Biernat naraził się wywiadem. Sędziowie Trybunału oburzeni. "Wypowiedzi godzą w państwo polskie"

Wypowiedzi wiceprezesa Trybunału Konstytucyjnego Stanisława Biernata godzą w państwo polskie, w dobre imię Trybunału i jego sędziów - głosi oświadczenie TK. W wywiadzie dla Onetu Biernat powiedział m.in. że ma poważne wątpliwości, czy TK kierują osoby niezależne.

wróć do artykułu
  • ~zimny lech
    (2017-04-13 13:59)
    trybunałem rządzą żona kapusia i etatowy szpieg to powinno starczyć za komentarz w sprawie patologi w trybunale
  • ~marks_
    (2017-04-13 14:01)
    "Rażąco naruszają normy prawa i standardy etyki." napisała se przybłędzka na stronkach towarzystwa przy kawusi. a co ją tak poruszyło w wypowiedzi biernata ? FAKTY !!!
  • ~kuciap
    (2017-04-13 14:03)
    Stracil 150 patykow odprawy, to i TK stracil u niego dobre imie
  • ~Al
    (2017-04-13 14:06)
    Mafii PO/PSL i Nowoczesnej tak jak i mafii sedziowskiej nie podobaja sis zmiany bo obawiaja sie odpowiedzialnosci za ich przekrety.
  • ~motek
    (2017-04-13 14:16)
    BRAWO Panie Biernat , nie należy owijać w bawełnę , to ciało jest dyspozycyjne ponad wszelką wątpliwość , wszystko zaczęło się od nocnego ślubowania przyjętego przez niby prezydenta wszystkich Polaków .
  • ~Prawnik
    (2017-04-13 14:25)
    Przeżyliśmy Rzepę vel Rzeplińskiego to i przeżyjemy niejakiego Biernata. Od 26 czerwca przestanie smrodzić w TK.
  • ~Czarny
    (2017-04-13 14:36)
    Przeleciało dziadkowi koło nosa tyle forsy , to się wścieka ! Ja na taką ilość forsy musze pracować trzy lata.
  • ~Kielczanin
    (2017-04-13 14:39)
    Za władzy SLD, UW czy PO fakt współpracy w SB był najlepszą rekomendacją na stanowiska w polityce. Biernat zaczyna podcinać gałąź, na której siedzi.
  • ~mi
    (2017-04-13 14:45)
    uuuh poszły pisowskie skrypty, co i tak nie zmieni rzeczywistości, że przyłębska to wiejska kuchara weselna, a jej mężuś profesorek to komunistyczny kapuś
  • ~helena
    (2017-04-13 14:46)
    Ta nadzyczajna kasta nawzajem się pożera!!!! wczoraj w Polsacie p. Sędzia od nadzwyczajnej kasty też miała wątpliwości czy inni sędziowie którzy przyjdą do KRSu będą obiektywni i sprawiedliwi??????żenada.
  • ~der
    (2017-04-13 15:04)
    Towarzysze wysiadka ;-))) Przykład dał tow. Rzepliński (PZPR). Kiedy wysiądą towarzysze i szpicle komunistycznej bezpieki z rudo-czerwonej oderwanej od koryta ferajny jak np. sekretarz KC PZPR tow. M.Święcicki czy TW SB Boni--takich w PO wielu.
  • ~adam
    (2017-04-13 15:29)
    nagle współpraca zaczęła mu przeszkadzać. ciekawe co mówił gdy próbowano dokonać lustracji?
  • ~Sru
    (2017-04-13 15:46)
    Pewne służby (zawody) powinny jak ognia unikać wywiadów i publicznych wypowiedzi.A on(i) czy dobrze,czy żle to gębe drze.
  • ~Nauczyciel
    (2017-04-13 15:59)
    Każdy Biernat podobny do tego , a nawet taki sam !
  • ~zofia
    (2017-04-13 16:08)
    a którzy to sędziowie???? ci dublerzy i inni pretorianie z Przyłębską na czele? żenada !!!
  • ~msiek
    (2017-04-13 16:29)
    Najpierw wysłali sędziego na "zieloną trawkę" do końca kadencji nie może orzekać a teraz są oburzeni...Sędzia jest takim samym obywatelem jak wszyscy i kiedy widzi, że dzieje się źle ma prawo o tym mówić. Kiedy te żenujące rządy się skończą to wszyscy będą wrzeszczeć, gdzie był jak łamano konstytucję.
  • ~qrdebela
    (2017-04-13 16:35)
    Kolaborant (sekretarz POP) Rzeplinski byl prezesem to ci nie przeszkadzalo?
  • ~SYLVEK
    (2017-04-13 17:51)
    re motek niemotek takich jak ty POlakow -nikt na powaznie nie bierze !!!
  • ~janusz
    (2017-04-13 18:42)
    Stary zgred niedostanie 200tyś i to go boli nieudacznik drugi po Rzepińskim .
  • ~alibaba
    (2017-04-13 19:34)
    Leśni dziadkowie z Państwowej Komisji Wyborczej też byli sprawiedliwi i apolityczni i chcieli wszystko utrzymać przez lata .Tak jest i w tym przypadku