FAZ: Z Dudą dzieje się coś dziwnego. Krasnodębski: Ton artykułu jest obraźliwy

Ton artykułu, który ukazał się w czwartek w niemieckim "FAZ", jest obraźliwy i ma zepsuć atmosferę przed wizytą w Polsce prezydenta Niemiec. Takie publikacje uderzają w rozwój polsko-niemieckich stosunków - uważa europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2017-07-08 13:02)
    prawda was zaboli...kainowski gość z kapelusza rozebrany do naga. nie obrażać się na prawdę i wnikliwie usunąć niedoskonałości człeka lub wysłać go na zieloną trawkę...
  • ~Roman
    (2017-05-20 09:50)
    Od pogarszania kontaktow na lini Berlin Warszawa jest PiS. W tym im nie jest w stanie nikt dorównać
  • ~Powiem więcej!
    (2017-05-20 01:22)
    Znów iskrzy na linii Niemcy - reszta świata! Chyba trzeba im spuścić kolejny wperdol, żeby sobie przypomnieli, jak to ze lnem było!!!
  • ~ Nie dość, że płakał - to jeszcze dołożył...
    (2017-05-20 00:48)
    Niemiec - jak sprzedawał nam swoich ukochanych (herzliche wilkommen!) uchodźców - to (na otarcie swoich łez) dołożył nam dwa nowe polskojęzyczne tygodniki, dwa stare rowery Diamant ze strychu i przechodzone Audi 80... z roku 1979...
  • ~Niemcy mają dość specyficzne poczucie humoru
    (2017-05-20 00:46)
    - i Europa musi to wreszcie zrozumieć oraz uznać za powszechnie obowiązującą normę DIN! - Mianowicie już dawno dorzucili do pakietu swoich wyrafinowanych dowc ipów z serii "s z c zyt tego czy owego" znakomity S Z C ZYT NIEOD WRACAL NOŚCI - za który dowci pnie uznali procedurę: "Przerobić Ż y d a na mydło, a to mydło dostarczyć jako przy dział owe do obozu w Auschwitz - dzięki czemu cały problem szybko tam ulegnie rozmydleniu - a przy tym uda się zachować przysłowiową niemiecką czystość rasową - zwłaszcza wśród tych więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych, którzy często się myją"! - Chociaż - jak powszechnie wiadomo - prawdziwie czysty rasowo Niemiec, podobnie zresztą jak prawdziwie czysty rasowo ż y d (albo nawet dwa w jednym - na przykład Schulz!) - i bez mydła jest czysty!
  • ~Przypominam tym - co to mają pamięć dobrą
    (2017-05-20 00:41)
    - ale niestety krótką i bielmo na oczach (czyli większości Polaków!), że wszyscy przytomni i jako tako zorientowani ludzie wiedzą od dawna o tym, że Angela Merkel na kanclerza nie została "wybrana" przypadkiem - - ale Jarosław Kaczyński był pierwszym i chyba jedynym europejskim politykiem, który odważył się to powiedzieć głośno publicznie! Spotkały go za to wtedy wprost niewiarygodne nienawistne ataki prasy kontrolowanej przez pupilka Merkel Tuska i przez lewaków wszelkiej maści pod wodzą Michnika! --------- No a dzisiaj, drodzy Internauci, co o tym myślicie? - Miał Kaczor rację - czy nie?!?!?
  • ~TS murowany za już
    (2017-05-19 19:20)
    Dudapis zrobił swoje i już może iść siedzieć albo podać się do dymisji z powodów rodzinnych.
  • ~ein Leser
    (2017-05-19 12:07)
    Fuer "FAZ" : Eben mit solchen Leuten werden die Deutschen in Polen und nicht nur in Polen zu tun muessen. Das zeigt dass England doch recht hatte als sich von Tusks, Kaczynskis u.s.a. befreite und freie Welt waehlte. Die Zukunft ist in Asien und falls Deutschland sich auf dem europaeischen Traum weiter festhalten wird, wird Deutchland irgendwann polnisches Niveau erreichen, weil polnisches Sprichtwort sagt " Kto z kim przestaje takim sie staje " ( frei uebersetzt :" Man wird so wie die Leute mit welchen man Kontakte hat" ). P.S . Herr Duda ist genauso untypisch fuer Polen wie Herr Tusk. Herr Duda verbrachte seine Winterferien in Kloster von Jasna Gora als polnische Jugend nach Tatra Gebirge fuhr. Herr Tusk ( ein Magister fuer Geschichte ) sprach kein Englisch als fuer damalige besserausgebildete polnische Oppositionellen Englisch lingua franca war.
  • ~11
    (2017-05-19 11:25)
    Polaczki lubią się obrażać i pieniaczyć ,to cecha społeczeństw plemiennych
  • ~Tarantula
    (2017-05-19 09:55)
    Tylko Polacy gaworzą ciągle o umocnianiu przyjazni polsko-niemieckiej. To n ie będzie możliwe. Germania nie zrezygnuje ze swojej hegemonii. Polska bedzie podporządkowana.
  • ~misiek
    (2017-05-19 00:02)
    Jaki obraźliwy artykuł? Napisano gdzieś nieprawdę? Wszystko co autor napisał jest prawdą. Podpisuje wszystko? Podpisuje!
  • ~megi
    (2017-05-18 20:55)
    Rosyjski agent wpływu Szuller i wystarczy
  • ~leon
    (2017-05-18 20:52)
    Der Dziennik cytuje Der FAZ,jaja jak berety.
  • ~Sensej
    (2017-05-18 20:15)
    Napisali prawdę , a Pis nie umie tego przyjąć gładko - krytyka bywa twórcza , a buta temu rządowi i partii wybranej przez "Suwerena" jest przyrodzona. Białe i tak dla nich jest czarne.
  • ~Jaro
    (2017-05-18 20:07)
    Profesorowie z pisu: -Krasnodębski -Pawłowicz -Morawski -Przyłębska, o pardon, to magister
  • ~E1946
    (2017-05-18 19:31)
    Zmienia zdanie jak ddazmie ni kierunek 180 stopni.
  • ~Dhuu
    (2017-05-18 19:30)
    Napisali w artykule prawdę o marionetce. Krasnodebski to pisowski coś tam coś tam czyli nic
  • ~antypis
    (2017-05-18 19:24)
    Pisowcy uważają Niemców za głupich Helmutów , tymczasem sami na każdym kroku urągają rozsądkowi razem z Maliniakiem - obrazą boską i pośmiewiskiem na tym urzędzie.
  • ~Fan zimnego lecha
    (2017-05-18 19:22)
    A ta Duda to co to jest
  • ~ella
    (2017-05-18 19:21)
    To co, mają kłamać ? Skoro i prawica i lewica go krytykują to chyba są obiektywne ?