Rozpoczął się kongres PiS. Prezes Kaczyński zaczął od dowcipu o Chruszczowie

W Przysusze (Mazowieckie) rozpoczął się kongres statutowy PiS, po którym odbędzie się kongres Zjednoczonej Prawicy. Wystąpią wówczas: prezesa PiS Jarosław Kaczyński, szefa Polski Razem Jarosław Gowin, lider Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro oraz wicepremier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu
  • ~Pasztetowa
    (2017-07-01 08:57)
    "Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy byli ignorowani przez rząd Platformy, który nie wsłuchiwał się... "
  • ~cała prawda
    (2017-07-01 12:16)
    jarek jeszcze nie skończył a pejsate wie.prze już w natarciu
  • ~44Jaś
    (2017-06-30 14:42)
    Pani Szydło ma być premierem dwie kadencje, następnie będzie dwie kadencje Prezydentem Polski - Panie Kaczyński przyjmij to do wiadomości wraz z swoimi patałachami. Nie wchodzić proszę w buty Wałęsy, bo przegrasz z kretesem.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-07-01 10:43)
    A co miałaby powiedzieć ta bezwolna,ręcznie sterowana wsiowa dziewucha od siebie? Szydło to taki publiczny słup ogłoszeniowy prezesiny!
  • ~wyborca/*We The People.*
    (2017-07-01 08:45)
    *Pozdro.* Dobrego Weekendu Wszystkim.
  • ~Patrycja
    (2017-07-01 08:16)
    Oj tam ,oj tam nic sie wielkiego nie stanie, przeciez KONUS wszystko powie za soltysowa, nie od dzis wiadomo kto rzadzi Polska
  • ~tik tak
    (2017-07-01 00:09)
    Jarek jest w czarnej D...szydło ma duże poparcie wśród elektoratu, nie zużyła się na co liczył wraz ze swoimi pretorianami, zrezygnować nie chce, czas leci, do wyborów coraz bliżej, Morawiecki romansuje z Gowinem, który cały czas chce zbudować swoją partię, strateg z żoliborza musi się chyba pogodzić z rolą mędrcy i ojca opacznościowego i tyle, a z jutrzejszym wystąpieniem to prosta sprawa, po prostu, boją się, że szydło znów zgarnie większe brawa niż prezes, a to doprowadziło by go znów do konwulsji
  • ~taka przyczyna
    (2017-07-01 09:07)
    Beata jeszcze slabo uzywa mowy nienawisci
  • ~PIS to partia o najgłupszej nazwie na świecie
    (2017-07-01 12:01)
    Co za upojna noc czeka członków - i to za pieniądze podatników !
  • ~Halinka
    (2017-07-01 11:55)
    Ciekawe czy karzel bedzie przemawiac z drabiny czy moze z balkonu ?i czy bedzie w narciarskich butach I bereciku.Bez tego kazde przemowoenie nie wazne.
  • ~Mnietek
    (2017-07-01 13:46)
    Fundamentalna różnica między Kaczorem (niezależnie, czy się go lubi, czy nienawidzi) a resztą polityków jest taka, że facet jest przygotowany i mówi o konkretach, a nie czaruje nowomową.
  • ~Sokular
    (2017-07-01 14:39)
    Wystąpienia Morawieckiego i Kaczyńskiego były merytorycznie ciekawe i wiarygodne -pokazały,że ta partia ma wizję,strategię i wie jak rozwijać Polskę DLA WSZYSTKICH POLAKÓW.
  • ~II sORT
    (2017-07-01 14:07)
    OBAWIAM SIE ŻE PANIA sZYDŁO SPOTKA LOS PANA mARCINKIEWICZA ZA BARDZO WYROSŁA PONAD TEGO WIELKOLUDA ZWANEGO pREZESEM.
  • ~Kustosz Archiwum Towarzysza Szmaciaka
    (2017-07-02 07:04)
    W naszym archiwum natrafiliśmy niedawno na bardzo interesującą odręczną notatkę Towarzysza Szmaciaka! Oto ona: - "Kiedyś Stalin (przed zgonem) wezwał Chruszczowa i dał mu dwa listy! Kazał mu otworzyc list Nr 1 w wypadku jakichś trudności w budowie socjalizmu! Istotnie - nieuchronne trudności wkrótce "się pojawiły", więc Chruszczow otworzył list Nr 1, a tam była lakoniczna instrukcja: "Zwal wszystko na mnie!". Chruszczow zastosował się do instrukcji wodza rewolucji i nie mógł się wprost nadziwić przenikliwości i profetycznym zdolnościom maszynisty parowozu dziejów! ------- --- --- ------ Po latach znowu "pojawily sie" kłopoty budowlane z socjalizmem, więc Chruszczow (pewien, że i tym razem Soso go wyratuje z trudnej sytuacji) otworzył list Nr 2! A tam też była tylko lakoniczna instrukcja: "NAPISZ DWA LISTY!". " --------------------- Wygląda na to, że teraz opozycja wyczekuje na jakiś list od Merkel. A może nawet na dwa?
  • ~gość 45
    (2017-07-01 13:55)
    Kto to jest , cyt: "prezesa PIS, szefa Polski Razem"? Co za niedouk to pisał .
  • ~Muniek
    (2017-07-01 16:20)
    Jedna Polska, Jeden Naród, Jeden Wódz .... brzmi znajomo choć nie po polsku...
  • ~df
    (2017-07-01 21:02)
    Musiałprzypomnieć słowa kogoś ważnego dla siebie
  • ~Gosc
    (2017-07-01 21:49)
    Zna ruskich. Tam studiowal.
  • ~Ben
    (2017-07-02 09:56)
    Na powyzej zamieszczonym zdjeciu guru siedzi w srodku, a reszta wokol wpatrzona w niego jak sroka w g n a t ! Co in ma, ze ma takich s l u g a s o w!
  • ~sympatyk
    (2017-07-01 10:27)
    Przysucha to jeden z najważniejszych punktów rozwoju kultury chasydzkiej na naszych ziemiach. Oby duch tradycji tego miejsca natchnął 1.100 delegatów i był dla nich inspiracją w trakcie i po zakończeniu kongresu

Może zainteresować Cię też: