Dlaczego Beata Szydło w Rzymie stała z tyłu? Rozwikłaliśmy zagadkę

| Aktualizacja:

Wspólna fotografia przywódców krajów Unii Europejskie w Rzymie, na której Beatę Szydło - gdyby nie kolor garsonki - dość trudno odnaleźć, do dziś wzbudza duże zainteresowanie internautów i mediów. Dlaczego właściwie polską premier ustawiono z tyłu?

wróć do artykułu
  • ~wawa
    (2017-12-29 17:37)
    Jak nas wy......ą z Unii to będą na zdjęciach z Putinem i Łukaszenką w pierwszym rzędzie
  • ~sic.
    (2017-12-29 17:26)
    Dlaczego stoi z tylu ... bo Polska pod rzywodstwem PiSu ma tylko tam miejsce ... Wszyscy dzieki pisowi stoimy pod ogonem czyli w d ..pe
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-29 13:34)
    Już wówczas wiedzieli, że zastąpi ją Morawiecki syn Morawieckiego. A ... ponadto, ta kanarkowa kapota rozsadzała obiektywy. Dioptrie nie wytrzymywały! Ze śmiechu.
  • ~Polska
    (2017-12-29 11:40)
    ...... polskojęzyczni pismakowie z der dziennik to szczuje i żule...przypominamy wam GERMAN "Reparationen machen frei" (reparacje czynią wolnym). "Ordnung must sein" .....pamiętamy szkopy 01.09.1939....NIE ZAPOMNIMY......01.08.1944r..pamiętamy szkopy ....NIE ZAPOMNIMY
  • ~Gościna
    (2017-12-29 11:37)
    Jeszcze na koniec roku 2017 pokrętne wytłumaczenie, nad którym pracował chyba cały sztab dyplomatów, żeby "usprawiedliwić ustawienie pr Szydło", a wystarczyłoby, żeby fotograf robił zdjęcie z na wprost, a nie z boku i juz byłaby widoczna Szydło. No, zdjęcia robią wszyscy !
  • ~rubin
    (2017-12-29 10:03)
    W takim towarzystwie tez bym sie schowal z tylu.
  • ~Xx
    (2017-04-02 21:02)
    Najlepsza premier w historii Polski
  • ~Allis
    (2017-03-31 15:25)
    Autorka tego artykułu z nudów pisze ten artykuł ponieważ dziennik boi się w jej ręce oddać poważniejsze sprawy dla większego obciachu
  • ~julia
    (2017-03-31 13:01)
    Za to Orban w pierwszym rzędzie. Ciekawe ile dostał Euro ?. A Ci nasi jeszcze trzymaja z tą Wyszehradzką Grupą.
  • ~MOnachium
    (2017-03-31 08:30)
    ...szwabski der dziennik pisze pod dyktando Mark Dekana !!!! obrzydliwe polskojęzyczne żule i szczuje.....brzydko pachniecie mierzwą....
  • ~kisiek
    (2017-03-31 07:00)
    żeby dziennik miał o czym pisać
  • ~amarekr
    (2017-03-31 00:15)
    ponieważ bo protokół od wszystkich polityków wymaga zachowania się godnego polityka a nie jak komorowski po krzesłach skakał czy tańcząca kopacz na dywanie jak nie wiedziała co robić gdzie iść no ale czegoż wymagać PO POlitykach tej partii jak jego elektorat tez nie potrafi zachować godności na wszelkiego rodzaju manifestacjach czarnych macic czy nawet czarnych cip
  • ~Gosc
    (2017-03-30 21:07)
    Dlaczego? Nie zasluguje na inne miejsce.
  • ~Halinka
    (2017-03-30 20:54)
    Ustawili ja z tylu bo wysoka I piekna,niech ja caly swiat podziwia.A to ze jej na zdjeciu nie widac to dobrze bo zdjecie mniej zeszpecone
  • ~taka prawda
    (2017-03-30 19:10)
    Schowała się, bo to wstyd POkazać się w gronie pederastów !
  • ~wigraszek
    (2017-03-30 14:12)
    a może zapomniała nałożyć spopdni i majtek!
  • ~dzon
    (2017-03-30 13:14)
    Ale i tak wygrala, mimo ze 27 do 1 :) Cieszyc sie kobieta powina ze wogole tam jest a nie kazai jej trzymac lampe blyskowa.
  • ~jk
    (2017-03-30 10:13)
    Zajmujecie sie bzdetami za ktore wam placa. Cala ta dziennikarska brac (bez wyjatku) wyslalbym tylko ny tydzien na niska sciane w kopalni. Wystarczy by postali bez koniecznosci pracy a zaczeliby szukac powaznych tematow. Moze to glupie co pisze alle rozwazania dlaczego z tylu a nie z przodu moga miec jedynie seksualne podloze.
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-03-30 08:41)
    Bo wsciekla żółć byłaby reklamą rzymskich bourdlo !
  • ~ktoś
    (2017-03-30 08:37)
    Musieli gdzieś schować tę obciachową, wsiową JAJECZNICĘ! ;)

Może zainteresować Cię też: