Sensacyjny scenariusz krąży po Sejmie. Poseł Kukiz'15 zdradził, co usłyszał od posłów PiS: W lipcu Kaczyński premierem

Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 podzielił się z Superstacją informacjami, które usłyszał w kuluarach od kolegów - posłów PiS-u.

wróć do artykułu
 • ~Polski wyborca
  (2017-05-21 11:13)
  Tu na-forum pisze ktoś tak:"PKB rośnie ,bezrobocie spada,następuje wzrost inwestycji.To jest ważne."kon. cyt.Inny pisze tak:"Bezrobocie spada?Dlatego,że starsi ludzie umierają (nie tylko samobójcy) ale ludzie nawet po gimnazjum wyjeżdżają z Polski-tam zarabiają na rękę około 5,7, 8 tysięcy zł.oczywiście po przewalutowaniu)".kon. cyt.Dodam od siebie.Polaków zrobiono wyrobników tak zwanych białych murzynów.Taka jest oto prawda o polskiej gospodarce i bezrobociu w Polsce.
 • ~Polski wyborca
  (2017-05-21 11:32)
  Podam z tego portalu taki oto cytat:"Może było by lepiej wprowadzić stomatologów z powrotem do szkół a księży, katechetów do kościołów.TO BYŁYBY POMNIKI MĄDRE i potrzebne polskiemu społeczeństwo A NIE JAK TEN w Łodzi."kon. cytatu.Dodam od siebie. Może by więcej wprowadzać takich pomników jak; nowe fabryki, nowe drogi,,,, albo chociaż gabinety stomatologiczne w kazdej polskiej szkole?! Na dzień dzisiejszy to trwoni się pieniądze państwowa i darczyńców na pomniki.Komu ma to służyć.Dobrobytowi Polaków?!
 • ~oluszek
  (2017-05-21 19:37)
  "W lipcu za sterami polskiego rządu chce zasiąść Jarosław Kaczyński." Chyba po to, by lecąc we mgle ku coraz większej inflacji rozbić nas na zboczu coraz wyższej konsumpcji.
 • ~ZOM
  (2017-05-30 08:00)
  Jak rządzili: PO z PSL to zamykali w szpitalach izby porodowe.Powód?Bardzo mała dzietność, bo młodzi wyjeżdżali z tego obłożnie chorego kraju. Tam mieli i mają lepsze warunki do ich życia, rozwoju.Wówczas i dzisiaj ludzie umierają TO WSZYSTKO SIĘ WIĄŻE Z TYM , że bezrobocie maleje.PO PROSTU JEST NAS POLAKÓW MNIEJ. Czyli bardzo mała dzietność a wzrasta śmiertelność..
 • ~były Polak
  (2017-06-27 09:46)
  I wtedy Polska przestanie istnieć

Może zainteresować Cię też: