Szydło krytykuje Unię Europejską: Utknęła na mieliźnie, rozmienia się na drobne

| Aktualizacja:

Unia Europejska ma wielką wartość, ale od pewnego czasu widzimy, że utknęła na mieliźnie i zamiast iść do przodu, rozwijać się, rozmienia się na drobne; ciężko i ospale reaguje na realne zagrożenia i problemy - podkreśliła w czwartek premier Beata Szydło.

wróć do artykułu
  • ~to by l k.rwa zamach !
    (2017-03-23 20:35)
    "fuhrerek z żoliborza" idzie na wojnę z wszystkimi i wszystkim. Następne pokolenia będą sprzątać to kacze g.wno latami
  • ~wPiSdu
    (2017-03-23 20:35)
    brożka udaje że ma jakieś swoje zdanie, buhaha...
  • ~eu
    (2017-03-23 20:40)
    Jak wam tak zle w Uni to moze wystopicie
  • ~Halinka
    (2017-03-23 20:41)
    Szydlo tez utknela na mieliznie bo gruba baba I ciezko jej bedzie z tej mielizny zejsc.Ona sie nadaje jedynie do krytykowania Unii I plucia .Problem w tym ze ostala sie z tymi kretynskimi osadami sama w Europie I klepie bezmyslnie to co jej kaze Kartofel.Przyjaciol w Unii zadnych -27 do 1 . Ciekawe jak dlugo tak pociagnie ? Zenada
  • ~Tadek
    (2017-03-23 20:49)
    Polecam 9 odcinek "ucho prezesa" 100% broszka - robot jak i cały pis z Błaszczakiem wielkim znawcą kociego żarła :)
  • ~gnom z żoliborza
    (2017-03-23 20:49)
    wyjazd kaczora do Londynu wystąpienie bufetowej to początek nagonki na unię i wyprowadzanie Polski z jej struktur
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-03-23 20:56)
    Pani Premier są w Polsce ludzie typu Kopaczowej i Tuska którzy potrafią rozmawać z UE tylko na kolanach i z podwiniętym ogonkiem.Pani nam Polakom przywraca dumę ....bardzo dziękuję ...za to odważne wystąpienie. Dyskutantów proszę o podpis pod komętarzem własnym nazwiskiem !!!!! miej będzie inwaktyw i chamstwa.
  • ~europa_swoje_a_pis_nadal_swoje
    (2017-03-23 21:10)
    "Tym co Ojcowie założyciele Wspólnoty nam zostawili było wskazanie, że są wspólne wartości i zasady, które łączą nas pomimo różnic." Halo ? To dlaczego Pis kpi sobie z tych "wspólnych wartości i zasad" ? To dlatego bylo 27:1 ?! Sami domagacie sie Europy (rzekomych) narodowych interesów - to konsekwencje beda. p. s. pisanie odrebnej pisowskiej deklaracji, bez konsultacji z innymi krajami, w nocy, w przeddzien europejskiego spotkania, przeczy kazdemu waszemu slowu !
  • ~ohm
    (2017-03-23 21:19)
    Oczywiscie , ze Unia utknela na mieliznie i nie bardzo wie jak rozwiazac swoje wazne problemy.
  • ~pan rotmistrz
    (2017-03-23 21:30)
    Bardzo dobre wystąpienie Pani Premier, pewnie niezrozumiałe dla PO-lactwa. Ale Polacy nie będą się przejmować stanem ducha POdnóżnków i garbami do POklepywania!
  • ~Geograf
    (2017-03-23 21:38)
    Za to PiS znalazl sie sam i sciaga caly kraj w Row Marjanski.
  • ~Andy
    (2017-03-23 21:55)
    TEPOTA UMYSLOWA
  • ~nasza Beata
    (2017-03-23 21:56)
    Przyjedzie nasza dama na białym koniu i rozwali całą unię.jak wróci do domu to znowu dostanie kwiaty i prezes będzie wszystkich przekonywał jaka ona odważna.to przestaje być śmieszne to jest już żałosne
  • ~NIC DODAĆ I NIC UJĄĆ!!!
    (2017-03-23 22:03)
    Brawo Pani Premier!!!
  • ~ale_ten_pis_jest_szurniety
    (2017-03-23 22:29)
    Pis jest ZA zjednoczona Europa (jestesmy razem) a nawet PRZECIW: Europa interesow panstw narodowych (kazdy sobie rzepke skrobie). p. s. Europejska Unia Wegla i Stali powstala powstala na "chrzescijanskich" fundamentach ?! Pierwsze slysze.
  • ~nnn
    (2017-03-23 22:41)
    Jasne, pani kucharko. Mielizna. Trza wody.
  • ~ufny
    (2017-03-23 23:32)
    Nowa Unia powstanie w Brzeszczach. Ja w to wierzę. Tak trzymać.
  • ~Kazkot
    (2017-03-23 23:48)
    Pani Premier mówi to co ja powtarzam od dawna .Europa to wspólnota narodowych państw i jej siła w różnorodności kultur , języków ,mentalności i historii.I taki kontynent ma racje bytu i dobrobytu .Wara silniejszym od podporządkowania słabszy jak i ponadnarodowym korporacjom zdominowania i eksploatacji reszty populacji.Brawo polski rząd !
  • ~dudas
    (2017-03-24 00:35)
    ujadanie sekty jest smieszne i straszne ,calujcie broszke pod ogon
  • ~Jula
    (2017-03-24 02:06)
    Byla kiedyś dziewica bohater ,dlaczego ma nie być Beaty co dostaje polityczne baty ?