Komorowski o debacie z prezydentem Dudą: To jak rozmowa z kryminalistą o kodeksie karnym

| Aktualizacja:

Były prezydent Bronisław Komorowski nie włączy się w zaproponowaną przez prezydenta Andrzeja Dudę debatę nad konstytucją . "To tak jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji o kodeksie karnym" - tłumaczy.

wróć do artykułu
  • ~marks_
    (2017-05-04 13:16)
    maliniakowi się wydaje, że zmieniając konstytucję uniknie odpowiedzialności.
  • ~Zyga
    (2017-05-04 18:22)
    Duda lepiej szykuj szczoteczkę do zębów na pobyt w więzieniu
  • ~duda
    (2017-05-04 18:15)
    W 100% zgadzam się z Komorowskim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kkkk
    (2017-05-04 18:34)
    to jest przeklenstwo,kiedy ludzie wybiora juz PIS to w kraju zaczyna sie niepokoj,okradanie ludzi w majestacie prawa,napuszczanie jednych na drugich ,zaslanianie sie krolowa Polski albo krolem Polski ,dosc tego do roboty naczelniki i naczelniczki bo braknie taczek
  • ~Ozz
    (2017-05-04 13:27)
    Agentura coraz bardziej bezczelna, czyżby szykowali drugi Smolensk Szczuchowicz, jak tam bydło na pastwisku i gesiarka?
  • ~Bb not a
    (2017-05-04 13:33)
    Ten skonczony loser skamle i ujafa. Twooj czas siugunie minal bezpowrotnie. Zamilcz kuklo, czas rozkradania, bezholowia i wyszydzania uczciwych Polakow sie skonczyl. W koncu narod powiedzial ci NIE. Teraz tylko sie blaznisz, czy to pierwszy raz ?
  • ~obywatele
    (2017-05-04 13:36)
    Pan Szczynukowicz vel Bul kończą się czasy bezprawia .... wasze towarzysze WSIowe POglady odchodzą w przeszłość zapiszecie się w historii jako targowica nr 2 Wiwat Wojciech Sumliński you tube WSI K om or owski
  • ~S
    (2017-05-04 13:39)
    Komorowski ty ***** rodem z WSI/UB - ciebie powinni oddać, nawet nie pod sad tylko od razu pod pluton
  • ~GESIARKA
    (2017-05-04 13:20)
    Bul jest tak glupi ze szkoda sie na jego temat wypowiadac
  • ~wojtek
    (2017-05-04 13:38)
    panie KOMOROWSKI jak juz pan cos mowi to na temat,, bo co czytam to cos z prawem ma pan PROBLEMY
  • ~śmierć wrogom ojczyzny
    (2017-05-04 13:38)
    Odezwał się "bul" - analfabeta. Boże, dlaczego pokarałeś nas takimi "autorytetami"!!!
  • ~Don Pedro
    (2017-05-04 13:33)
    WSI mówi wam to coś...
  • ~#
    (2017-05-04 14:12)
    Co odpowiedział mistrz logiki i bon motów na włączenie się do debaty? « — To tak jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji o kodeksie karnym.»
  • ~internautka 50+
    (2017-05-04 16:00)
    P Komorowski sprawując funkcję prezydenta nie pełnił żadnej roli. Był i tylko był , oprócz tego popełniał rózne gafy, gadał bzdury jak chćby o światowidzie o pięciu twarzach. Nie dorasta do pięt prezydentowi Dudzie, więc próbuje kąsać!
  • ~rycho
    (2017-05-04 14:48)
    czy nie podobne są wystąpienia prezydenta Dudy do wystąpień Mussoliniego ta sama mimika i ten sam sposób gestykulacji ten sam samozachwyt na sobą
  • ~wert
    (2017-05-04 18:52)
    Bu,ha,ha.Komorowski mówiąc o kryminaliście zaproszonym do dyskusji o kodeksie karnym ma na myśli siebie.Przecież to jego obecny prezydent zaprasza do dyskusji.Dobre,bu,ha,ha.
  • ~lucek
    (2017-05-04 17:56)
    Rzadko który kraj europejski ma w swojej historii takie okazy jak Bul i Kukuniek Wałęsa. Przy czym Kukuniek , wiadomo - elektryk więc wiele nie można było się spodziewać. Natomiast Brunek to okaz głupoty w naczystszym wcieleniu: bez ogłady, wykształcenia i pazerny nawet na sokowirówkę. Nie mówiąc o występie w Tokio.
  • ~bul-com.ruski
    (2017-05-04 17:12)
    ciekawe dlaczegi konstytucja kojarzy mu sie z kodeksem karnym, tak jakby czegos sie bal
  • ~juzia
    (2017-05-04 20:55)
    POd warunkiem ze kryminalista bedzie chrabia bul komorowski .
  • ~...
    (2017-05-04 18:35)
    Odezwał się agent WSI ;-) Dochodzi do absurdów...