FAZ: Z Dudą dzieje się coś dziwnego. Krasnodębski: Ton artykułu jest obraźliwy

Ton artykułu, który ukazał się w czwartek w niemieckim "FAZ", jest obraźliwy i ma zepsuć atmosferę przed wizytą w Polsce prezydenta Niemiec. Takie publikacje uderzają w rozwój polsko-niemieckich stosunków - uważa europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski.

wróć do artykułu
  • ~Zaniepokojony
    (2017-05-18 14:22)
    A z Makrelą i Makaronem wszystko gut?
  • ~Oko
    (2017-05-18 14:44)
    Stop faszystom z niemiec.
  • ~helena
    (2017-05-18 14:49)
    Niemcy niech się zajmą własną ojczyzną ,a nie Polska!!!!! Polacy mają dobry rząd P. Szydło i super prezydenta p. A, Dudę!!!!!!!!!!!!!
  • ~z krzyza
    (2017-05-18 14:49)
    prawda boli.
  • ~Amadeus
    (2017-05-18 14:55)
    Ty Schuller to najwyżej możesz wypolerować laskę ,tyle w Polsce znaczysz.
  • ~Kaczy Kot
    (2017-05-18 14:57)
    Panie PiSku Krasnodebowski albo Krasnodebski u Was w piaskownicy to zawsze ejst pod gorke i wszyscy zli a Wy jedynu dobrzy. Niez zyje zwyciestwo 27 : 1 ! Z pewnoscia nie Panu oceniac co jest a co nie w dobrym smaku. Dopoki wszystkie swiry z PISu nie wroca na ziemie to Wam nic innego nie pozostaje jak zacisnac zeby i cierpiec bo normalny swiat jest nieco inny. A leczenie zawsze pozostaje wazna opcja. Pozdrawiamy Pana niepojecie !
  • ~ryjekSZKoPKA
    (2017-05-18 14:57)
    jestem w niemczech byłem wczoraj u znajomych a tam na scienie obrazy pytam skąd a oni że dziadek pracował w latach 40 tych w gg i kupił :) bardzo okazyjnie......CO NA TO FAZ
  • ~Jula
    (2017-05-18 15:08)
    Krasnodebski kto to ? A to niby prof. Ha ha ha dowcip przedniej marki.
  • ~OJCZYM RYDZEK CWANIACZEK
    (2017-05-18 15:15)
    PRZYKRE LECZ NIEKOMPETENTNA MARIONETKA, KTORA SPELNIA KAZDE PERWERSYJNE ZYCZENIE SWEMU KACZEMU MISTRZOWI. JAK MOZNA BYC TAKM LEMINGIEM I SLUZUSIEM MALEJ ROZKOMPLEKSIONEJ POSTACI JAKA JEST NASZ POLITYCZNY BLAZEN JAREK KANAREK
  • ~Nobbi
    (2017-05-18 15:37)
    W porownianiu do tego co nadawaja TVP-Wiadomosci (der schwarze Kanal) o Niemczech, to powinno juz dawno nie byc zadnych kontaktow Niemiec z Polska
  • ~autor nieznany
    (2017-05-18 15:48)
    dla niemieckich mediow merkel jest cudowna, a ci co nie chca emigrantow, to prawicowi ekstremisci, populisci i prymitywy. swiatowe media graja w jednej orkiestrze pod batuta s,orosowych i ich rodakow. czy to francja, niemcy , usa. polska... wszedzie to samo, nawet kryminalistka clintonowa to nadzieja "wolnego" swiata, bankier inwestycyjny z koszernego banku najwiekszy demokrata,... mendia uwazaja , ze wyborcy sa tak glupi , ze wszystko kupia, ze mozna wciskac totalne btdury. dzis najwiekszym wrogiem prawdy i bezpieczenstwa staly sie wlasnie manipulatorskie media sterowane umiejetnie przez bande rujnujaca i okradajaca swiat.
  • ~Irena38
    (2017-05-18 15:52)
    Do usamodzielnienia się trzeba mieć "jaja", których Duda nigdy nie miał, i miał nie będzie.Służy Kaczyńskiemu i Macierewiczowi, którzy go kompletnie lekceważą.Jak chciał być prezydentem wszystkich Polaków (jak twierdził), to nie trzeba było łamać Konstytucji,mianować miernoty do TK itd.Trochę za póżno się obudził, ale ponoć lepiej póżno niż wcale.
  • ~Chlodno tu
    (2017-05-18 16:09)
    G**öbbelsowski cenzor sPOnzorowany przez Zaodrzanski bundesKALIFAT, juz usunal moj komentarz, ktory tylko mowil o tym, jak depcze sie demokracje, na przykladzie wczorajszej wizyty pana T. Sarrazin w Düsseldorfie. DLACZEGO wy zaklamane POpychadla z*ionistycznych globalistow taaak boicie sie PRAWDY??? / z Norwegii
  • ~bem1
    (2017-05-18 16:14)
    Duduś był i po stanie mariontką ,on nic innego nie potrafi a to co robi to gra pozór.Najlepiej co mu wychodzi to podpisywanie wszystkiego co leci i klenczenczenie .
  • ~wolf
    (2017-05-18 16:25)
    Czy Schuller ma coś wspólnego z szulernią?
  • ~Adi
    (2017-05-18 16:34)
    Goebbels ma bardzo zdolnych uczniów, ale to typowe szwabskie myślenie, odwracanie uwagi od własnych problemów. Przez Niemców Unia tonie w szambie kryminalnych uchodźców i o tym nie piszą.
  • ~jaki
    (2017-05-18 17:17)
    ahtung dudek nie chce byc kaczora lokajem
  • ~czesiek
    (2017-05-18 17:21)
    dajcie spokój pinokiu i jego drewnianej DUDZIE.
  • ~WLE
    (2017-05-18 18:03)
    Jeżeli streszczenie artykułu z FAZ jest poprawne, to jego teść jest zupełnie poprawna i prawdziwa, może służyć naszym publicznym mediom za wzór dziennikarstwa.
  • ~moss***
    (2017-05-18 18:21)
    W Szwecji Francji lub w Nimczech PO TAKIM ARTYKULE zagraniczny korespondent bylby wezwanu nastepnego dnia do MSZ by uslyszec - cofniecie akrredytacji i 24 godz na opuszczenie terytorium rozmowa taka jest b. krotka bez dyskusji podaja autorowi jego text art. i potwiedzaja jego autorstwo i koncza sprawe -- nie rozumie dlaczego i w imie czego polskie wladze bawia sie w dziwna szodliwa" zabawe" z

Może zainteresować Cię też: