodzie i tak was sPOstrzegaja jako pijakow i zlodzieji aut.
  • ~mąż stan ów
    (2017-03-20 08:18)
    No to kto kogo , jak to powiedziała jedna pani z c w e l o w a ł ?
  • ~Dno
    (2017-03-20 09:42)
    Ha Ha Ha ! Teraz to pan może sobie po bredzić w wyjść z twarzą przed swoimi gronem. Nikt w te brednie nie wierzy ! Pana strategia to chyba gra kartofla !
  • ~Karel
    (2017-03-20 10:54)
    Każdy ma w du..pie liliputa.
  • ~Objat u Bigosowej
    (2017-03-20 10:06)
    Ciekawe skojarzenie niedouczny nieik i roztropności.Dowcip tygodnia .
  • ~Ucho prezesa
    (2017-03-20 10:57)
    Pisowskie trole,na czym polega ta wygrana z Orbanem?bo PIS każdą przegraną ogłasza za wygraną,chce tylko waszą dopisaną teorię poznać.
  • ~Tolek z Warszawy
    (2017-03-20 11:25)
    Oceniając wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego powinniśmy ZAWSZE brać poprawkę na wiek pana prezesa. Pozwoli to nam na większą wyrozumiałość i pobłażliwość wobec tego starego człowieka.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-20 11:41)
    Moim zdaniem Grupa Wyszehradzka ,odeszła już do Historii.Czyli Rząd PiS powinien poprzeć UE ,by uderzyć w Węgry Orbana ,by ZABOLAŁO.Może wtedy rząd uzmysłowi sobie ,,w polityce nie ma przyjaciół,są TYLKO sojusze".
  • ~Mazur
    (2017-03-20 09:39)
    Jarosław Zawsze Dziewica, wcielenie Antychrysta degraduje Polskę do bolszewickiej wiocha, pod kontrolą Moskwy. Katolicy, chyba wiedzą, jak Jan Paweł II zareagowałby na antyniemieckie tyrady Kaczyńskiego. Zostałby okrzyknięty gorszym sortem Polaka, opłaty przez wyznawców sekty Jarosława.
  • ~gos
    (2017-03-20 11:49)
    teraz gada takie głupoty, jak mu Orban wbił nóż w plecy, wcześniej piał z zachwytu na temat Orbana, ha ha ha wielki strateg kaczowy
  • ~na bank
    (2017-03-20 12:06)
    Będziesz siedział konusie ;-)))))
  • ~dede
    (2017-03-20 09:15)
    I znów prezik błysnął geniuszem,jak ....(wiadomo co) zza krzaka.Aż 40% narodu na kolana padło z wrażenia-przynajmniej tak zrelacjonują mu jego wazelinki.