Zmiana lidera. PO po raz pierwszy w tej kadencji wyprzedza PiS. NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Najnowszy sondaż dla "Faktów" TVN pokazuje, że PiS stracił prowadzenie na polskiej scenie politycznej. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, wygrałaby je Platforma Obywatelska.

wróć do artykułu
  • ~ww
    (2017-04-26 16:19)
    Według mnie za te spadki odpowadają: Macierewicz, Waszczykowski, Szyszko i Zalewska. Dokładnie w tej kolejności. Całą 4 wywalić i może wtedy ten rząd da radę rządzić. Ziobro majstruje coś tam przy sądach - ale nie wpływa chyba na notowania.
  • ~Chcemy powrotu demokracji
    (2017-04-26 16:20)
    Z całą rodziną oglądamy tylko TVN i TVN24 to jest jedyna tv która mówi prawdę i jest w pełni demokratyczna i obiektywna. Nadchodzi koniec PISowcow, w końcu wróci normalność a nie kontrole o 6 rano i terror. Pamiętajcie że TVN to telewizja dla ludzi wykształconych po studiach a nie ciemnoty
  • ~jarek
    (2017-04-26 16:22)
    Wole 27-1 !!!!!!!
  • ~kisiek
    (2017-04-26 16:23)
    Od dzisiaj Fakty TVN powinny zmienić nazwę na UKRYTA PRAWDA
  • ~PAWLO
    (2017-04-26 16:24)
    komu ten kit CHCECIE WCISNAC myslicie ZE ludzie zapomnieli 8 lat syfu dla POLAKOW TO JEST SONDAZ DLA KOSZERNYCH NIEMIEC I SB POWINNISCIE NAPISAC 100 PROCENT HA HA TE ZŁAMASY Z PO I PSL NIC ZWYKŁYM LUDZIOM NIE DALI PRZEZ 8 LAT I NIGDY NIC NIE DADZA I ZEBY TE OSZUKANCZE MEDIA JAK TYN I WYBORCZA TO TE ZŁAMASY NIE WYGRALI BY WYBOROW PO RAZ DRUGI TYN POWINIEN ZNIKNAC RAZ NA ZAWSZE Z POLSKI BO TO JEST TELEWIZJA ANTYPOLSKA
  • ~kasia
    (2017-04-26 16:25)
    Chyba was pogielo z ta propaganda, Angela chyba szybko chce nam podeslac swoich migrantow, a na to potrzena PO u steru rzadow.
  • ~REPOLONIZACJA MENDiów tvn,GW,LISWEEK,wp,onet,tvn24........
    (2017-04-26 16:25)
    Eeee tam S R A Ć i O L E W A Ć POstUBecko-żytowską TVN ile wlezie.
  • ~wona
    (2017-04-26 16:27)
    10 maja strajk szkolny - pamiętajcie.
  • ~bolo
    (2017-04-26 16:28)
    Zamówiony przez TVN wiarygodnosć śmieciowa.
  • ~Langusta na palmie i rys
    (2017-04-26 16:31)
    Polacy zmądrzeli!!! Przyjmijmy tzw uchodzcow muzulmanskich - i uczmy sie od naszych wrogow. Nikt nie jest zlodziejem - mozna krasc do woli. Praktykujmy i glosmy ewangelie przewartosciowania wartosci Nietzschego Wszyscy zostana zbawieni - poniewaz mozna uczyc sie od wrogow, to tak naprawde nikt nie jest naszym wrogiem - Hitler Stalin, Bin Laden, Kim Jong tez moga robic co im sie podoba. Patriotyzm, panstwa narodowe to zabobon.
  • ~nareszcie
    (2017-04-26 16:34)
    BRAWO. Polska budzi się
  • ~cOn
    (2017-04-26 16:35)
    Ha ha ha. Lepsze niż kwejk
  • ~Marta
    (2017-04-26 16:36)
    Wiwat! Niech żyje Polska! Jest jeszcze nadzieja! Precz z PiSem!
  • ~t.
    (2017-04-26 16:39)
    Pamietam pewna sekwence z filmu " Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz ? ": " Dudala - a jak tam z wykonaniem planu ? 90 % panie dyrektorze. Ile ? 75 % panie dyrektorze. A tak naprawde Dudala ? A ktoz to wie panie dyrektorze ? " Komorowskiemu tez dawali 150 % poparcia.tuz przed wyborami...
  • ~cdn/hu du i ka ku
    (2017-04-26 16:43)
    ale jaja ale jaja ale jaja yes yes yes , hu du i ka ku.
  • ~xxl
    (2017-04-26 16:48)
    Yes yes yes , RUSKIE zaczynają zdychać .
  • ~man
    (2017-04-26 16:52)
    Trolle Szefernakera znowu w natarciu,ale nic już wam to nie da. Tendencji nie da się już odwrócić,jesteście skończeni !!!!1
  • ~nu pogodi
    (2017-04-26 16:56)
    Der Dziennik w swoim żywiole.
  • ~Ogr
    (2017-04-26 16:56)
    Pomogły im dwie głowy w jednej trumnie.
  • ~mlody wykształcony z wielkiego miasta
    (2017-04-26 17:04)
    A co na to Maleńczuk albo jaki inny Petru. Może być opinia nawet samego Hołdysa. Bez ich światłych wskazówek, nie wiem co powinienem myśleć. Chwalić czy się oburzać?