Schetyna wbija szpilę Kaczyńskiemu: I sekretarz i rządy PZPR. Absurdalne i nie do zaakceptowania

| Aktualizacja:

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział w sobotę w Gdańsku, że PO przedstawi w środę w Warszawie "diagnozę stanu finansów publicznych", obejmującą m.in. pomysł trzynastej emerytury.

wróć do artykułu
  • ~jerzy
    (2017-04-08 15:21)
    Bełkot niestety, totalne idiotyzmy.
  • ~Carmen
    (2017-04-08 15:41)
    To jest kwintesencja zadań dla Polaków chcących żyć w normalnym , demokratycznym państwie . Jest nadzieja .Ten aktualny robiący za pierwszego sekretarza prezesik jest już słabowity i się plącze nawet przy Misiewiczach .Taka z niego gomułka z wyglądu i wściekłego bełkotu.
  • ~k
    (2017-04-08 15:44)
    Schetyna niech sobie ta szpile w d..e wbije.
  • ~#
    (2017-04-08 15:46)
    Przedstawimy… Będziemy… Znowelizujemy… Nie zaakceptujemy… — Obejmiemy programem "500 Plus" wszystkie polskie dzieci :)))))))))
  • ~Laicky
    (2017-04-08 15:49)
    Grzesiu jest idealnym gwarantem długoletnich rządów PIS
  • ~Jack
    (2017-04-08 16:01)
    chciales tego Grzegorzu Dyndalo.Dostaliscie nokaut od pani Premier.Teraz lezac na deskach próbujesz cos belkotac.
  • ~SW
    (2017-04-08 16:12)
    Pompowanie Grzesia ! Ciekawe kto sponsoruje pomppwanie?
  • ~harpia
    (2017-04-08 16:14)
    Ale z tego Sch błazna debil.
  • ~dnotopeło
    (2017-04-08 16:17)
    ...takie osobniki są (p)osłami ! a koleś z peło określa posłów jako osiłki....
  • ~oje ojej katastrofa
    (2017-04-08 16:27)
    kurka .. schetyna wbija szpile rzadowi.. hehe dzienniku przestan bredzic.. i puknij sie w ta swoja leacka pale to moze cokolwiek zrozumiesz..
  • ~AAsa
    (2017-04-08 16:33)
    G. Schetyna - stoczył się ze szczytu śmieszności na dno ... gdzie nikt się nie śmieje
  • ~Husarz
    (2017-04-08 16:34)
    Ale wbil szpile. PIS normalnie sie nie podniesie. "Objemiemy programem 500 plus wszystkie dzieci". Boki mozna zrywac. Tak trzymaj Grzesiu, udowadniaj dalej wyborca jak wielkim jestes blaznem i niekompetentnym glupkiem. Zagwarantujesz PIS rzady na nastepna kadencje. A co do was pismakow z dziennik.de, wasze desperackie proby obrotu tej blazenady i kretynizmu PO w jakis atak na PIS jest zalosny. Grzesiu nie wbil szpili PISowi tylko kolejny gwozdz to trumny PO. Pozdrawiam
  • ~Donald z Brukseli
    (2017-04-08 16:36)
    Schetyna chciał zostać premierem. Zabrakło mu drobne 60 głosów.Grzesiek, niedoczekanie twoje !
  • ~yes, yes, ale jaja , ale , hu., dup., i kamieni kupa, belk
    (2017-04-08 16:39)
    hu., dup., i kamieni kupa... belkot to jak gangrena
  • ~schetyna bredzisław
    (2017-04-08 17:00)
    Ej , Schetyna ! Bujać to las , ale nie NAS Polaków ! Twoje bajdurzenie Grzesiu nie ma nawet morału , bo to są zwykłe bajdy i banialuki !!!! Wstyd panie Schetyna !!!
  • ~maria
    (2017-04-08 17:07)
    szef po tusk nie dogladal nie interesowal sie i bylo jak bylo kradli kombinowali sprzedawali zdradzali -to efekt 8 lat rzadu -----skad ta kase wezmie na te obiecanki --jak ci co go popieraja --chca wrocic ---zeby bylo jak bylo ----to znaczy brakuje im kasy trzeba sie dzielic ---my my my
  • ~Natalia
    (2017-04-08 17:08)
    Schetyna - bój się Boga ! "Trzynasta emerytura"? "500+ dla wszystkich"? "Oddanie podatków lokalnej społeczności"? Jakie "oddanie"- zabierzecie i oddacie ? A gdzie domek z ogródkiem, obowiązkowe wczasy na Bermudach itd. Grzegorzu "Dyzmo" - jesteś komunistą? Gdyby PiS w połowie realizował "takie" pomysły zaplułbyś się wyzywając ich od "czerwonych", peerelowców i innych.Schetyna - TY ***** - zabraliście Polakom nawet zasiłek pogrzebowy, okradliście ich konta emerytalne, rezerwę demograficzną wywieżliście do spółki właśnie z komunistami, których chronicie i robicie z nimi interesy od 28 lat - miliardy złotych za granicę, i ty masz czelność łobuzie podszyty "cykorem" obiecywać ludziom "gruszki na wierzbie"? Nie przepadam za PiS-em, ale Kaczyńskiego, to ty możesz pocałować wiesz w co. Bo do władzy - już nie wrócicie, prędzej piekło zamarznie.
  • ~ekonomista
    (2017-04-08 17:11)
    On może wbić szpilkę co najwyżej w swój pośladek. Niech najpierw ujawni kto ukradł miliardy PLN przez 8 lat to około 320 mld pieniędzy które przekręcili na VAT-cie.
  • ~STANSIO
    (2017-04-08 17:14)
    Ha ha ha Schetyna to nieudacznik juz Tusk KIEDYS POWIEDZIAŁ TAK POWIEDZIAŁ .........A PANI PREMIER SZYDŁO POPROSTU GO Z A O R A Ł O !!!
  • ~Darek
    (2017-04-08 17:17)
    PiS powinien na kolanach pójść do Częstochowy, dziękując za taką "opozycję". Największe zbiorowisko błaznów, durniów ze Schetyną - cinkciarzem o mentalności "alfonsa" na czele.