Marcinkiewicz komentuje misję Kaczyńskiego w Londynie: Premieropodobny produkt, osłabia Szydło

| Aktualizacja:

"To jest kolejny pstryczek Jarosława Kaczyńskiego wobec polityków Europy. To bardzo osłabia pozycję premier Beaty Szydło, prezydenta Dudy i ministra Waszczykowskiego. To karykatura przywództwa i karykatura demokracji" - powiedział Kazimierz Marcinkiewicz o planowanym spotkaniu prezesa PiS z brytyjską premier Theresą May.

wróć do artykułu
  • ~Polanski
    (2017-03-23 08:47)
    Marcinkiewicz to jaki produkt?
  • ~OO
    (2017-03-23 08:49)
    Marcinkiewicz produkt czekolado-podobny.
  • ~franek
    (2017-03-23 08:51)
    taka meda jak ten marcinkiewicz to trubno znalesc
  • ~Adam
    (2017-03-23 08:55)
    To prawda. Brytyjczycy z ugruntowaną przez stulecia demokracją patrzą na takie dziwolągi jak na elitę krajów trzeciego świata. Myślą pewnie - wykorzystać i zapomnieć.
  • ~Zbigniew Sowa
    (2017-03-23 08:58)
    Przymulony Kaziu , nie wysilaj się , choćbyś gadał bardziej niestworzone rzeczy o PiS to żadna rozsądnie myśląca partia nie przygarnie takiego nierozgarniętego indywiduum do siebie... w polityce jesteś skończony , u Isabel i swojej rodzinie też ...spróbuj w Ciechocinku albo Busku.
  • ~roma
    (2017-03-23 08:59)
    To PIS i Kaczynski walczy z wpychaniem nam imigrantów, on ma odwage mówic jakie zagrozenia płyna z ich strony.Jak by prz władzy znów sie znalezli tacy jak chciwy Kaz to mozna miec pewnosc ze zaraz bedziemy miec tabuny arabów w Polsce.On i jemu POdobni wykonaja wszystkie rozkazy z Berlina.
  • ~syn proboszcza
    (2017-03-23 09:02)
    Kaczyzm jest narodową lekcją, społeczeństwo musi posmakować populizmu, nepotyzmu, klerykalizmu ... na szczęście to jest na tyle prymitywne, że jak wszędzie na świecie, ma zagwarantowany nokaut. Jarek będzie wiele razy ekshumowany - ku uciesze nabranych ...
  • ~Jack
    (2017-03-23 09:04)
    nawet "cieniasem"nie jesteś .
  • ~filip44
    (2017-03-23 09:04)
    Gość który lepił pierogi przed kamerą że taki dobry mąż a następnie porzuca chorą żonę dla młodej dziewczyny, którą też zostawił gdy była chora dla mnie to największy buc, emocjonalnie niezrównoważony.
  • ~LOLA
    (2017-03-23 09:06)
    jesteśmy dumnym i kulturowo rozgarniętym narodem. Kaczyński jest szefem partii i nie musi być premierem. Opozycja jest żałosna, a Marcinkiewicz to wypadek przy pracy... szkoda czasu na komentarz o tej osobie. Proponuję aby zagonić go do jakiejś uczciwej pracy. To jak postąpił z żonami, szczególnie z pierwszą to woła o pomstę do nieba. Powinien ze wstydu ukryć się w mysiej dziurze....
  • ~Londoner
    (2017-03-23 09:07)
    Kaz ma tu racje.Nikt Polski traktowac powaznie nie bedzie.To cyrk z pawianem na tylnym siedzeniu.
  • ~obserwator
    (2017-03-23 09:09)
    Marcinkiewicz to polityczny nieudacznik . Zero sukcesów w businessie . jego opinie sa na poziomie " baby z magla" Jak długo będziecie go utrzymywali przy " medialnym" życiu?
  • ~Londoner
    (2017-03-23 09:12)
    Gazety brytyjskie pisaly, ze sluzby dyplomatyczne UK aby zorientowac sie e niuansach polskiej polityki ogladalu Ucho prezesa.
  • ~Ryszard
    (2017-03-23 09:29)
    I znowu ten bankrut polityczny , którego wypocin słuchają już tylko w tvn-nie, zresztą oni tam słuchają wszystkich byle by pluli jadem na Polskę i Polaków ta stacja to jak spluwaczka.
  • ~notka
    (2017-03-23 09:41)
    Wie co mówi ten prowincjonalny uczyciółek, bo dzięki Kaczafiemu też krótko był produktem premieropodobnym, a potem z litości załatwili mu ciepłą fuchę w banku, co tak w nim urzekło niejaką Isabel, ze aż została jego żoną.
  • ~Va letz
    (2017-03-23 09:43)
    piekło dba o swoich! Znowu mu się uPiekło!
  • ~anna
    (2017-03-23 09:47)
    Dzisiaj sie dowiedzialam ze mamy trzech kandydatow na premiera.Sa to kameleon Marcinkiewicz i Migalski oraz tow.czerwony szczekacz Miecugow.
  • ~pox fox
    (2017-03-23 09:53)
    Kto w wolnej Polsce knuje z kolaborantem ???? Wiadomo Obce polskojęzyczne media! Podczas wojny ogolono by na łyso!
  • ~LIZ
    (2017-03-23 09:59)
    ....Kaziu...ale pleciesz farmazony...Izabella śmieje się z ciebie....
  • ~Genitaliusz
    (2017-03-23 10:07)
    Weźcie tego łysego debila.