Szefernaker: Spektakl, który urządził Tusk, to jedna wielka ściema. Jest z tego znany

| Aktualizacja:

Paweł Szefernaker, minister z kancelarii premiera, w ostrych słowach skrytykował "wczorajszy spektakl" z udziałem szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~Maria II
    (2017-04-23 07:57)
    Ten pan Szefernaker to chodząca głupota na 2-ch kończynach , mało z inteligencją ma tyle wspólnego co papie toaletowy . Czy ten koleś słyszy siebie ? swoje wypowiedzi ? słownictwo ? sposób myślenia ? Strasznie śliski okaz głupoty , słuchając jego wypowiedzi zastanawiam sie czy skończył oby cała szkołe podstawową .
  • ~panna mania
    (2017-04-22 02:26)
    Panie Szefernaker, bardzo dziękuję za jasną deklarację: nie przenosimy pomnika księcia Pepi (Józefa Poniatowskiego), a do tego ma być pomnik przydęta Kaczyńskiego. I o to chodzi, o to chodzi! Dość mam pomnikowej, pisdzielskiej histerii./ Rozwiązań trzeba szukać w budżetu mizerii./ Pomnik na Krakowskim? Tak będzie najlepiej:/ Oderżnąć łeb koniowi, na którym jest Pepi./ W to miejsce przyszwejsować odlew Lecha głowy./ Tanio, wszyscy kontenci, i pomnik gotowy!
  • ~Bingo
    (2017-04-20 14:22)
    panie szacher-macher, bylem pewien ze to wy urzadziliscie to spotkanie Tuska z wyborcami wzywajac go do Waszawy.
  • ~gadojan
    (2017-04-20 14:04)
    Spacerek do prokuratury? Ni to politykier ni to aktor??
  • ~Norton
    (2017-04-20 12:54)
    D.Tusk , to aktualnie jedyny polski polityk na poziomie europejskim (!). Nie zajął by tak wysokiej pozycji w Unii Europejskiej,gdyby nie był tego wart,biorąc -rzecz jasna pod uwagę -ówczesną dobrą opinie o Polsce w europie i na świecie. Potrzebujemy nowej generacji ,polityków z przedziału wiekowego 35 - 50 lat życia,solidnie wykształconych a nie udających,że są dobrze wykształceni,autentycznie inteligentnych a co idzie w parze - - mądrych,na wysokim poziomie moralnym ( nie mylić z religijnością), eleganckich w obejściu i zachowaniu,a więc jednostki o sporej kulturze osobistej,umiejących dobrze ubrać się ,posiadających dobrą aparycję ( a to właśnie też ma D.Tusk w przeciwieństwie na przykład do J.Kaczyńskiego ,który jest staroświecki pod każdym względem,i np. do A.Dudy,który jest raczej sztuczny,pomimo kaznodziejskiego tonu wystąpień ), itd. Nie cofajmy RP o sto lat (!).
  • ~Wkurzony
    (2017-04-20 12:37)
    O populizmie I nieczystych zagraniach mowi czlowiek odpowiadajacy za nieczysta internetowa kampania w czasie wyborow. To tak jakby radny piasecki uczyl wychowania w rodzinie
  • ~Laicky
    (2017-04-20 12:22)
    Nie rozumiem tego calego zamieszania z p.Tuskiem. Przyjechal, zeznawal jako swiadek, pojechal. Z czego bierze sie ta cala histeria medialna??
  • ~Madry
    (2017-04-20 11:47)
    Dziekuję PIS-owi za sprowadzenie Tuska do Polski. Dziękuję za trzymanie go 9 godzin w prokuraturze. To PIS ten spektakl zaplanował i wyreżyserował.
  • ~asd
    (2017-04-20 11:40)
    Co wy z tymi osmiorniczkami macie? To to tansze niz ryba, kup sobie jeden z drugim 25 deko i nie placz przec cale zycie, bo to zden rarytas. Miernoty jedne.
  • ~Londoner
    (2017-04-20 11:03)
    Najwiekszym wrogiem piss jest...... ehem....sam piss. Noc piss zombich musi sie skonczyc. To jedno zdjecie to rewelacja, dosc dokladne odzwierciedlenie rzeczywistosci.
  • ~buuuu
    (2017-04-20 10:53)
    wszystkim z koalicji podobalo sie przywitanie tuska przez totalna opozycje morzem CZERWONYCH KARTEK dla bylego oraz wymowne odspoiewanie 100LAT przed prokuratura . Brawo opopzycja!!!!!!
  • ~ala
    (2017-04-20 10:39)
    Tusk i gadający mu do ucha Graś ,pochód do prokuratury kino najwyższych lotów . Tylko Kryśka J. zniknęła gdzieś w tłumie.A szkoda , bo sceny Króla z Kryśką byłyby niezapomniane.
  • ~Taki pezaz
    (2017-04-20 10:35)
    Zastanawia głupota tych co go witali czerwonymi kartkami na dworcu życzeniami 100 lat przed prokuratura a na koniec skandowaniem dziękujemy dziękujemy pomimo ze Tusk wyraźnie dawał znać ze najchętniej to chciałby zasłonić się immunitetem.
  • ~gosy
    (2017-04-20 10:31)
    ha ha ha, jaki spektakl, to was boli cieniasy, do pięt im nie sięgacie, ha ha ha nie co byście nie powiedzieli to sami z siebie robicie pajace
  • ~sic.
    (2017-04-20 10:15)
    Tak . Dla Pisu to wszystko tylko szopka. nie bedziecie rzadzic wiecznie. Nawet Lenin nie jest wiecznie zywy ... A tam gdzie chcecie postawic Tuska - bedziecie juz za niedlugo stac wy - elity pisowskie. Nie tylko historia ale i sady was osadza bez litosci.
  • ~Xyz23
    (2017-04-20 10:13)
    Pociag ma, i to pendolino!
  • ~boy
    (2017-04-20 10:13)
    Oto objawił sie nowy mesjasz. Na kolana gawiedzi jedna, bić pokłony !!! Santo subito !
  • ~xyz
    (2017-04-20 10:07)
    Inaczej by szczekali jak by to był menel na kaczych płetwach. Były by wiwaty, ochy i achy.
  • ~Nina
    (2017-04-20 09:58)
    Ściema to było powitanie Szydło na lotnisku po przegranej 27:1na Szczycie Unii Europejskiej.Swoim zwolennikom wmówiono,że to był sukces.To była ŚCIEMA.
  • ~Syntezator mowy IVONA
    (2017-04-20 09:56)
    Zauważył pan, panie Szefernaker, że przesłuchanie Przewodniczącego Rady Europejskiej trwało dłużej niż (NIE)internowanie waszego guru?? :-) 27:1 panie Szefernaker :-) Zdrówka psychicznego życzę :-)