Kidawa-Błońska oburzona na publicystę TVP. "Była to moja ostatnia wizyta w TVP". O co poszło?

Małgorzata Kidawa-Błońska jest oburzona pytaniami Marka Pyzy podczas programu "Kwadrans Polityczny"w TVP . Połączył on bowiem akcję sadzenia drzew przez PO i słowa Ewy Kopacz po katastrofie smoleńskiej.

wróć do artykułu
  • ~Nowhere man
    (2019-08-02 09:24)
    w domu rodzinnym nasłuchała się o jakimś "polskim rządzie na uchodźctwie" i pomimo śmierci Kaczorowskiego w Rosji i zakończeniu londyńskiej farsy tak jej zostało...
  • ~echo
    (2018-01-15 18:32)
    Pani Kidawo !Dlaczego p sie tak oburza i przeszkadza p profeslinalizm prowadzacego Pytanie jak kazde inne Dlaczego ma p problem z odpowiedzia Przeciez to nie jest jakas nagonka jak to mialo miejsce i ma w dalszym ciagu w znanej pani stacji gdzie prowadzacy niemal osaczaja rozmowce i odpowiadaja sami na pytania nie czekajac na odpowiedz , Niejednokrotnie pani i pani kolezanki i koledzy tam goscili I co ? tam byl profesjonalizm ? Tragedia !!!Nie da sie ogladac I nie ogladam Nie tylko ja .
  • ~teka
    (2017-08-17 04:20)
    Niewygodne pytania , czy stwierdzenia faktów , z którymi trudno się pogodzić zawsze bolą. Jest mało , nawet bardzo mało ludzi, którzy przepraszają za kłamstwo . Politycy, którzy tracą wpływy, tracą też poczucie rzeczywistości, nie mówiąc już o honorze.
  • ~jajo
    (2017-08-14 12:20)
    ludzie...ja czasem oglądam rządową telewizję ,ale PRAWDĘ słyszę w TVN-nie
  • ~Barbara
    (2017-03-24 20:15)
    Inteligencją ta pani popisuje się tak jak i jej szef PO. Nie będziemy tęsknić za panią. Bardzo dobra decyzja, niech pani jak najmniej pokazuje się w Telewizji. Odetchniemy z ulgą.
  • ~mx
    (2017-03-24 17:00)
    kidawa coś ostatnio nie halo nawet w tvnie wgraziła dziwne niezadowolenie po jednym z pytań werner
  • ~kwa-kwa
    (2017-03-24 14:18)
    ************** dziadu slyszales to gdzies?
  • ~maly
    (2017-03-24 13:38)
    Ona suka razem z kopaczowo to dowiezienia a nie po telewizji się szlaja czupiradło wstrętne.
  • ~ala
    (2017-03-24 10:07)
    Bardzo trafne skojarzenie dziennikarza zabolało. Warto przypomnieć jak E Kopacz mówiła o swoim udziale w przekopaniu smoleńskiej ziemi na metr głębokości,
  • ~WM
    (2017-03-24 09:30)
    PIS czerpie wzorce z PZPR, Kurski ze Szczepańskiego, Paczuska z Falskiej, a Pan Pyza zasiada w studiu żeby dowalić "obcemu".
  • ~ahaha
    (2017-03-24 08:38)
    a myślała że bendzie tak jak w tvp PObula zaPOmniał pyza się zapytać czy ma twoją akceptację
  • ~Anna
    (2017-03-23 18:06)
    Swoisty szantaż czy doskonale wie, że telewidzowie tej stacji już nie ulegna ich manipulacjii, radzimy jednak pani Błońskiej popisy w prestiżowej TVN.Tam np z panem Weglarczykiem zrobią furorę. Tu dopiero jest mistrzostwo manipulacjii , gdzie okradziony wychwala złodzieja, zdradzony swojego wiarołomcę a skazany kata.Boże czemu to dzieje się w naszym KRAJU?????!!!!!!!
  • ~ala
    (2017-03-23 15:05)
    Taka baba z wozu koniom lżej.
  • ~Miech
    (2017-03-23 13:30)
    Ona ta Kidwa by chciała wystęPOwać w Niemnienckich mediach bo tam ukrywają inslaminst a jest ich mnogo jak decyzja Kopaciarni na kilkanascie TYSIAKÓW
  • ~mikoś
    (2017-03-23 13:08)
    Babinka nie daje rady brednie tylko wciskała i tyle w temacie takich pełno w naszej ZŁODZIEJSKIEJ --*-POdczerwieni
  • ~TAKA PRAWDA
    (2017-03-23 13:02)
    POlszewików nie wpuszczać do TVPublicznej to zakała narodu niech sie gnieżdzą w WYBORCZEJ
  • ~Krystyna2016
    (2017-03-23 11:46)
    Mam nadzieję że Kidawa dotrzyma słowa chociaż raz w życiu politycznym.Tak trzymać p.poseł jestem z tego zadowolona bo już słuchać pani po prostu nie mogę.,a bardzo lubię /teraz/oglądać TVP ze szczególnym uwzględnieniem TVP info -z tyłu wizji świetny program ,niech sie schowa TVN ze swoim szkłem nie kontaktowym dla normalnego widza z wyjątkiem zwolenników KOD,PO,PSL.
  • ~mikus
    (2017-03-23 11:36)
    ten pisiowaty "dziennikarz" pokazał swoje chamstwo i prostactwo i słuzalczość
  • ~gośćiu
    (2017-03-23 10:52)
    Jestem w pełni zgodny z tą decyzją.
  • ~gadojan
    (2017-03-23 10:23)
    To moze i dobrze dla PO ze pani Kidawa przestanie sie pokazywac w tv

Może zainteresować Cię też: