Waszczykowski tłumaczy się ze słów o fałszerstwie: Są wypowiedzi naukowców...

| Aktualizacja:

Są wypowiedzi naukowców, znawców prawa europejskiego, którzy twierdzą, że można by wybór Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej zakwestionować; natomiast nie ma oczywiście żadnych politycznych decyzji w tej sprawie - podkreśla szef MSZ Witold Waszczykowski.

wróć do artykułu
  • ~Hania
    (2017-03-27 14:23)
    Pan Waszczykowski goni Pana Macierewicza z prędkością 180 km/h.
  • ~posel
    (2017-03-27 14:14)
    Wybory to sfałszowano ale te jesienne , w których wygrał PiS. Mamy takie ekspertyzy na gruncie prawa rzymskiego...... Alez toi matoł
  • ~gaga
    (2017-03-27 14:08)
    Naukowcy i eksperci , pewnie z Episkopatu i komisji Antkowej którzy szukają TROTYLU , Waszczu robi dym bo POLEGŁ 1 do 2 7.
  • ~jeszcze wyższe zwycięstwo ho ho ho
    (2017-03-27 13:58)
    Jaki Czarnecki, taki Saryusz, ale najlepszy byłby np. taki rzeczniczek, bo chenek jako mniejszy i tyle by nie kosztowały ciuszki.
  • ~ax11
    (2017-03-27 13:54)
    Daj sobie juz z tym luzik! bo brniesz jak znany nam bolek też idzie w zaparte nie zawsze sie wygrywa a rasowy polityk potrafi przegrac!!!!
  • ~Harry Potter
    (2017-03-27 13:35)
    Nie rozumiem to Olbrzymie i bezdyskusyjne zwycięstwo PiSu zostało sfałszowane?
  • ~marks_
    (2017-03-27 13:30)
    głowę sobie dam uciąć, że to wina tuska ;-)))
  • ~Mazur
    (2017-03-27 13:22)
    Znawca Piotrowicz, znawca Czarnecki, znawca Jaki, znawczyni Pawłowicz... wypowiedzieli się, a Jarosław pobłogosławił,amen.
  • ~jj
    (2017-03-27 13:15)
    gostek nie wie sam co mówi, nie piszcie o nim juz lepiej
  • ~Polityk1
    (2017-03-27 13:15)
    Dyplomata ? Chyba dyplomatołek.
  • ~PiS owski lekarz pierwszego kontaktu
    (2017-03-27 13:09)
    Ciekawe jakich to sposobów użyli ci naukowcy i znawcy prawa europejskiego że wybór Tuska na szefa Rady Europejskiej można zakwestionować? Obstawiam puszki i parówki...
  • ~pat
    (2017-03-27 13:08)
    Minister Waszczykowski powinien uważać co i kiedy mówi. Daje niepotrzebnie opozycji paliwa do baku. Co z tego że ma może i rację? Racja i prawda w dobie postprawdy, internetu, fakenews i medialnej narracji wprowadzanej maczugą nie żadnego znaczenia. Tusk to przebrzmiały temat. Należało go wcisnąć w niemieckie buty co zresztą trudne nie było i tyle. Zostawić już jego temat bo jest postawiony do kąta i w przyszłości zawsze będzie mu można wypomnieć że jest kandydatem niemieckim. Zamknąć ten temat.
  • ~mmmmm
    (2017-03-27 13:08)
    Już się musi tłumaczyć z własnych słów... Dyplomata :)