Suski ws. Amber Gold: Mam nadzieję, że Tusk podporządkuje się pewnym regułom

"Mam nadzieję, że ktoś, kto był premierem, sam podporządkuje się pewnym regułom" - powiedział we wtorek wiceprzewodniczący komisji śledczej ds. Amber Gold Marek Suski (PiS), odnosząc się do planów przesłuchania przed nią b. premiera Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~Warszawiak
    (2017-03-28 10:45)
    A ja mam nadzieję ,że suski kaczy idioto zajmiecie się wreszcie tym do czego was kretyni wybraliśmy ,do służenia Polsce i jej obywatelom , a nie do siania nienawiści , szukania wroga ..Niczego nie potraficie to opluwacie innych lepszych .Żałosna grupa kretynów, udająca ,że ma o czymś pojęcie .Pan niczego nie wie i niczego nie potrafi zrobić dla obywateli -jesteście kacze nieroby-
  • ~mks
    (2017-03-28 10:49)
    Powiedział tytan intelektu z zawodu lalkarz!!!
  • ~kot prezesa
    (2017-03-28 10:53)
    Pan Tusk nie powinien być przesłuchiwany przez taką miernotę i nieuka jak Suski.
  • ~Filip
    (2017-03-28 10:58)
    Tym zawistnym idiotom chodzi tylko I wylacznie o upokorzenie Tuska na lokalny uzytek; patrz ciemno masa taki wielki Prezydent a chodzi na naszej smyczy! Ciemna masa by to kupila tyle ze tak nasz wielki Prezydent jest bardziej inteligentny niz ta cala prymitywna cholota i wie jak ich traktowac by ich osmieszyc w ich prymitywnych zakusach.
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-28 10:59)
    płonna nadzieja, przecież pewnym jest że nałogowy oszust i krętacz cały czas będzie kombinował jak tu się wymigać. nie bez powodu został krulem ojropy co kosztowało go wyrzeczenie w postaci zbyt bliskich kontaktów z babcia makrelą, fuj
  • ~miejsce zlodziei jest za kratkami :
    (2017-03-28 11:03)
    Cwaniacy , aferzysci , kombinatorzy i zlodzieje boja sie prawa i sprawiedliwosci.
  • ~Carmen
    (2017-03-28 11:17)
    Nieugięty perukarz wytropił już Carycę Katarzynę a teraz dorwie Cara Donalda .Przy pomocy Wasermanowej . Mały wystawił do tropienia najlepszych .Dorwią kogo wskaże.
  • ~ktos
    (2017-03-28 11:21)
    Przesłuchanie, przesłuchaniem a program cela+. Przygotowana i kiedy termin jego wdrażania ?
  • ~Warszawiak do kot prezesa
    (2017-03-28 11:26)
    Zgadam się z ~kot prezesa, rychawego toseka POwinien przesłuchiwać Rzempolińskie w POd czujną ochroną Grasia!!!!! W innym przypadku przesłuchanie będzie do kitu i UE będzie musiało interweniować !!!!!
  • ~emeryt29
    (2017-03-28 11:37)
    PIS-bałwan Suski plecie bzdety na temat Tuska. Gdzie były KNF, prokuratura i sąd , gdy ludzie walili do Amber Gold, żeby dużo zarobić? Takie bałwany jak Suski, Waszczykowski i kłamliwy prezes ośmieszają nasz kraj.
  • ~Ulla
    (2017-03-28 11:44)
    Tym pisowskim oszołomom Tusk ością w gardle stoi...Miotają się z bezsilności i wymyślają cuda - niewidy. Obyście się tą ością udławili na amen...A Tuskowi możecie ...Kaczowazeliniarze!!!
  • ~pisoprawiczka
    (2017-03-28 11:57)
    Tłusta i tępa gęba osła Suskiego jest twarzą PiSlamu, partii bezmyślnych idiotów.
  • ~łowca PISuarskich debili i tłuków
    (2017-03-28 12:25)
    Tak , tak, oczywista oczywistosc ... premier (przewodnioczacy UE) Tusk przyjedzie do fryzjera suskiego (z zawodu) i pocałuje go...w rekę !
  • ~jaro
    (2017-03-28 12:26)
    A jak się pytam kiedy weżniecie się za prawdziwą piramidę finansową jaką są OFE- 16 milinów okradzionych na 300 miliardów! A wy siedzicie nad czymś co już jest pozamiatane, dlaczego Pani Wasserman i Pan Suski nie reagowali jak był czas tez mogli zrobić doniesienie do prokuratury i do mediów dlaczego tego nie zrobili? A o wpłacili i razem z odsetkami kasę wyciągnęli? Wy teraz chcecie bronić tych " biednych" pazernych którzy mogąc lokować w normalnych bankach połakomili się na i zanieśli do AG. I nie odwracajcie kota ogonem Belka wyrażnie powiedział nikt z urzędników państwowych tym bardziej wysokiego szczebla nie mógł publicznie powiedzieć że to jest przekręt bo by został oskarżony o działanie na szkodę Skarbu Państwa , a Amber Gold wystąpiło by o odszkodowanie i by wygrało! KNF zamieścił informację w formie ostrzeżenia. Reszta należała do prokuratury i służb! Co na do tego Donek ! Jak by premier miał zajmować się wszystkim przekrętami to nic innego by nie robił!
  • ~Objat u Bigosowej
    (2017-03-28 12:51)
    Mnie pan Suski kojarzy się z bjka dla niegrzeczych dzieci."O szczurku psychopacie " No bo jak traktować chłopa, ktory chciał się zamachnac na jadna z najlepszych wladczyn w historii swiata?
  • ~lemingi ciekawe
    (2017-03-28 12:52)
    Donku ! Czy juz POsikales sie za strachu przed przesluchaniem w Polsce, bo jak POwiedziales "polskosc to nienormalnosc" ?
  • ~prawnik
    (2017-03-28 12:54)
    Bez postawienia konkretnych zarzutow Donaldowi Tuskowi i bez pozbawieniu Donalda Tuska immunitetu, ktory mu daje jego zatrudnienie w Brukseli, Donald Tusk nigdy nie pojawi sie w Polsce.
  • ~obserwator dojnej zmiany
    (2017-03-28 12:56)
    Suski, -a czy zaprosiłes tez carycę Katarzynę...!? Ona juz sie nie moze się doczekac abys ją ..uczesał,- prymitywie !
  • ~Tomek
    (2017-03-28 13:03)
    PiS robi juz pod siebie, jak naiwne jest to ze rozkazy Prezydentowi UE wydajemy my! Tylko kto to jest my? My to PiS, znana w swiecie partia debili, dla przypomnienia 27;1. Ciagle wmawiaja ciemnej masie ze Europa ich slucha, a nie kpi!
  • ~fuski
    (2017-03-28 13:30)
    Gumowy lalkarz wyciśnie Tuska nazwisko carycy.