Szefernaker: Spektakl, który urządził Tusk, to jedna wielka ściema. Jest z tego znany

| Aktualizacja:

Paweł Szefernaker, minister z kancelarii premiera, w ostrych słowach skrytykował "wczorajszy spektakl" z udziałem szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska.

wróć do artykułu
  • ~chimera
    (2017-04-20 09:41)
    PiS drży i popełnia błąd za błędem. Próbuje zrobić nagonkę na Tuska a przysparza mu zwolenników. Brawo. Tak trzymać.
  • ~romans
    (2017-04-20 09:39)
    Rzeczywiście: "spektakl, który urządził Tusk" - Tusk sam się wezwał do prokuratury aby urządzić spektakl na złość PISowi!!! Szefermaker czy Ty masz jakieś szare komórki?
  • ~50 tysia dla misia
    (2017-04-20 09:21)
    Premier Tusk jak nikt inny potrafi wykorzystać pisowski wymiot, oni są po prostu bezradni i dlatego tak go nienawidzą. Brawo Panie Premierze, kolejne 27:1
  • ~Pracujący w UK
    (2017-04-20 09:39)
    :-) 27:1 panie Szefernaker :-) Proszę to sobie zakuć i zapamiętać raz na zawsze. Pragnę przypomnieć panu spektakl jaki urządziło pańskie ugrupowanie po sromotnej klęsce podczas Szczytu Unii Europejskiej i powrocie po nim pani Szydło.
  • ~JAN
    (2017-04-20 09:37)
    Szachrajmacher robi ściemę,udając,że ma rozum.
  • ~StraSzydło
    (2017-04-20 09:28)
    Szefernaker, takie typowo polskie pisowskie nazwisko....
  • ~tgb
    (2017-04-20 09:37)
    Szefernaker - pisowski oszust i kombinator ma coś do powiedzenia.
  • ~hanka
    (2017-04-20 09:40)
    A wasze pisowskie spektakle to co? nie ma wam rownych. Ile razy bedziemy swietowac rocznice pogrzebow, i td.? Tusk jest Europejczykiem z prawdziwego zdazenia, nie to co obecni zasciankowi politycy co to do grminy nawet sie nie nadaja.
  • ~Syn
    (2017-04-20 09:21)
    Jego oczy mówią wszystko.Niech p Donald nie wini oceniających - mierność, wpadki i nieudolność
  • ~Manipulant
    (2017-04-20 09:23)
    Osmiorniczek nie podali - bidulek zagłodzili go, tylko kawa i herbata a inni jedli smskolyki ?
  • ~sztaba2
    (2017-04-20 09:45)
    Jak się otwiera teatr i pisze sztukę to trzeba się liczyć z tym że znajdzie się aktor który porwie publiczność. Takie rzeczy to minister powinien wiedzieć !
  • ~Niesior
    (2017-04-20 09:44)
    A pissekciarze codziennie wystawiają spektakl ktorego prawie nikt nie chce oglądać
  • ~Syntezator mowy IVONA
    (2017-04-20 09:56)
    Zauważył pan, panie Szefernaker, że przesłuchanie Przewodniczącego Rady Europejskiej trwało dłużej niż (NIE)internowanie waszego guru?? :-) 27:1 panie Szefernaker :-) Zdrówka psychicznego życzę :-)
  • ~Nina
    (2017-04-20 09:58)
    Ściema to było powitanie Szydło na lotnisku po przegranej 27:1na Szczycie Unii Europejskiej.Swoim zwolennikom wmówiono,że to był sukces.To była ŚCIEMA.
  • ~pat
    (2017-04-20 09:35)
    Zapytajmy Donalda Tuska i Grzegorza Schetynę czy są za przymusową relokacją uchodźców pod groźbą sankcji finansowych. Tusk to ściemniacz. Kodomici wierzą w jego powrót, ale on uważa że "Polska to nienormalność" Nie zechce wracać do tego "syfu" . Wykorzystuje kodomitów do własnych celów. Pomagają mu zrobić z siebie ofiarę i uniknąć odpowiedzialności karnej. Tusk wie że będzie miał postawione zarzuty i dlatego od razu stwierdził że to wszystko to polityczna nagonka. Zapowiedział że będzie się zasłaniał immunitetem.
  • ~Zero
    (2017-04-20 09:41)
    Jak można było głosować za człowiekiem który w KE prosił o sankcje finansowe dla Polski. Szydło była bohaterką
  • ~Filip
    (2017-04-20 09:52)
    Panie Szefernaker czy aby nie pomylil pan adresata w tym swoim komentarzu? " to jedna wielka ściema. Jest (Tusk) z tego znany. Ma pociąg do władzy". Taki pociag do wladzy jaki ma malutki Jarus nie ma konkurentow w tym kraju i na tej ziemi. Chcialby byc conajmniej Napoleonem ale on nie umie nawet wsiasc na konia.
  • ~sic.
    (2017-04-20 10:15)
    Tak . Dla Pisu to wszystko tylko szopka. nie bedziecie rzadzic wiecznie. Nawet Lenin nie jest wiecznie zywy ... A tam gdzie chcecie postawic Tuska - bedziecie juz za niedlugo stac wy - elity pisowskie. Nie tylko historia ale i sady was osadza bez litosci.
  • ~Taki pezaz
    (2017-04-20 10:35)
    Zastanawia głupota tych co go witali czerwonymi kartkami na dworcu życzeniami 100 lat przed prokuratura a na koniec skandowaniem dziękujemy dziękujemy pomimo ze Tusk wyraźnie dawał znać ze najchętniej to chciałby zasłonić się immunitetem.
  • ~Nina
    (2017-04-20 09:47)
    TUSK... czy te oczy mogą kłamać ...zawsze i wszędzie