Zmiana lidera. PO po raz pierwszy w tej kadencji wyprzedza PiS. NAJNOWSZY SONDAŻ

| Aktualizacja:

Najnowszy sondaż dla "Faktów" TVN pokazuje, że PiS stracił prowadzenie na polskiej scenie politycznej. Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, wygrałaby je Platforma Obywatelska.

wróć do artykułu
  • ~bolo
    (2017-04-26 16:28)
    Zamówiony przez TVN wiarygodnosć śmieciowa.
  • ~PAWLO
    (2017-04-26 16:24)
    komu ten kit CHCECIE WCISNAC myslicie ZE ludzie zapomnieli 8 lat syfu dla POLAKOW TO JEST SONDAZ DLA KOSZERNYCH NIEMIEC I SB POWINNISCIE NAPISAC 100 PROCENT HA HA TE ZŁAMASY Z PO I PSL NIC ZWYKŁYM LUDZIOM NIE DALI PRZEZ 8 LAT I NIGDY NIC NIE DADZA I ZEBY TE OSZUKANCZE MEDIA JAK TYN I WYBORCZA TO TE ZŁAMASY NIE WYGRALI BY WYBOROW PO RAZ DRUGI TYN POWINIEN ZNIKNAC RAZ NA ZAWSZE Z POLSKI BO TO JEST TELEWIZJA ANTYPOLSKA
  • ~REPOLONIZACJA MENDiów tvn,GW,LISWEEK,wp,onet,tvn24........
    (2017-04-26 16:25)
    Eeee tam S R A Ć i O L E W A Ć POstUBecko-żytowską TVN ile wlezie.
  • ~kasia
    (2017-04-26 16:25)
    Chyba was pogielo z ta propaganda, Angela chyba szybko chce nam podeslac swoich migrantow, a na to potrzena PO u steru rzadow.
  • ~kisiek
    (2017-04-26 16:23)
    Od dzisiaj Fakty TVN powinny zmienić nazwę na UKRYTA PRAWDA
  • ~Wilga
    (2017-04-26 17:30)
    Prima Aprilis to już było 1.IV.
  • ~t.
    (2017-04-26 16:39)
    Pamietam pewna sekwence z filmu " Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz ? ": " Dudala - a jak tam z wykonaniem planu ? 90 % panie dyrektorze. Ile ? 75 % panie dyrektorze. A tak naprawde Dudala ? A ktoz to wie panie dyrektorze ? " Komorowskiemu tez dawali 150 % poparcia.tuz przed wyborami...
  • ~mlody wykształcony z wielkiego miasta
    (2017-04-26 17:04)
    A co na to Maleńczuk albo jaki inny Petru. Może być opinia nawet samego Hołdysa. Bez ich światłych wskazówek, nie wiem co powinienem myśleć. Chwalić czy się oburzać?
  • ~to był k.rwa zamach !!!
    (2017-04-26 17:07)
    Jeszcze tylko 3,5 roku i Polacy zaczną sprzątać kacze g.wno
  • ~autor nieznany
    (2017-04-26 17:49)
    to z ubekami musi byc juz bardzo zle, skoro pocieszaja sie takimi bredniami - to efekt planowanej lustracji kolaboranow w urzedach - panika!
  • ~w4YY
    (2017-04-26 17:08)
    to sondaż robiony w więzieniu chyba, albo w siedzibie TVN-u
  • ~Langusta na palmie i rys
    (2017-04-26 16:31)
    Polacy zmądrzeli!!! Przyjmijmy tzw uchodzcow muzulmanskich - i uczmy sie od naszych wrogow. Nikt nie jest zlodziejem - mozna krasc do woli. Praktykujmy i glosmy ewangelie przewartosciowania wartosci Nietzschego Wszyscy zostana zbawieni - poniewaz mozna uczyc sie od wrogow, to tak naprawde nikt nie jest naszym wrogiem - Hitler Stalin, Bin Laden, Kim Jong tez moga robic co im sie podoba. Patriotyzm, panstwa narodowe to zabobon.
  • ~sondy do wynajecia
    (2017-04-26 17:31)
    podobno rychu tez wyprzedza pis, nie wspominajac o niesamowitym poparciu dla kod
  • ~kto_w_to_wierzy_łapka_w_gore
    (2017-04-26 17:16)
    hahaha, dzieciom opowiadać te sondażowe bajki "na zlecenie tvn" wśród uczestników kod
  • ~Przestańcie wreszcie traktować
    (2017-04-26 17:12)
    podobne "donosy" poważnie! Tylko szydera ich wykończy! Ostra bezpardonowa szydera! I nieskrywana pogarda z odcieniem politowania!!! ~~~~~~~~~~~~~~~ Według najnowszego POdobno nawet Andrzej Duda przegrałby wybory z przejechanym przez zakonnicę na pasach Komorowskim w ciąży! Ale nie jest to niestety wiadomośc potwierdzona przez Magierowskiego! Może w takim razie podżyruje ją Michnik? Tylko niech najpierw (zgodnie z przepisami) zapnie pasy!
  • ~Rak.
    (2017-04-26 18:06)
    Pompowano N plus 10%%,teraz pompują % PO,chyba tyle samo,obrzydliwa propaganda.zleceniodawca tego sondażu musiał sporo wybUlić za taki wynik.
  • ~cdn/hu du i ka ku
    (2017-04-26 16:43)
    ale jaja ale jaja ale jaja yes yes yes , hu du i ka ku.
  • ~PO.N do de
    (2017-04-26 18:14)
    Najpierw przez tydzień bicie piany jak to Polacy (POlacy) radośnie witali upragnionego krUla eŁropy, słońce Peru, Karpat i Brukseli, naszego udręczonego przez reżim kaczystowski przyszłego wybawiciela, po to żeby uwiarygodnić przed ludkiem ten sondażyk z duPOla wzięty.Takich wygibasów manipulacji nauczyli się od Gebb-sa, który w piekle z rechotem zaciera łapska
  • ~nu pogodi
    (2017-04-26 16:56)
    Der Dziennik w swoim żywiole.
  • ~krjanka
    (2017-04-26 20:18)
    To taka sama prawda,jak "Bul" mial wygrac wybory prezydenckie!

Może zainteresować Cię też: