Dlaczego Beata Szydło w Rzymie stała z tyłu? Rozwikłaliśmy zagadkę

| Aktualizacja:

Wspólna fotografia przywódców krajów Unii Europejskie w Rzymie, na której Beatę Szydło - gdyby nie kolor garsonki - dość trudno odnaleźć, do dziś wzbudza duże zainteresowanie internautów i mediów. Dlaczego właściwie polską premier ustawiono z tyłu?

wróć do artykułu
  • ~basta
    (2017-03-29 09:32)
    takie rzeczy się opisuje aby wkurzyć pisowskich trolii
  • ~milomi
    (2017-03-28 18:42)
    Tak naprawdę chodziło o to że jest brzydka i nikt jej nie lubi
  • ~Kth3
    (2017-03-29 08:09)
    Stoi na śmietniku historii.
  • ~Krystyna2016
    (2017-03-28 15:49)
    to są problemy,gdzie stała Pani Premier!?Owszem ale dla idiotów!
  • ~tupolew 101
    (2017-03-28 19:29)
    było skancerowane: 1 do 27 unijnych zasad, Tusk, będziesz 1 przeciwko 30 milionom Polek i Polaków za zło i destrukcję Polski. Tusk, Polska ci nie wybaczy
  • ~Wilga
    (2017-03-29 10:28)
    To jest poważny temat.? Idioci a jakie buty miała premier Szydło ?Nie wiecie ,a to też jest super ważna sprawa.Musicie koniecznie to zbadać.
  • ~MOnachium
    (2017-03-31 08:30)
    ...szwabski der dziennik pisze pod dyktando Mark Dekana !!!! obrzydliwe polskojęzyczne żule i szczuje.....brzydko pachniecie mierzwą....
  • ~Czarek
    (2017-03-29 09:20)
    Stała "z tylu" ale za panią Merkel....to niemieckie szczucie i mieszanie bardzo uzasadnia konieczność odebrania monopolu medialnego niemcow!!! Cieszę sie , ze nowy rzad sie za to " zdalne sterowanie" polskiej opinii publicznej zabierze!!
  • ~German
    (2017-03-28 18:29)
    Kolejne procesy cywilne przeciwko niemieckim mediom zapowiada olsztyńskie Stowarzyszenia Patria Nostra za używanie sformułowań o "polskich obozach zagłady". Chodzi o telewizję SWR i radio B5aktuell – poinformowało stowarzyszenie. Jeszcze nie zakończył się niemiecki etap wykonywania wyroku w sprawie p. Karola Tendery przeciwko telewizji ZDF. Tymczasem czekają nas kolejne procesy przeciwko niemieckim mediom za określenie "polskie obozy zagłady" – telewizji SWR i radiu B5aktuell działającego w ramach grupy Bayerischer Rundfunk – poinformował prezes Stowarzyszenia Patria Nostra radca prawny Lech Obara.
  • ~abw
    (2017-03-28 15:10)
    stoi tak ustawiona jak sobie zasłużyła swoim zachowaniem w uni doprowadzając nas do marginalizacji
  • ~zbigut
    (2017-03-28 15:13)
    To i tak dobrze, że za sprzeciw wobec wyboru Tuska nie ustawiono Pani Premier w "kącie" jak przedszkolaka
  • ~Kos
    (2017-03-28 15:50)
    Bo gdyby stala z przodu , to by oslepila wszystkich ta swoja jaskrawa zoltoscia. Kamery i aparaty fotograficzne by eksplodowaly.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-03-29 11:14)
    Faktycznie problem tkwi w butach !.Gdyby ubrala gumofilce bylaby na przodzie .
  • ~Gosc
    (2017-03-28 21:10)
    Nie widać tylko i wyłącznie premier Szydło i możecie zaklinać rzeczywistość, ale tylko jej de facto nie ma na zdjęciu.To przez tę żółć, która burzy niejako harmonie i estetykę odbioru zdjęcia-obrazu. Premier jest w pracy i nieważne czy jest wiosna za oknem czy lato- powinno sie dostosować do rangi uroczystości. I nie jest tak jak mówi min.od spraw europejskich, że nie liczy sie strój tylko to co sie mówi. Państwo daje za darmo "wikt i opierunek" swoim urzędnikom , dlatego nie tylko co sie mówi i robi jest ważne, ale tez jak sie prezentuje na zewnątrz.
  • ~Tarantula
    (2017-03-29 11:40)
    Nie ma co powoływać ekspertów. Ustawienie pani Szydło jako niewidocznej miało być poniżeniem Polski jako państwa. Ja natychmiast wyrzuciłbym szefa protokołu polskiego dyplomatycznego, który do tego dopuscił.
  • ~taka prawda
    (2017-03-30 19:10)
    Schowała się, bo to wstyd POkazać się w gronie pederastów !
  • ~anarchosyndykalista
    (2017-03-28 16:07)
    Pani Premier stała tam bo wstydziła się że będzie na jednym zdjęciu z tym lewackim by..dłem
  • ~Kos
    (2017-03-28 15:57)
    To jest pytanie stulecia! Nie ma wazniejszych tematow? Ale z drugiej strony mozna sie troche posmiac , na koszty innego, czy innej!
  • ~Blazen z zoliborza
    (2017-03-30 08:41)
    Bo wsciekla żółć byłaby reklamą rzymskich bourdlo !
  • ~Halinka
    (2017-03-30 20:54)
    Ustawili ja z tylu bo wysoka I piekna,niech ja caly swiat podziwia.A to ze jej na zdjeciu nie widac to dobrze bo zdjecie mniej zeszpecone

Może zainteresować Cię też: