Pomnik Lecha Kaczyńskiego stanie w Budapeszcie? Ważna deklaracja prezydenta Węgier

| Aktualizacja:

"To bardzo dobra inicjatywa, bardzo ją wspieram" - podkreślił prezydent Węgier Janos Ader pytany o inicjatywę budowy pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego Budapeszcie. Polityk złożył taką deklarację na konferencji podczas obchodów Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które odbywają się w Piotrkowie Trybunalskim.

wróć do artykułu
  • ~Wespazjan
    (2017-03-24 18:01)
    Pomnik... jako symbol głupoty i niekompetencji
  • ~Długopis
    (2017-03-24 18:03)
    Piotrkówza mnie się wstydzi
  • ~x
    (2017-03-24 18:04)
    To zapewne forma rekompensaty za głosowanie na Tuska.
  • ~gamoń.
    (2017-03-24 18:08)
    Ciekawe kto zapłaci za te durnoty.
  • ~puku stuku po czerepach
    (2017-03-24 18:22)
    Macie z garnuszkami?
  • ~Kizia
    (2017-03-24 18:45)
    Może i sarkofag z Wawelu też wezmą i ogłoszą ,że jest powinowatym Jagiellonów.Wspólny król lub może poczekać na Króla Europy "Jarosława Niemądrego"
  • ~Halinka
    (2017-03-24 20:23)
    Nie wciskajcie Wegrom I innym krajom tej ciemnoty .Obsesja kaczynskiego z tymi pomnikami przechodzi ludzkie granice.Bohater z lecha zaden,prezydentem byl marnym,Wszystkie decyzje podejmowal za niego Kartofel.Do tego jeszcze moze sie okazac ze wszyscy co zgineli w tej katastrofie sa ofiarami braci I beda rozbierac ten pomnik szybciej niz sie nam wydaje.
  • ~abw
    (2017-03-24 21:12)
    nie wiem dlaczego jeszcze mimo 18 miesięcy rządów partii jedynie sprawiedliwej nie stawiają jeszcze w każdej wiosce, miasteczku , dzielnicy, mieście pomników męczennika smoleńskiego najjaśniejszego prezydenta ,dlaczego mimo tylu miesięcznic smoleńskich papież nie pozwala budować pomnika w Watykanie
  • ~mrozu
    (2017-03-24 21:38)
    A drugiego nie chcą czasem w dożywotni leasing?
  • ~Panie pomóż
    (2017-03-25 07:01)
    Proponuję jeszcze Brukselę przy nowej siedzibie.wszyscy zobaczą i będą liczyć się z każdym postulatem Polski.albo niech premier nakaże każdemu krajowi z uni.to będzie 26 pomników plus Bruksela
  • ~puszczyk
    (2017-03-25 11:30)
    ......jeżeli pomnik Lecha Kaczyńskiego stanie w "Bupadeszcie" - to jestem za....
  • ~Bingo
    (2017-09-07 11:47)
    Budujcie jak najwiecej pomnikow kaczynskich w BudaPeszcie. Dlaczego tylko jeden. zadamy pomnikow na kazdym rondzie w Budapeszcie.

Może zainteresować Cię też: