Ryszard Czarnecki skromnie: Swą ciężką pracą Ryszard Czarnecki winduje w górę notowania PiS

| Aktualizacja:

Ryszard Czarnecki w rozmowie z Radiem ZET broni szefa MSZ oraz tłumaczy decyzje MON związane z Eurokorpusem. Ocenił też własną osobę...

wróć do artykułu
  • ~brawo Rysio
    (2017-03-29 10:25)
    Rysio winduje w górę notowania PiS ,- zwłaszcza w domach uciech w Brukselii...
  • ~wojtek
    (2017-03-29 10:14)
    Jak widzę tą twarzyczkę, nie skażoną procesem myślowym, to mam wrażenie że właśnie wdepnąłem w krowi placek. Jest takie określenie - bezwstyd.
  • ~obserwator dojnej zmiany
    (2017-03-29 10:40)
    Ten tłusty, oblesny poseł- spadochroniarz ma o sobie bardzo wysokie mniemanie....oczywiscie wszytko to robi bezintersownie...tylko za około 70 tys. mieisięcznie....
  • ~Jaroław...jarosław...
    (2017-03-29 10:21)
    RE am,- oczywista oczywistosc , lepszym kandydatem w UE byłby ten mały, gruby, zawistny, złosliwy chory na władze poseł,z Zoliborza, który swietnie zna jezyki.....na lewa i prawa raczke...
  • ~Adam
    (2017-03-29 10:40)
    Coraz więcej Czarneckiego w mediach. Mimo, że jest odrażający, podobnie jak kiedyś śp. Gosiewski ma parcie na szkło. Źle to jemu i PiS-owi wróży.
  • ~polski cham
    (2017-03-29 10:56)
    A może tak media powinny zrezygnować raz na zawsze z pokazywania tej nadętej partyjnej prostytutki, żeby nie użyć bardziej dosadnego określenia. Przecież cytując te durnoty sami go lansujecie.
  • ~bezintersowny skromniś
    (2017-03-29 10:49)
    Pan poseł powinien prezesowi całowac nogi i ręce, poniewaz winduja notowania PISu, juz kupił 5 mieszkan w Brukselii...biedaczek !
  • ~Carmen
    (2017-03-29 11:16)
    Obatel winduje PIS , synalków ,głupotę i samoobronowe wazeliniarstwo. I takie coś do Olimpiady ?.
  • ~Polityk1
    (2017-03-29 10:59)
    Czarnecki póki co winduje stan konta sobie i swojej rodzinie. Tylko teściowi pozwolił zabrać.Taki wredny mały sprzedawczyk. Zadziwiające ,że nikt go nie lubi poza nim samym.
  • ~zx
    (2017-03-29 11:09)
    Windy jeżdżą też poniżej poziomu 0.To chyba ten przypadek.
  • ~Błyszcząca Gwiazda Partii PIS - Wolski Saryusz
    (2017-03-29 11:01)
    Richard Csarnetzky dzięki swojej ciężkiej pracy zapewni Partii PIS nie tylko zwycięstwo 1:27, ale jeszcze "wyższe" !
  • ~bravo1
    (2017-03-29 10:54)
    A ma żaba uszy, a bocian pięty?? Kuźwa Rychu przestań bo mam zajady..... Ale skromności to pozazdrościć.
  • ~dlaczego !?
    (2017-03-29 11:18)
    Widac ze spadochroniarz jest tez b. "popularny" wsród członków sekty....jakos nikt go nie broni....
  • ~am
    (2017-03-29 10:16)
    Tusk narobił bałaganu w Polsce a teraz bruździ w UE,człowiek o miernych kwalifikacjach, języka angielskiego uczył się za pieniądze polskich podatników i dalej go dobrze nie umie, umie za to siać zament.
  • ~grdddyka
    (2017-03-29 12:05)
    Obatel Szwarcman jak zwykle w formie - ocean bezczelności i niekompetencji. Ale tak, to tylko w pisuarach
  • ~slawek
    (2017-03-29 16:33)
    juz nie mozna na niego patrzec co za gosciu obskoczyl juz wiekszosc partii!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~50+
    (2017-03-30 10:30)
    Rychu to dyżurny świr PIS-u który największy idiotyzm w wykonaniu rządzących tłumaczy ciemnemu Ludowi z polskiego na nasze, a gawiedź się cieszy bo Rychu mówi że jest super.