TVP Info publikuje nowe nagrania z podsłuchów w warszawskiej restauracji. Naczelny "Gazety Polskiej" chce komisji śledczej

| Aktualizacja:

Zmiany kadrowe w spółkach Skarbu Państwa, w tym wejście do zarządu energetycznej spółki Tauron b. ministra skarbu Aleksandra Grada to jeden z wątków na nagraniach z restauracji „Sowa & Przyjaciele”, które opublikowało w piątek TVP Info.

wróć do artykułu
  • ~olek
    (2017-06-09 15:06)
    Dziennikarze Der Dziennika budzą się o 14:48? Fajna taka robota...
  • ~Pepek
    (2017-06-09 15:06)
    Ale afera - trzeba zwołać Radę Bezp ONZ. Podobnie jak poprzednio w sprawie ośmiorniczek i butelki wina. O, zapomniałem: padło słowo na ch ... a to w języku polskim wielka przewina!
  • ~Folwark zwierzecy
    (2017-06-09 15:21)
    Sowa, Ryś, Langusta na palmie - oto obcy wywiad w polskim kosciele. Strzezmy sie tych oszustow.
  • ~zyx
    (2017-06-09 15:22)
    Czy to Jerzego Mazgaja - właściciela nieistniejącej już sieci delikatesów ALMA - tak bronił nasz "apolityczny" ksiądz? A może "ksiądz" sprawdzi - tak po chrześcijańsku - czy pracownicy upadłej ALMY dostali zaległe zarobki? Co do reszty - taka jest polityka "od kuchni", niestety...
  • ~kibol
    (2017-06-09 15:28)
    ośmiorniczki, wódeczka, kapłan pewnie i panienki były a to wszystko za te pieniądze które teraz na 500+ i dzieci idą. pełowska sołocz
  • ~slazal
    (2017-06-09 15:35)
    Tyle zlaj energii, mysle ze PISowskie g n i d y sie same pozzeraja
  • ~helena
    (2017-06-09 15:40)
    Jezyk ten buraczanej elyty ,jak u żilii, wstyd. Czekam na reakcję biskupów ,kiedy ten pan Sowa pozostanie sam dla siebie księdzem? i tacy księża przynoszą ujmę Kościołowi !!!mam wrażenie jakby nami rządziła mafia z własnym ksiedzem !!!!
  • ~slowianka
    (2017-06-09 15:55)
    OJCIEC CHRZESTNY MAFI PO I PSL ........ jaki plugawy jezyk jak na ojczulka.
  • ~NieKapelan
    (2017-06-09 15:55)
    Wiedziałem ,że sowa to JUDASZ ale nie wiedziałem,że ANTYCHRYST ! Tacy ludzie mają za zadanie rozwalać kościół ,,od środka" ! Bóg jest Miłosierny ale czy BESTIA się nawróci!? Na razie ekskomunika !
  • ~Stiff
    (2017-06-09 15:58)
    Teraz restauracja powinna się nazywać ksiądz Sowa i jego przyjaciele
  • ~kok
    (2017-06-09 16:16)
    Judasz Polskiego Kościoła , a to słownictwo ----wstyd ,już dawno pisałam ,że powinien zdjąć koloratkę ...............a TVN 24 jeszcze śpi obudzcie się dziennikarzyny macie newsa .......
  • ~bernard
    (2017-06-09 16:53)
    Czy pójdzie się w poniedziałek wyspowiadać do pani Olejnik?
  • ~Kowal
    (2017-06-09 17:43)
    Nie dawać na tacę i sami się wykończą !!!
  • ~maly
    (2017-06-09 18:06)
    Ten ksiądz razem z po i peselem do utylizacji.
  • ~Patrycja
    (2017-06-09 18:19)
    A moze tak SAKIEWICZ, ZARZADZILBY KOMISJE SLADCZA NAJPIERW W SPRAWIE SREBRNA,FOZZ, I KONICZNIE SKOKOW- JUZ PRAWIE 5MILIARDOW , MUSIAL BANK POKRYC ZA SKOKI, PRZY TYM AFERA AMBER GOLD TO MALE PIWKO
  • ~inny
    (2017-06-09 19:01)
    My dziweczki mamy sukieneczki
  • ~Ulla
    (2017-06-09 19:50)
    Czy dobrze zrozumiałam: ks. Sowa ma być gorszy od Rydzyka ? Ludzie, opamiętajcie się Rozliczacie go ze spotkań z tymi i innymi; tu i ówdzie, a może porozliczacie Rydzyka milionów ( naszych ), w których sobie pływa. Myślcie kategoriami: słowa i czyny..
  • ~Banda złodziei
    (2017-06-09 19:54)
    Kolejny "autorytet" z TVN.
  • ~PiS to agentura Rosji ?
    (2017-06-09 20:45)
    Stonoga mówił prawdę ... Kurski i Rosja nagrały PO
  • ~puchatek