Schetyna wbija szpilę Kaczyńskiemu: I sekretarz i rządy PZPR. Absurdalne i nie do zaakceptowania

| Aktualizacja:

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział w sobotę w Gdańsku, że PO przedstawi w środę w Warszawie "diagnozę stanu finansów publicznych", obejmującą m.in. pomysł trzynastej emerytury.

wróć do artykułu
  • ~SW
    (2017-04-08 16:12)
    Pompowanie Grzesia ! Ciekawe kto sponsoruje pomppwanie?
  • ~Donald z Brukseli
    (2017-04-08 16:36)
    Schetyna chciał zostać premierem. Zabrakło mu drobne 60 głosów.Grzesiek, niedoczekanie twoje !
  • ~k
    (2017-04-08 15:44)
    Schetyna niech sobie ta szpile w d..e wbije.
  • ~ekonomista
    (2017-04-08 17:11)
    On może wbić szpilkę co najwyżej w swój pośladek. Niech najpierw ujawni kto ukradł miliardy PLN przez 8 lat to około 320 mld pieniędzy które przekręcili na VAT-cie.
  • ~oje ojej katastrofa
    (2017-04-08 16:27)
    kurka .. schetyna wbija szpile rzadowi.. hehe dzienniku przestan bredzic.. i puknij sie w ta swoja leacka pale to moze cokolwiek zrozumiesz..
  • ~Laicky
    (2017-04-08 15:49)
    Grzesiu jest idealnym gwarantem długoletnich rządów PIS
  • ~Jack
    (2017-04-08 16:01)
    chciales tego Grzegorzu Dyndalo.Dostaliscie nokaut od pani Premier.Teraz lezac na deskach próbujesz cos belkotac.
  • ~dnotopeło
    (2017-04-08 16:17)
    ...takie osobniki są (p)osłami ! a koleś z peło określa posłów jako osiłki....
  • ~harpia
    (2017-04-08 16:14)
    Ale z tego Sch błazna debil.
  • ~jerzy
    (2017-04-08 15:21)
    Bełkot niestety, totalne idiotyzmy.
  • ~#
    (2017-04-08 15:46)
    Przedstawimy… Będziemy… Znowelizujemy… Nie zaakceptujemy… — Obejmiemy programem "500 Plus" wszystkie polskie dzieci :)))))))))
  • ~pox fox
    (2017-04-08 18:10)
    Tow. Schetyna działa pod dyktando Niemiec i Moskwy ?
  • ~wojciech
    (2017-04-08 18:21)
    Zalosne popisy Schetyny ktory nie prezentuje zadnego program.Stosuje tylko zasade ze wszystko co robi PIS jest zle I ciagle jezdzi do Brukseli z donosami
  • ~cienki bolo
    (2017-04-08 19:10)
    Grzesio leży i kwiczy ! Dostał szpilę FduPO od Pani Beaty ! Grzesio zapewni PiS co najmniej 3 kadencje !
  • ~LECHU
    (2017-04-08 18:11)
    PANIE SCHETYNA - DOBRY BÓG ODEBRAŁ PANU ROZUM TOTALNIE . TOTALNA OPOZYCJA - POGRĄŻA SIĘ TOTALNIE . BEŁKOT - I JESZCZE RAZ BEŁKOT .
  • ~maria
    (2017-04-08 17:07)
    szef po tusk nie dogladal nie interesowal sie i bylo jak bylo kradli kombinowali sprzedawali zdradzali -to efekt 8 lat rzadu -----skad ta kase wezmie na te obiecanki --jak ci co go popieraja --chca wrocic ---zeby bylo jak bylo ----to znaczy brakuje im kasy trzeba sie dzielic ---my my my
  • ~cela czeka i amber
    (2017-04-08 20:17)
    peło dno total,tylko karcer ,same aaafffferyyyy zanik pamieci
  • ~Fałszywa zielona wyspa Tuska
    (2017-04-08 20:25)
    Najwyższa Izba Kontroli nie ma wątpliwości - ekipa Donalda Tuska (gdzie ministrem finansów był Jan Vincent-Rostowski) stosowała na masową skalę kreatywną księgowość, by nie ujawniać opinii publicznej oraz instytucjom unijnym prawdziwej wysokości polskiego deficytu. RZĄD TUSKA W CIĄGU TYLKO DWÓCH LAT (2013, 214) UDAŁO SIĘ UKRYĆ AŻ 59 MLD ZŁ DEFICYTU. Oficjalne dane potwierdzają, że w 2014 roku gabinet Tuska ukrył aż 28 mld zł deficytu. Rok wcześniej kwota ta była jeszcze wyższa i wynosiła 31 mld zł (1,9 proc. PKB)! Niestety, poza odpowiedzialnością polityczną, ani Tusk, ani Rostowski, ani nikt inny nie poniósł za to jakiejkolwiek kary. W całym 2013 r. NIK zidentyfikowała szereg działań, które miały wpływ na sztuczne obniżenie deficytu budżetu państwa aż o 31 mld zł. W roku kolejnym ekipie PO-PSL udało się "kreatywnie pomniejszyć" deficyt o ponad 28 mld zł. Kontrolerzy NIK zauważyli przytomnie, że sztuczne zaniżanie deficytu budżetu państwa, deficytu sektora finansów publicznych oraz długu publicznego przez ekipę Donalda Tuska było niepokojącym zjawiskiem, gdyż wielkości te stanowią podstawę do dokonania przez społeczeństwo oceny sytuacji finansowej państwa. Jeżeli poprzedniej ekipie w ciągu tylko dwóch lat udało się ukryć aż 59 mld zł deficytu, to percepcja wspomnianej sytuacji musiała zostać poważnie zaburzona.
  • ~STANSIO
    (2017-04-08 17:14)
    Ha ha ha Schetyna to nieudacznik juz Tusk KIEDYS POWIEDZIAŁ TAK POWIEDZIAŁ .........A PANI PREMIER SZYDŁO POPROSTU GO Z A O R A Ł O !!!
  • ~Darek
    (2017-04-08 17:17)
    PiS powinien na kolanach pójść do Częstochowy, dziękując za taką "opozycję". Największe zbiorowisko błaznów, durniów ze Schetyną - cinkciarzem o mentalności "alfonsa" na czele.