Nie ma dowodów na zamach. Publicystyka smoleńska zmienia się w doniesienie na Tuska

| Aktualizacja:

Nie ma dowodów na zamach. Za to na siódmą rocznicę katastrofy Tu-154M byłego premiera oskarżono o przestępstwo z art. 129 kodeksu karnego. Za zdradę dyplomatyczną grozi do 10 lat więzienia.

wróć do artykułu
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-22 07:21)
    niezależne badania psychiatryczne dowiodą że tusek nie może stanąć przed sadem bo ma bardzo ograniczoną możliwość pojmowania swoich działań
  • ~Objat u Bigosowej
    (2017-03-22 07:22)
    Trzeba będzie posadzić Antosia waryjota za marnowanie publicznego grosza na dzialanie zespolu nic nie broniącego?
  • ~Andzabek
    (2017-03-22 07:24)
    Niech ktoś wreszcie zrobi porzadek z tym swirem maciarem. On ten kraj podpali
  • ~tusk POd wariograf i transmisja na żywo...
    (2017-03-22 07:24)
    O to to...a kiedy ekstradycja TuskAmberGolda za Smoleńsk ,AmberGold ,synalka Bąka ,oszustwa ,kłamstwa i zdradę na rzecz MUZUŁMAŃSKICH niemiec?
  • ~NiezaPOmninajmy że ruda men ..da
    (2017-03-22 07:26)
    była za sprowadzeniem do Polski 100tys MUZUŁMAŃSKICH POtencjalnych terrorystów i za sprzedażą Lasów państwowych.
  • ~internautka 59+
    (2017-03-22 07:32)
    Tusk rozdzielił wizyty na groby katyńskie. Poklepywała się z Putinem i to jego towarzystwo wolał niż prezydenta Polski. Wg mnie już sam ten fakt świadczy że dla TUSKA Polska to nienormalność. Że, żaden z niego patriota,olał wyborców prezydenta wybierając towarzystwo Putina a nie tego który reprezentował Polaków!(wyborców) Tak odbierałam jego wylot z Putinem i tak odczuwam to do dzisiaj
  • ~rząd od A do Z do kitu, nie do rządzenia
    (2017-03-22 07:32)
    Rządzący Rząd żądzi - bo rozbudzić dzikie żądze w ciemnym ludzie jest najprościej, kiedy PIS się sypie i prawdę o katastrofie 1:27 (nie pierwszej takiej i nie ostatniej) trzeba przykryć mocnym tąpnięciem.
  • ~tokraj
    (2017-03-22 07:33)
    POCAŁUJTA W D.PĘ WÓJTA.
  • ~Wojtek
    (2017-03-22 07:42)
    Obecnego ministra obrony narodowej należy dożywotnio zamknąć w domu bez klamek. Ile on jeszcze szkody narobi naszemu krajowi!? Biedna ta Polska z takimi mężami stanu...
  • ~Zosia
    (2017-03-22 07:46)
    Prawda boli.
  • ~autor nieznany
    (2017-03-22 08:02)
    jakos nikt nie pisal o zakonczeniu sledztwa, troche za gorliwie dz wychodzi przed szereg. co do tuska to jest faktycznie kryminal, zostawil sledztwo w rekach tainteresowanej strony, to juz jest absolutnie jawne bezprawie, ale tegp po-sb ciemnota nie rozumie, bo im tvn nie powiedzial.
  • ~zx
    (2017-03-22 08:04)
    Panie Macierewicz czy ma pan coś wspólnego z tą słynną gołębicą z czeskiego serialu.
  • ~Kpt. Z. W.
    (2017-03-22 08:09)
    Przez 50 lat K A T Y Ń nie miał dowodów, a dokonano tej zbrodni bez udziału Polski. Teraz jest gorzej bo : Tusk, Arabski I Tuman Br. są w sprawie!
  • ~edekk
    (2017-03-22 08:18)
    A co grozi Antoniemu za rozbrojenie naszego wojska ? Medal od Putina to pewne, ale dla nas to chyba zdrada ?
  • ~Walennrod2
    (2017-03-22 08:32)
    A skąd takie pewniki ,że BYŁ czy nie BYŁ zamach - napewno nigdy się nie dowiemy !!!!
  • ~akcent
    (2017-03-22 08:37)
    ...za bezpodstawne oskarżenia należy izolować (klatka+kaftan) i obwozic po krajach UE jako przykład małpy z brzytwą. i chyba MONidło przewiezie sie tym razem
  • ~Gosc.
    (2017-03-22 08:42)
    A jak miał zachować się Tusk?W mordę odrazu lac Puszkina.Przecież reprezentuje Nasz Kraj i kulturę posiada.Co przez tyle lat dowiódł Pisz.Wraku nie ma,żadnych nowych dowodów też.Tyle samo robią co Tusk,a może i mniej.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-22 08:49)
    Jeżeli MON ma dowody ,to Polska powinna wystosować MIĘDZYNARODOWY List Goń czy za ,,wnukiem swego Dziadka" Donaldem T. Ale jeżeli nie ma dowodów to Minister Obrony Narodowej powinien być oskarżony o Zniewagę ,pozbawiony stanowiska. I raz na zawsze odsunięty od polityki.
  • ~merlin
    (2017-03-22 08:50)
    dawno powinien siedzieć,dlatego zwiał pod skrzydełka makreli
  • ~smoker
    (2017-03-22 08:52)
    Ja bym najpierw Antosia rozliczył z tej ucieczki ze Smoleńska 10 kwietnia. Taki bohater? Pierwszy grzał tyłek w pociągu do Warszawy.