List prezydenta Dudy do sędziów Sądu Najwyższego przyjęty oklaskami. "Oczekuję na uwagi..."

| Aktualizacja:

Z zainteresowaniem oczekuję na uwagi sędziów Sądu Najwyższego w debacie nad nową konstytucją - napisał prezydent Andrzej Duda do uczestników Zgromadzenia Ogólnego SN.

wróć do artykułu
  • ~kibol
    (2017-05-30 12:51)
    krótko: ta korupcyjna baba z sn powiedziała że nie ważne co mówi prawo stanowione ważne jest to co sędziemu się ubzdura jak przywłaszcza sobie w hipermarkecie kilogram kiełbasy śląskiej. ciekawe kto będzie płacił odszkodowania za te ich "wyroki"
  • ~kotlet
    (2017-05-30 13:30)
    Generalnie prawie zerowe poparcie spoleczne wobec srodowisk ktore uwazalo sie za wyjeta kaste z niczego sie nie wzielo. Byl moment iz sadzili iz w oparciu o wladze sadownocza da sie przerwrocic porzadek konstytucyjny panstwa, a poprzedni rok byl dla tego srodowiska powiazanego z wladza polityczna czyciej sporym zaskoczeniem i zawodem.
  • ~helena
    (2017-05-30 14:06)
    Oj ,jednak nadzwyczajna kasta potrafi wysłuchać listu prezydenta???? a już myślałam że wszyscy wyjdą,albo zaczną buczeć??
  • ~qwerty
    (2017-05-30 14:18)
    Prosi sędziów o uwagi, a i tak wykona wszystkie polecenia z Nowogrodzkiej. Mydlenie oczu i uspokajanie przeciwnika tylko po to, by go dobić.
  • ~Karmen
    (2017-05-30 14:22)
    Jest nadzieja ,że Pan Prezydent zresztą też prawnik zrozumiał pouczenie swojego promotora ,że KONSTYTUCJA jest świętością na którą przysięgał. A Sądy są trzecią władzą,która gwarantuje Polakom bezpieczne życie nawet pod kaczo-władzą.
  • ~Józio
    (2017-05-30 13:42)
    Jak to, wysłannik prezydenta nie obrażał i nie opluwał zebranych? Co za brak taktu!
  • ~Plaszczak
    (2017-05-30 15:35)
    Budyn nie marudz I tak prezes decyduje..
  • ~misiek
    (2017-05-30 15:45)
    Sędziowie a tacy naiwni...Pisdent i tak zrobi to co Kłamczor mu każe.
  • ~adrian dłda
    (2017-05-30 16:35)
    człowiek - biegunka.
  • ~por .jajec
    (2017-05-30 17:29)
    Klempa łojca dyrechtora poprawi wszystkie wyroki i sprawdzi czy nowa konstytucja to konstytucja,więc spoko jest.
  • ~LEON
    (2017-06-03 22:09)
    Im głupsi ,tym bardziej wulgarni.