Szczerski po słowach szefa MSZ: W sensie formalno-prawnym wybór Tuska uznajemy za sprawę zamkniętą

| Aktualizacja:

W sensie formalno-prawnym uznajemy sprawę wyboru Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej za zamkniętą; sugerujemy, żeby do tej sprawy w sensie politycznym już nie wracać - powiedział prezydencki minister Krzysztof Szczerski pytany o słowa szefa MSZ Witolda Waszczykowskiego.

wróć do artykułu
 • ~hi hi
  (2017-03-27 12:42)
  Wg Waszczykowskiego tych 27 państw to oszuści tylko PIS jest prawy. Kupa śmiechu
 • ~adam
  (2017-03-27 13:04)
  panie waszczykowski jest pan najgorszym ministrem myslalem ze byla to p.fotyga.wiecznie spiaca.ale pan przebil ja dwja niekompetencja.brakiem kultury.wyczucia w dyplomacji.koncz wasc .wstydu oszczedz.ustap mlodszemu .ktory znalby sie na dylplomacji.jestem waszym wyborca i jestem zawiedziony.uwierzylem w wasze programy.moja rodzina tez zmienila zdanie wzgledem pis.opusc pan stanowisko i wyjedz do escobaru.tam badz dypolmata.oszczedz Polski.
 • ~xxxx
  (2017-03-27 12:39)
  "Nie wiadomo, czy jest to warte. Znaczenie tego wyboru jest nieistotne. Ranga tej pozycji jest nieduża." skoro tak to po co robi z siebie blazna? Waszczykowski powinien w trybie pilnym zostac odwolany z funkcji szefa MSZ. On o polityce i dyplomacji nie ma za grosz pojecia, to skrajny nieudacznik, ktory co rusz potyka sie o swoje wypowiedzi.....
 • ~Tomek z W-wy
  (2017-03-27 12:46)
  Zawsze twierdziłem, że to glosowanie 1:27 w Brukseli było tylko przygrywką Kaczyńskiego do wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej. Teraz Kaczyński nakazał Waszczykowskiemu zrobić następny krok. To jeszcze nie koniec. Ciąg dalszy wyprowadzania Polski z Unii Europejskiej nastąpi. Nie POZWOLMY PiS-owi i Kaczynskiemu wyprowadzic Polski z Unii Europejskiej !!!!!!
 • ~Tympanon
  (2017-03-27 13:02)
  Długo myślał i wymyślił... Dodałbym jeszcze, że pewnie nikt nie liczył głosów. Gdyby robił to ktoś z PiS wynik mógłby być zdecydowanie korzystniejszy.
 • ~PL
  (2017-03-27 13:34)
  To przestroga dla Unii, to przestroga dla Grupy Wyszehradzkiej. Uważajcie z kim się zadajecie i co was czeka jeśli będziecie mieć inne zdanie.
 • ~San Escobar
  (2017-03-27 13:54)
  W PIToleniu to Waszczo jest mistrzem
 • ~spiskowy pis - tańczy taniec św. Wita
  (2017-03-27 12:43)
  a ten to dla odmiany szcze rze ?
 • ~Carmen
  (2017-03-27 14:43)
  Panie Prezydencie Duda .Pan ma dwa zadania .Nadzorować politykę zagraniczną i armię .W tych dziedzinach osiągnęliśmy dno .A Pan w goglach narciarskich . Panie Prezydencie Polska czeka na głos Prezydenta. Odwagi . KONSTYTUCJA tego oczekuje i my .
 • ~Macisław Płatow
  (2017-03-27 14:07)
  Zaliczam się do ścisłego Elektoratu PiS wyborach Parlamentarnych. I dlatego proszę Panią Premier DO NATYCHMIASTOWEJ wymiany ministrowie : Waszczykowski i Macierewicz. Jest takie powiedzenia ,gdy Wiekuisty chcę pokarać ,odbiera rozum. ONI MUSZĄ Odejść.ONI hańbią PiS i Prezesa.
 • ~Kutchera
  (2017-03-27 13:33)
  Der Dziennik aus deutchland fur Polen. Ale tubylcy już się zbuntowali. Sieg.
 • ~sieg Der Dziennik
  (2017-03-27 12:38)
  Dziennikarskie niemieckie sługusy z Der Dziennik ! A gdzie komentarz do ratingu agencji Moodys. Der Fuhrer nie pozwolił pisać swoim polnische Idioten ?
 • ~lola
  (2017-03-27 14:33)
  to niech nie chlapie dziobem na prawo i lewo - to ja mogę takie dyrdymały do znajomej mówić a nie minister MSZ
 • ~postęp
  (2017-03-27 14:17)
  Nie pochwalicie się, że PiS-owi znów spadło i mają tylko 37% a PO ma aż 19% poparcia.
 • ~Prawacki Lewak
  (2017-03-27 15:08)
  Powtórzę to co już jakiś czas temu pisałem o tym człowieku - myślałem, że P. Fotyga była najgorszym Ministrem SZ w najnowszej historii Polski. Ale Kaczor wyciągnął spod kamienia Waszcza. Ja się zastanawiam co się musi stać, żeby Prezez Polski nakazał wywalenia tego dyplomatołka. No chyba, że wykonuje on polecenia z Nowogrodzkiej, bo celem stało się obrzydzenie polakom UE... I zastanawiam się czy pieniądze się skończyły czy PiSowskie trole już nie nadążają na forach, bo zmiana jaka zaszłą w komentarzach w przeciągu ostatnich miesięcy jest oszałamiająca. I nie tylko tu, ale też na innych portalach przede wszystkim Interii i WP.
 • ~frank.ch
  (2017-03-27 16:14)
  nie warto
 • ~menel
  (2017-03-27 15:35)
  TAKA SOBIE PIOSENKA Z PRL potwierdzają to setne przykłady, że westerny wciąż jeszcze są w modzie, wysłuchajcie więc, proszę, ballady o tak zwanym najdzikszym zachodzie miasto było tam, jakich tysiące, wokół preria i skały naprzeciw, jak gdzie indziej, świeciło tam słońce, marli starcy, rodziły się dzieci, i tym tylko od innych różni się ta ballada, że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach na jednego mieszkańca jeden szeryf przypadał, jeden szeryf na jednego mieszkańca konsekwencje ten fakt miał ogromne, bo nikt w mieście za spluwę nie chwytał, i od dawna już każdy zapomniał, jak wygląda prawdziwy bandyta. choć finanse poniekąd leżały, gospodarka i przemysł był na nic, ale każdy, czy duży czy mały, czuł się za to bezpieczny bez granic bo tym tylko od innych różni się ta ballada, że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach na jednego mieszkańca jeden szeryf przypadał, jeden szeryf na jednego mieszkańca jeśli państwa historia ta nudzi, to pocieszcie się tym, że nareszcie którejś nocy krzyk ludzi obudził, bank rozbity! bandyci są w mieście dobrzy ludzie, na próżno wołacie, nikt nie wstanie, za spluwę nie chwyci, skoro każdy świadomość zatracił, czym się różnią od ludzi bandyci, a tym tylko od innych różni się ta ballada, że w tym mieście gdzieś na prerii krańcach na każdego człowieka nagle strach upadł blady, od szeryfa do zwykłego mieszkańca potwierdzają to setne przykłady, że westerny wciąż jeszcze są w modzie, wysłuchaliście, państwo, ballady o tzw. najdzikszym zachodzie, miasto było tam, jakich tysiące, ludzkie w nim krzyżowały się drogi, lecz nie wszystkim świeciło tam słońce, bo bandyci krążyli bez trwogi wyciągnijmy więc morał w tej balladzie ukryty, gdy nie grozi nam żadne riffifi, że czasami najtrudniej jest rozpoznać bandytę, gdy dokoła są sami szeryfi

Może zainteresować Cię też: