Komorowski o debacie z prezydentem Dudą: To jak rozmowa z kryminalistą o kodeksie karnym

| Aktualizacja:

Były prezydent Bronisław Komorowski nie włączy się w zaproponowaną przez prezydenta Andrzeja Dudę debatę nad konstytucją . "To tak jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji o kodeksie karnym" - tłumaczy.

wróć do artykułu
  • ~marks_
    (2017-05-04 13:16)
    maliniakowi się wydaje, że zmieniając konstytucję uniknie odpowiedzialności.
  • ~GESIARKA
    (2017-05-04 13:20)
    Bul jest tak glupi ze szkoda sie na jego temat wypowiadac
  • ~lechu z krypty
    (2017-05-04 13:20)
    Brawo Panie Prezydencie Komorowski!. Miałem nieco zastrzeżeń do Pana prezydentury, ale po tym jak co dzień pan D. hańbi i ośmiesza najwyższy urząd Rzeczypospolitej uważam Pana niemal za męża stanu.
  • ~Ozz
    (2017-05-04 13:27)
    Agentura coraz bardziej bezczelna, czyżby szykowali drugi Smolensk Szczuchowicz, jak tam bydło na pastwisku i gesiarka?
  • ~Bb not a
    (2017-05-04 13:33)
    Ten skonczony loser skamle i ujafa. Twooj czas siugunie minal bezpowrotnie. Zamilcz kuklo, czas rozkradania, bezholowia i wyszydzania uczciwych Polakow sie skonczyl. W koncu narod powiedzial ci NIE. Teraz tylko sie blaznisz, czy to pierwszy raz ?
  • ~Don Pedro
    (2017-05-04 13:33)
    WSI mówi wam to coś...
  • ~obywatele
    (2017-05-04 13:36)
    Pan Szczynukowicz vel Bul kończą się czasy bezprawia .... wasze towarzysze WSIowe POglady odchodzą w przeszłość zapiszecie się w historii jako targowica nr 2 Wiwat Wojciech Sumliński you tube WSI K om or owski
  • ~śmierć wrogom ojczyzny
    (2017-05-04 13:38)
    Odezwał się "bul" - analfabeta. Boże, dlaczego pokarałeś nas takimi "autorytetami"!!!
  • ~wojtek
    (2017-05-04 13:38)
    panie KOMOROWSKI jak juz pan cos mowi to na temat,, bo co czytam to cos z prawem ma pan PROBLEMY
  • ~S
    (2017-05-04 13:39)
    Komorowski ty ***** rodem z WSI/UB - ciebie powinni oddać, nawet nie pod sad tylko od razu pod pluton
  • ~TCT
    (2017-05-04 13:41)
    Po ew. zmianie konstytucji będzie można udać zdumienie, gdy zapytają o łamanie artykułów poprzedniej.
  • ~kls
    (2017-05-04 13:44)
    karamba, Komoruski bedzie sądził Wielkiego Prezydenta Dudę!!
  • ~pat
    (2017-05-04 13:47)
    Poproszę o więcej Pana Komorowskiego, Schetyny, Grabca, Kierwińskiego w mediach. Im więcej ich w każdej TV tym lepiej dla Polski. Pokazywania tych Panów gwarantuje klęskę PO w następnych wyborach. Panie Prezydencie Komorowski proszę się nie oszczędzać i pojawiać się wszędzie gdzie tylko można. Naród będzie Panu i PO wdzięczny za przypominanie czym jest Platforma Obywtelska i jacy ludzie są u jej steru oraz jak rozkradali Polskę przez niestety 8 lat.
  • ~knb
    (2017-05-04 13:47)
    Pan Prezydent Duda wygrał uczciwie wybory, co do okoliczności zwycięstwa w 2010 r komoruskiego historia wyjawi prawdę, zdrady i kłamstwa
  • ~JMK
    (2017-05-04 13:48)
    Podobno hrabia z sygnetem czy nawet książe a zachowanie i słownictwo podobne do bywalców z pod budki z piwem (nie obrażając piwoszy).
  • ~Stiff
    (2017-05-04 13:50)
    Porównywanie aktualnego Prezydenta Polski do kryminalisty ,ktoś tutaj posunął się za daleko
  • ~ppp
    (2017-05-04 13:51)
    Odezwał się WSIowy przygłup. Facet powinien się schować pod ziemię po przegranych wyborach, których przegrać nie mógł..Wystarczyło wziąć kamerę i pokazać jaki naprawdę jest. Polacy zobaczyli na ekranach swoich telewizorów kompletną miernotę intelektualną, którą "zaorał" na ulicy siedemnastoletni młodzieniec.
  • ~po równo
    (2017-05-04 13:51)
    dla obydwu Trybunał Stanu, jeden za afere TPSA, drugi za Konstytucję
  • ~helena
    (2017-05-04 13:54)
    Panie Komorowski ,p. Prezydent Duda nie musi z panem dyskutować ,wyraźnie słyszałam jak mówił ,że o Konstytucji będzie dyskutował z narodem,a nie z elitami!!! Wasz czas się kończy.
  • ~papa
    (2017-05-04 13:55)
    nawet do pięt nie dorosłeś komoruski chyba na wyspie bananowej