"Wielkie Księstwo Warszawskie" problemem dla PiS. Czym to się skończy? [3 SCENARIUSZE]

| Aktualizacja:

Kolejne podwarszawskie gminy zdecydują dziś o przeprowadzeniu referendum w sprawie ewentualnego przystąpienia do metropolii warszawskiej. Wśród nich znajdzie się nawet gmina, której szefuje burmistrz z… PiS. Partia rządząca ma coraz większy zgryz z forsowanym przez siebie pomysłem na Warszawę. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że rozpatrywane są scenariusze wygaszania tematu "Wielkiej Warszawy" tak, by ograniczyć straty wizerunkowe.

wróć do artykułu
  • ~Al
    (2017-04-27 18:11)
    Herr Zolciak znowu w akcji. Panie polskojezyczny dziennikarzu niemieckiej gazety prosze przyjac do wiadomosci ze wasze bzdurne opinie malo kogo obchodza za wyjatkem Kodomitow i mafii urzedniczej HGW, Warszawa musi sie rozwijacm, czy niemcy tego chca czy nie.
  • ~już i tak żeścire mnie namieżyli
    (2017-04-27 15:50)
    no to dlaczego mój komentarz jest usuwany przez der dziennik -nikogo nie obrażam ani nie używam wulgarny słów..................... a może za dużo prawdy?
  • ~A co tam u pejsatej złodziejki HGW
    (2017-04-27 15:36)
    Eeee tam...a co tam u pejsatej HGW złodziejki KAMIENIC i DZIAŁEK w Warszawie? Siedzi hajka gronkowiec TWIST? A jej obrzezany mąż BOSS narkotykowy? Razem POd CELĄ?
  • ~ze swiata do pipidowki
    (2017-04-27 17:00)
    Warszawa ma byc najmniejsza stolica w Europie? Inne stolice sie rozrastaja, nasza ma byc mini, moze mury obronne dla cwokow HGW zbuduje.
  • ~J23
    (2017-04-27 15:49)
    Pytanie w Sulejówku to skandal równie dobrze mogą się zapytać "Czy chcesz by M.St. Warszawa jako powiat dla Sulejówka wypłacało każdemu mieszkańcowi miesięczną gratyfikację w wysokości 10 tyś. zł. "
  • ~GPU
    (2017-04-27 16:01)
    Myslalem ze Pis ma jaja . Niestety typowe polskie zachowanie czyli stawac w polowie drogi. Warszawa bez pobliskich gmin to koniec rozwoju miasta. Raszyn nie chce to odciac wieśniakom komunikacje. Pozostalym takze. I zwiększyc oplaty parkingowe oraz za komunikacje miejsla. Masz kartę wawiaka placisz 1 zl za godz parkowania nie masz 6 zl. Skm 3x drozsza dla gmin pod warszawskich. I po temacie.
  • ~pop
    (2017-04-27 15:54)
    No i koniec marzeń o wielkiej Warszawie. Teraz to pipidowa w porownaniu z innymi stolicami. Sloiki wypier...c stąd
  • ~wojtek
    (2017-04-27 15:44)
    Radom też Sasin dołączy do WW?
  • ~Jula
    (2017-04-27 15:45)
    Jakie straty wizerunkowe ?Prezes jest najprzystojniejszym misterem uniwersum ! Wiecej i częściej pokazywać pana Jarka i po klopocie.
  • ~Halinka
    (2017-04-27 20:12)
    I co na to pryszczaty Sasin ?Chcial za wszelka cena zalatwic stolek pod siebie a wyszedl na glupa I typowego pisowskiego cwaniaka.Teraz zostaly ma Zabki w ktorych tez Sasina nikt nie trawi..Moze pora do Tworek,najlepiej z prezesem ?