PO składa wniosek o kontrolę w MON. "Działania Macierewicza zagrażają bezpieczeństwu"

| Aktualizacja:

Platforma Obywatelska składa wniosek do sejmowej Komisji Obrony Narodowej o przeprowadzenie nadzwyczajnej kontroli w resorcie obrony - poinformowali  politycy PO. Ich zdaniem, działania szefa MON Antoniego Macierewicza zagrażają bezpieczeństwu Polski.

wróć do artykułu
  • ~tojo
    (2017-03-30 07:24)
    tacy ludzie jak on to nic nowego- ale tacy jak on wywoływali w przeszłosci powstania typu warszawskiego. m.in dlatego tak zubozała Rzeczypospolita. Policzcie ile tych powstań było. I jaki efekt pozostawiły. Niestety i im sie tez stawia pomniki zamiast wieszać. Pchajac naród do wojny, konfliktujać ze sasiadami wykonuje sie: samobójstwo lub zwycięstwo. Logoka podpowie- jezeli sie ja ma - co przewazy. Napolen nie miał. Kościuszko oprócz pecha tez nie miał, Traugutt nie miał, Bobrowski nie miał, Bor nie miał a pozostali to zwykli tchórze i markietanci. Panie Macierewicz weż Pan polegnij a gwarantuje żę oprócz obopólnej szcześliwosci bedziesz miał pomnik jak tralala. I to szybko
  • ~FELDFEBEL
    (2017-03-29 20:45)
    PEJSATY KLICH - ZNAWCA WOJSKOWOŚCI . CIEBIE DU...PKU POWINNO SIĘ W KAFTANIE WYWIEŚĆ DO KOCBOROWA I TO W SZYBKICH ABUCUGACH - DUR...NIU .
  • ~coś trzeba zrobić
    (2017-03-29 19:39)
    Coś trzeba z tym zrobić, jeden psychol nie może zniszczyć 30 letniego dorobku Polaków!
  • ~kok
    (2017-03-29 18:23)
    Największym zagrożeniem dla Polski były rządy PO I PSL teraz możemy czuć się bezpiecznie............
  • ~marionetki
    (2017-03-29 17:21)
    Od czasu przejecia wladzy przez Prawo i Sprawiedliwosc Platforma nie wie co z soba zrobic...z parti zlodzieji zrobili sie partia kapusi i donosicieli.
  • ~adam
    (2017-03-29 17:15)
    Bezpieczenstwu zagrazaja PIS I PO TO Partai wojny to Rusofoby
  • ~skarga
    (2017-03-29 13:54)
    A, kto ma przeprowadzić kontrolę? Posłowie z partii, która została założona przez WSI?
  • ~Kontemplyta
    (2017-03-29 13:47)
    Jasne, w nocy granatnik wali w polski konsulat w Łucku, a PO wrzaski podnoszą o dyslokację żagańskiej brygady pancernej. Jak w moim przedszkolu - zabawkowe dźwigi stały na półkach, ale nie wolno było ich ruszać przez 4 lata, by się nie zniszczyły.
  • ~lech
    (2017-03-29 13:35)
    To sami wywrotowcy robia zamach na obecny rzad Takich trzeba sadzic i karac
  • ~taki
    (2017-03-29 13:33)
    Tak niestety bywa, że jak nie rozliczy się kogos takiego za wszystkie przewinienia ,to on zaczyna obwiniać innych. Ci ludzie pozbawieni są minimum moralności.
  • ~Piotr
    (2017-03-29 13:14)
    Klich powinien być sądzony za zaniedbania i rozbrojenia armii. Ja nie rozmumiem dlaczego nikt jeszcze tego nie zrobił!!
  • ~i PO ptakach
    (2017-03-29 13:00)
    Czy jest jakas sila co zrobi wreszcie POrzadek z tymi orangutami.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-29 12:51)
    To jest coraz zabawniejsze. Plują ,jątrzą,sami niszczą opinie Polski ,ale WSZYSTKIEMU winy PiS.To min. Obrony ,Prezydent i Premier decydują ,gdzie Polska Armia ma mieć Sojuszników w NATO ,czy w Eurokorpusie. Bo jak uczy Historia ,na Sojusze z Francją,Anglią Polska NIGDY nie mogla LICZYĆ ( tzw. Zachód sprzedał Nas w Jałcie Stalinowi). Po prostu Polska staje się ,wybrała drogę Sojuszu z USA ,a nie z Niemcami. I oto cała Filozofia.