Pięta o strajku nauczycieli: Wyrzuciłbym czerwoną lumpeninteligencję na pysk

| Aktualizacja:

Poseł PiS nie przebierał w słowach, komentując strajk nauczycieli. Na jego ostry komentarz zareagowała była szefowa MEN. Przypomniała, że protest nauczycieli jest całkowicie legalny.

wróć do artykułu
  • ~myszka
    (2017-04-07 19:31)
    A może my wyrzucimy pana?! No ,bo po co nam taaaka .........pięta?
  • ~anka
    (2017-04-01 10:12)
    Faktycznie z taką pensją jesteśmy LUMPENINTELIGENCJĄ :-)
  • ~dick
    (2017-04-01 07:47)
    Dla pisu wazny jest tylko LUMPENPROLETARIAT
  • ~rumor xyz
    (2017-03-31 16:02)
    typowy PiSiak,czyli nienormalny!.
  • ~Rafa
    (2017-03-31 15:16)
    I tak o bliźnich wyrażają się chrześcijanie. Czy jeszcze pamiętacie 10 przykazań ? Np.. "Miłuj bliźniego jak siebie samego", a biskupi milczą aż opustoszeją kościoły. Plemie żmijowe. O kim tak mówił Jezus ? Nie męcz się i tak nie dojdziesz - o faryzeuszach.
  • ~zx
    (2017-03-31 14:33)
    Pięta nie pij od rana,to nie będziesz takich bzdur gadał.
  • ~Kowalski
    (2017-03-31 14:27)
    Wystarczy wpisać w gogle: Pięta i portmonetka, Brudziński i trampki, portmonetka, Krasulski i spirytus, Jackowski i pijany poseł, Kruk i pijana posłanka, Kurski i pirat drogowy… itd
  • ~mher
    (2017-03-31 14:05)
    ZNP to postkomunistyczna, progenderowa i prorosyjska organizacja - grzmiał poseł Pięta. Biedakowi tak ciśnienie uderzyło do głowy, że zapomniał to też ubecy, złodzieje i warchoły.
  • ~prymas w lampasach
    (2017-03-31 13:31)
    Kutachety tyż strajkują?
  • ~ha
    (2017-03-31 13:14)
    Zmienić dwa słowa i jak ulal pasuje do pisu
  • ~12345
    (2017-03-31 13:06)
    Panie włamywaczu z dawnych lat drogi Pieta.Nie nazwe pana lumpem by nie obrazić lumpów12345
  • ~Jacek
    (2017-03-31 13:05)
    Przestępca Stanisław Pięta posłem z ramienia pisu żenada i on mówi o wywalaniu kogoś na pysk to jego trzeba wyj-c na zbity pysk z Sejmu co za śmiecie w tym pisie komunistyczny prokurator były żołnierz co walczył z robotnikami w gdańsku usunięty z wojska za kradzież chora psychicznie Krystyna która tytułu je się profesorem a nim nie jest łysy przestępca co okradal kolegów itp.żenada
  • ~polski cham
    (2017-03-31 13:05)
    Panie Pięta, jak widzę ten pański nos, to nie wiem, czy to jest Żwirek, czy też Muchomorek! Poza tym nie strasz, nie strasz ba się zesr...... Już niedługo inni się do Ciebie i podobnych dobiorą i wtedy będziecie mieli wielki problem.
  • ~jaga
    (2017-03-31 12:56)
    Ten poseł ma tak zwane nazwisko znaczące, które świetnie ilustruje jego intelekt.
  • ~nadzór techniczny
    (2017-03-31 12:50)
    Ten Pięta jak zwykle piętoli. Z obrażaniem mających inne zdanie niech uważa bo mu ktoś w końcu przypiętoli i immunitet mu nie pomoże. Chyba, że celowo prowokuje.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-31 12:49)
    Od 28 marca 1945 Związek stał się OSTOJĄ Lewicy w Polsce. I w ramach DEKOMUNIZACJI powinien być ZDELEGALIZOWANY ,a Ci tzw. Nauczyciele do miotły i ulice zamiatać.Popieram Posła S. Pięte.
  • ~gadojan
    (2017-03-31 12:37)
    Pieta?...do piety
  • ~S.Sławiński.
    (2017-03-31 12:29)
    Tak.Poligloto. Masz rację że każdy powinien wziąć dystans do siebie, zanim innym zacznie wytykać. Ale co do tego, że jak ktoś ma jakąś "łatę" na sumieniu, i widząc kogoś innego czyniącego nieprawość, to nie ma prawa mu tego powiedzieć ,bo złoczyńca mu powie "cicho bądź, bo ty też kiedyś źle zrobiłeś" Tak rozumiana sprawiedliwość, to żywcem wzięta solidarność "spod celi" Poligloto i inni, czy nazwanie aktualnego złoczyńcy wg. jego występku to obelga!!! Jeśli jesteś nauczycielem ,a wiele na to wskazuje, to współczuję rodzicom, którym za ich podatki ktoś o taki jak ty uczy im dzieci.
  • ~xyz
    (2017-03-31 12:23)
    Zwykła katolicka polacka menda. Rozum jest jego piętą achillesową.
  • ~antyWOLAK
    (2017-03-31 12:15)
    Widać, że ten .................... nie dostał jeszcze po ................... I oby go trafił ........................ . (wpisz w wykropkowanie dowolny wyraz który uważasz za właściwy).

Może zainteresować Cię też: