Wiceszef MSZ: Pierwotna wersja Deklaracji Rzymskiej była zła i szkodliwa

Polska miała kluczowy udział w kształtowaniu Deklaracji Rzymskiej, pierwotna wersja tego dokumentu była zła i szkodliwa - mówił w niedzielę wiceszef MSZ Konrad Szymański. Jak dodał, nie jest to koniec działań i presji na rzecz reformy UE.

wróć do artykułu
  • ~XYZ
    (2017-03-27 12:29)
    "UNIA" (jak sama nazwa wskazuje) znaczy "JEDNOŚĆ", a nie "dyktatura" albo "hegemonia" albo presja na innych.. A jak jest naprawdę?
  • ~Ryszard
    (2017-03-27 07:54)
    Halo tu Ziemia, panie Szymański, tu Ziemia. Kończ Pan wstydu oszczędź !!!
  • ~Szyba
    (2017-03-27 05:34)
    Unia spaprana przez Kaczyńskiego i jego marionetki !? Nic z tego , 1:27 a to tak dla przypomnienia . W świecie gadów jaskrawe kolory oznaczają : uważaj jestem toksyczna/y , stąd te żarówiaste odzienie panie Szymanski !
  • ~jula
    (2017-03-27 02:14)
    Panie Szymański robią kupę muszki będzie wiosna ! Takie dyrdymały aż nie przystoją poważnemu człowiekowi .
  • ~Kaczor donald
    (2017-03-27 01:18)
    Najwazniejsze ze Becia UKSZTALTOWALA dokument. I tylko to sie liczy, ze Becia wziela i uksztaltowala, a juz niedlugo to wogole zmieni wszystko w tym dokumencie i na przyklad taki Tusk to bedzie nie potrzebny, a taki kaczor to bedzie niezbedny, zeby byl ten rozwoj i wszystko. Bo z Becia to nie ma zartow - bo Becia zartow zadnych nie rozumie.
  • ~Henryka
    (2017-03-26 23:06)
    Przez 8 ostatnich lat polcy i polaki byli ignorowani...
  • ~Jajacek Wolski
    (2017-03-26 22:26)
    Towarzyszu Szymanski a do tej pory wydawaloby sie ze jest Pan inny ale Becia pogrozila paluszkiem a Witulo postrasyl San Escobarem i trzeby dymic ile wlezie. Polska presja na EU - smiech na sali. Zenujace bo sie z Pana robi taki Jajacek Wolski. Jak dobrzy ludzie moga sie szybko znizyc do poziomu gruntu. No coz, z kim przestajesz takim sie stajesz. Dlaczego ta PiS banda tak lubi falsz, oblude, niekompetencje i glupote ! Presja - 27 do 1 !
  • ~trafieni zatopieni
    (2017-03-26 22:05)
    przepraszam, a ktos w ogole widzial owe Traktaty Rzymskie z 1957 roku ? jak twierdza historycy sygnatariusze podpislali owe traktaty, ktore byly pustymi stronami. Nic -bialy papier. Poprostu wtedy jeszcze NIKT nie wiedzial jak ten twor mial wygladac i funkcjonowac. Potem sie to rozkrecilo, ale ze swoimi walutami, granicami, kultura,polityka zagraniczna. Rozpad zaczal sie w 92 traktatami zachodniej komuny w maastricht. Ale to i tak niewazne i bez najmniejszego sensu.