Nie ma dowodów na zamach. Publicystyka smoleńska zmienia się w doniesienie na Tuska

| Aktualizacja:

Nie ma dowodów na zamach. Za to na siódmą rocznicę katastrofy Tu-154M byłego premiera oskarżono o przestępstwo z art. 129 kodeksu karnego. Za zdradę dyplomatyczną grozi do 10 lat więzienia.

wróć do artykułu
  • ~garem
    (2017-03-24 20:31)
    i jak tu nie dowodzic,ze pis ma z
  • ~socjaldemokrata
    (2017-03-23 12:53)
    PiS moglby latwo pozbyc sie Tuska z UE, gdyby opublikowal dane o niedozywieniu polskich dzieci za rzadow Tuska w Polsce, ale PiS nie chce tego zrobic, bo opowiada Ukraincom bajki o mocarstwowowsci Polski.
  • ~kasandra
    (2017-03-23 08:45)
    Kłamstwo smoleńskie zmienia sie w polityczny obłęd mordercy brata i jego psychopatycznego sługusa,który pierwszy uciekał ze Smoleńska nawet bez obiadu.
  • ~ktoś
    (2017-03-23 08:23)
    Nie zmieni to faktu, ze za CAŁOŚĆ ORGANIZACJI TEJ PRYWATNEJ WYCIECZKI (i jej następstwa) ODPOWIEDZIALNOŚĆ ponosi Kancelaria ówczesnego Prezydenta. Kotka ogonem karzeł może sobie odwracać, ale fakty są, jakie są! Zapomniał o swoim liście? ;)
  • ~marian33
    (2017-03-23 08:22)
    Szalony Antoni jakie ma haki na "elyty" pisowskie (nawet na ich prezydenta),że nikt go nie może ruszyć z posady ????????????
  • ~IGO
    (2017-03-23 08:20)
    Za sianie nienawiści i doprowadzenie do niebezpiecznego podziału narodu tak zwany minister Maciarewicz powinien resztę życia spędzić w domu wariatów wraz ze swoimi kumplami z PIS i Ojcem Dyrektorem.
  • ~Kpt. Z. W.
    (2017-03-23 07:30)
    Tumanie postsowiecki- KATYŃ przez 40 lat nie był zamachem, a był sprawą tylko sowiecką! Smoleńsk to zamach składowy sowiecko- PO-wski !!!! Cierpliwości !
  • ~ernest.
    (2017-03-23 07:20)
    Daliscie malpie brzytwe to teraz spróbujcie jej ją zabrać.
  • ~faja
    (2017-03-22 13:06)
    Nie Maciarewicz jest swirem tylo wy POlaken ze zyjecie dalej w Ruskiej Republice.
  • ~JGK
    (2017-03-22 12:31)
    Wg. tego artykułu ż a d n e łajdactwo popełnione na szkodę RP nie może być ukarane
  • ~ciekawy leming
    (2017-03-22 11:51)
    Donku ! Czy juz POsikales sie ze strachu przed polskim sadem ?
  • ~bert
    (2017-03-22 11:32)
    A co pan Macierewicz może wiedzieć o Smoleńsku? Przecież wiał z miejsca katastrofy aż się kurzyło!!?? A - nie! Jeszcze po drodze zdążył zjeść obiadek!!
  • ~megahertz
    (2017-03-22 11:21)
    Tusk ma sie wytlumaczyc dlaczego zlecil sledztwo wlasnie Rosjanom gdy byla inna opcja a kto tego nie rozumie to idiota.
  • ~Carmen
    (2017-03-22 11:05)
    Ułomność umysłowa tego pana budzi litośc i współczucie. Strach ,że takie coś ułomnego jest ministrem od wojny. Oby się ten epizod skończył dobrze dla Polski.
  • ~Jarosław.....Jarosław...
    (2017-03-22 10:20)
    Komisja smolenska okazała sie niewypałem, a więc teraz powstanie nastepna komisja maciorawicza,- dobrac sie do d u p y .....Tuskowi !
  • ~donekwetter
    (2017-03-22 10:11)
    Dowodów jest mnóstwo, trzeba albo być kretynem albo sqr..synem aby ich nie widzieć
  • ~blurp
    (2017-03-22 10:05)
    Teoria zamachu była potrzebna na wsparcie kampanii wyborczej i tyle .Teraz będzie grzebanie palcem w nocniku ,aż do następnych wyborów i wtedy znowu pojawią się tzw.nowe wątki ,nowe fakty....
  • ~tonący brzytwy sie chwyta
    (2017-03-22 09:54)
    Czyżby to był łabędzi spiew tego ministra MONu,- Macirewicza...!?
  • ~lekarz Tworki
    (2017-03-22 09:51)
    Antoś...Antos ..gdzie jesteś !? Cho le ra znowu nam uciekł...
  • ~popirom pisa