Zbigniew Ziobro: Hanna Gronkiewicz-Waltz "z pewnością" stanie przed komisją weryfikacyjną

| Aktualizacja:

Jesteśmy zdecydowani, by prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i każdy inny świadek, który ma wiedzę, stawił się przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji w stolicy, i z całą pewnością tak się stanie - powiedział w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu
  • ~nina
    (2017-06-16 11:04)
    Oczywiscie Policja PiSu doprowadzi sila i komisja pradem wymusi zeznania ktore beda PiSowi odpowiadac. Mgr.Ziobro ,p.Gronkiewicz -Waltz jest profesorem prawa i sama wie co jest zgodne z konstucja,prawem ,osmieszyliscie komisje wszystko wiedzacym,bezczelnym przewodniczacym.
  • ~Ciekawy
    (2017-06-16 11:15)
    A jak nie to się "zastrzeli" o 6 rano w łazience?
  • ~Marian
    (2017-06-16 11:22)
    Pan panie Ziobro TEŻ , przyjdzie na to czas.
  • ~to był k.rwa zamach !!!
    (2017-06-16 11:23)
    Stanie się to tylko w jednym przypadku jeśli MO Płaszczaka doprowadzi ją siłą
  • ~E-migrant
    (2017-06-16 11:29)
    panie ziobro, po pana przyjdą także o świcie.
  • ~kolopsu
    (2017-06-16 11:44)
    Jak Ziobro mówi to mówi! HGW będzie .... Ha! Ha! leming!
  • ~Aaaaa
    (2017-06-16 11:48)
    Ziobro i prawda, dosyć komiczne zestawienie
  • ~miłośnik PeŁOwskich degeneratów
    (2017-06-16 11:53)
    I bardzo dobrze, i tak trzymać min.Ziobro. Wziąć bezczelną złodziejkę,POwskiego przekręta za fałszerskie,złodziejskie ryło,przeciągnąć końmi po ulicach Warszawy,wykąpać w smole i pierzu ,i postawić to zdeprawowane,zdegenerowane do cna draństwo przed Komisją.A następnie przed sądem, i domagać się potrójnego dożywocia dla bezczelnej fałszerki i złodziejki która skrzywdziła ciężej i więcej ludzi niż powódz stulecia. Jak takie odhumanizowane,wyzbyte ludzkich cech ,zby dlęcone ze szczętem -coś- może przez tyle lat kpić z Polaków,kpić z praworządności,z uczciwości,godności,honoru i ludzkich nieszczęść ,których jest autorką- a w dodatku pełnić taką funkcję???...Zaprawdę, mafijna III RP zaraziła niewyobrażalną zgnilizną naszą Ojczyznę - co widać choćby na forach internetowych ,tym też- i potrzeba ogromnej pracy,determinacji i stanowczości by Polskę z tego g...a skrupulatnie oczyścić.
  • ~Komentarz
    (2017-06-16 12:13)
    Ziobro wskazuje na anarchie w kraju? Przecież to on jest mistrzem, ktoś śmiał go przebić
  • ~cycuś
    (2017-06-16 12:25)
    dla mnie nie musi stać przed komisją, może klęczeć lub leżeć byle była zakuta w kajdanki
  • ~Rok
    (2017-06-16 12:37)
    Teraz widać jak ci byli włodarze traktowali i traktują prawo. Oni nadal są ponad prawem a prawo można stosować tylko w stosunku do maluczkich. Jeśli Ziobro dopnie swego i bufetowa stanie przed komisją to zrobią z niej męczennicę targowicy a może i UE.
  • ~opek
    (2017-06-16 12:46)
    porzecież ghonkiewicz jest przestępcą.ludzie opamiętajcie się.kryła mafiosów i sama ma z tego korzyśc. ona już dawno powinna oglądać świat w kratkę.
  • ~EVITA
    (2017-06-16 12:53)
    HAJKA prędzej do Izraela ucieknie nim przed komisja stanie.
  • ~bbc
    (2017-06-16 13:28)
    oczywiscie ze sie stawi jak komisja bedzie konstytucyjna a nie jest i do tego ten gamon nijaki jaki na jej czele jeszcze lepszy leszcz od sub zero
  • ~warszawiak
    (2017-06-16 13:52)
    Zapuszkować ją koło komisji żeby była na miejscu o POdwujnych KRATACH z takie ZŁODZIEISTWO i wysiedlanie warszawiaków
  • ~pytam się
    (2017-06-16 13:57)
    Kolesie warszawszawskiej MAFJJI już siedzą a dlaczego kierownica tym złodziejstwem ma nie siedzieć
  • ~haniutka
    (2017-06-17 09:55)
    Aż wstyd przyznać , że ktoś tytułujący się profesorem jakiegoś tam prawa wyrządził ludziom taki bezmiar KRZYWD !!!! Być może te tytuły są przyznawane NIEKONSTYTUCYJNIE , a potem są tego tak bardzo bolesne i krzywdzące skutki w działaniu !!! Pani Gronkiewicz jest tego 100% PRZYKŁADEM !!!!
  • ~kompletne ZERO
    (2017-06-17 10:20)
    A dlaczego miałaby Gronkiewicz nie stanąć przed prawnie powołaną KOMISJĄ ??? To Gronkiewicz działała NIEKONSTYTUCYJNIE krzywdząc tysiące ludzi , a teraz chce uniknąć ODPOWIEDZIALNOŚCI ??? Gdzie honor i kultura osobista tej niby pani profesor ????
  • ~Zniesmaczony
    (2017-06-17 12:30)
    Szanowny ministrze Ziobro, zwany 0. HGW to ty razem z tym socjopatą Jakim możecie razem pocałować w kuciapkę ale pod warunkiem, że przed pocałunkiem odświerzycie jamy ustne.. aby nie dostały się bieduli jakieś zarazki, bo buziuchny macie niewyparzone.. Prawda zwycięża i ta prawda zwycięży, że powołaliście komisję gniota i za tą prawdę niedługo odpowiecie, za całokształt oczywiście. Wstyd mi jako Polakowi zastanowione przez Was prawo. A pieski PIS niech ujadają a karawana jezie dalej.
  • ~ree
    (2017-06-17 14:49)
    Warszawa cała była prywatna, i cała ukradziona, a waści się tak wgryźli w komusze rabunki, że trzeba by było wyrwać wam zęby, bo nie puścicie, zachciało się majątku prywatnego, co szczurki ? Żołnierze niezłomni takich jak wy rozwalali za współpracę z okupantem sowieckim, ot ta komisja jest podrygami komunizmu, a reprywatyzacja to są czynności prywatne, nie państwowe, i jak masz wątpliwości, ze ktoś się podszył pod byłego właściciela, to idź do prokuratora, niech łapie