PO ma trzy pytania do PiS - o ojca Rydzyka, dopłaty dla rolników i list gończy za Berczyńskim

| Aktualizacja:

Politycy PO zwrócili się do PiS o odpowiedź na "trzy kluczowe pytania": kiedy minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wyda list gończy za Wacławem Berczyńskim, ile milionów zł uzyskał z budżetu państwa o. Tadeusz Rydzyk oraz dlaczego polscy rolnicy w czerwcu nie otrzymają wszystkich dopłat.

wróć do artykułu
  • ~suweren gorszego sortu 2 kategorii
    (2017-05-13 09:11)
    A ja mam jedno pytanie do WSZYSTKICH posłów - Kiedy uchwalą ustawę o minimalnej płacy pozwalającą nie na przeżycie albo wegetacje, ale na GODNE ŻYCIE?
  • ~BHO Arek
    (2017-05-12 20:07)
    Proszę Państwa to jest łabędzi śpiew oni wiedzą że to już jest koniec już nikt w nic im nie wierzy chyba że rodzina albo koledzy i wierzcie mi jeszcze dużo są w stanie zrobić do samobójstwa lub tragicznego wypadku Pana Kaczyńskiego nie będzie dla mnie zaskoczeniem jak Pan Kaczyński będzie miał zawał albo raka nawet sobie nie zdajecie sprawy do czego oni są zdolni. Wyobraźcie sobie mafie czyli prawdziwych bandytów a teraz wyobraźcie sobie że się przebranżowili i zostali politykami bo w polityce są większe pieniądze a dzięki immunitetom można wszystko. Dzięki Bogu PiS jakimś cudem objął władzę.
  • ~Robert
    (2017-05-12 19:28)
    PO to zaraza!!!
  • ~CAMEL
    (2017-05-12 18:08)
    ,,kiedy wyda list gończy za Wacławem Berczyńskim, za uczestnikiem największej afery Rzeczypospolitej"-Toż to szczyt pisania po polskiemu.Brawo Panowie dziennikarze.Gratuluje warsztatu,a szczególnie ORTIGRAFII
  • ~SW
    (2017-05-12 17:49)
    To są pytania poważnych polityków? Ci durnie oczekuję poważnego traktowania.
  • ~K2
    (2017-05-12 17:46)
    Zajadły skowyt zwolenników PiS zwiastuje trafienie w czuły punkt. Żaden z wyznawców smoleńskiej religii nie odnosi się do treści pytań tylko ujada zaciekle o jakichś zdarzeniach z historii. Czas ochłonąć i zdać sobie sprawę, że PO do której ujadacie już dawno nie ma, te polityczne ogryzki które ledwo podrygują nic samodzielnie nie znaczą. Cała reszta dumnych oszustów z PO trafiła tam gdzie i wy dziarsko zmierzacie. Na śmietnik.
  • ~Platforma Osmiorniczek
    (2017-05-12 16:45)
    Grzesiu dzisisj po Slalomie Gigancie oswiadczyl ze Polska jednak przyjmie NACHODZCCOW , krotki telefon z Berlina musial na Schetyne podzialac otrzezwiajaco i go w koncu wyprostowal i tak trzymac psia jego mac
  • ~wojtek
    (2017-05-12 16:28)
    Pamiętacie prezesa: "wszystko mogę Obajtek". Prezes trochę skrócił, bo cała wersja to: "wszystko mogę *********** Obajtek"
  • ~kret
    (2017-05-12 16:28)
    Nareszcie zaczynacie myśleć ! Bo ich można zawalczyć tylko ich własną bronią !!!
  • ~jedna druzyna
    (2017-05-12 16:19)
    Schetyna (Szet), Szechter, Scheuring-Wielgus, Szeinfeld, Szustak itd.
  • ~Irena38
    (2017-05-12 15:39)
    Wieś wybrała dobrą zmianę to niech teraz nie płacze, albo pójdzie do Rydzyka bo on tyle dostał od tej dobrej zmiany, że na pewno się podzieli ot, tak z dobroci serca.
  • ~tylko pytam
    (2017-05-12 15:35)
    Panie Grabiec od idiotów pan odpowiedzi oczekuje ?
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-05-12 15:34)
    Nie nudźcie żałosne PeOwskie pajace.
  • ~b_remer
    (2017-05-12 15:33)
    PO zadała PIS kluczowe pytania - Rydzyk i Berczyński. Tymi sprawami wg PO żyje cała Polska. Żałosne lenie, ignoranci i POzoranci
  • ~megi
    (2017-05-12 15:18)
    O czym wy z partii oszustów bredzicie? Rydzyk obraca ok. 20 mln. Z czego buduje uczelnię i kształci młodzież. A nawet gdyby dostał wsparcie to jeden przewał na działce w Warszawie to strata rzędu 40mln. Mieliśmy zamknąć zakłady w Polsce i kilka tysięcy ludz wywalić na podkarpaciu z największym bezrobociem, żeby przypodobać się francuskiemu robotnikowi za 11000 000 000. Wy macie kuku na muniu. I dlaczego przez 8 lat nie zrobiliście sprawnego systemu operacyjnego dla rolnictwa? Osły
  • ~WAW
    (2017-05-12 15:17)
    WIDAC ZE POZIOM INTELEKTUALNY GOSCI Z PO TO DNO--JAK MOZNA ZTAKIMI PAJACAM DEBATOWAC--UCHOWAJ BOZE PRZED TAKA WLADZA
  • ~antypis
    (2017-05-12 15:08)
    Chyba sie w komentarzach cala szkola rydzyka produkuje. Niby co zlego w tych pytaniach? Opozycja nie ma juz nawet prawa pytac? Jakis stalinizm was cwoki sie marzy?
  • ~Bingo
    (2017-05-12 15:06)
    Pytanie o Berczynskiego jest jak najbardziej na miejscu. Przeciez ten czlowiek przewodniczyl komisji ktora oskarzyla "kogos" o zamach na prezydenta. Wykonczyl zamowienie na wielozadaniowe smiglowce dla polskiej armii (Caracal), co doprowadzilo do zerwania kontraktu z waznymi partnerami z Unii. Bedac dlugoletnim pracownikiem Boeinga mial wglad do tajnych dokumentow konkurenta (Airbus) objetych rowniez tajemnica handlowa. I po tym wszystkim uciekl z Polski.
  • ~Dopłaty są wypłacane
    (2017-05-12 15:03)
    Schetyna, skąd wiesz, że rolnicy w czerwcu nie otrzymają wszystkich dopłat? Z Wybiórczej? 11-05-2017 wiceminister rolnictwa Zarudzki na posiedzeniu sejmowej komisji rolnictwa potwierdził, że, od 1 grudnia do 11 maja br. ARiMR wypłaciła łącznie 13,46 mld zł tj. 91 proc. całej koperty finansowej. Od 10 maja br., po wdrożeniu systemu informatycznego, wydawane są decyzje, proces ten zakończy się 20 czerwca, a pieniądze trafią do beneficjentów do końca czerwca br.- zapewnił.
  • ~autor nieznany
    (2017-05-12 14:53)
    Parada Oszustow zwana PO, razem z bratnia byla SB i narodem wybranym juz nie licza na polskich wyborcow, oni chca donosami zmusic Unie do wprowadzenia dotkliwych sankcji, ktore zachamuja pisowskie reformy, a wiec i poprawe jakosci zycia Polakow. Zablokowanie tego procesu, pozwoli kolejny raz przekonac ciemnote, do cudow PO. .Dzisiejszy elektorat PO to glownie rodziny bylych SBekow, TW i PZPRowcow.