Syndrom drugiego roku rządów. Właśnie wtedy zaczyna się proces utraty władzy

| Aktualizacja:

Wszystkie rządy w III RP w drugim roku sprawowania władzy zmagały się z kryzysem lub aferą. Umiejętny medyk chorobę potrafi opanować. Czy uda się to PiS, który w sobotę zaczyna kongres?

wróć do artykułu
  • ~Krystyna2017
    (2017-07-02 22:15)
    PiS to dziadostwo!
  • ~Tadeusz
    (2017-07-02 22:11)
    PiS czeka klęska!
  • ~Eea
    (2017-07-02 19:31)
    Pilnujcie sobie wladzy w Niemczech od Polski wara
  • ~jula
    (2017-07-02 17:55)
    Panie Jarosławie ja zaś myślę ,że prawdziwym syndromem jet fakt ,że kaczka nie jest orłem . Całe zamieszanie smoleńskie i pare inny głupawek by nie istniało gdyby ptak był bardziej szlachetny .
  • ~11
    (2017-07-02 13:12)
    Czekam aż Kaczyński zdechnie ,należy mu się spotkanie z Panem
  • ~PO co
    (2017-07-02 10:41)
    U platfusow bylo lat 8 rządów bezrzadow w panstwie teoretycznym
  • ~xyz
    (2017-07-02 07:43)
    Artykuł jest długi i o niczym. "Kryzys drugiego roku" dotyczy rządów koalicyjnych, PiS rządzi samodzielnie.
  • ~Krystyna2016
    (2017-07-02 07:36)
    Kazdy rząd po2 latach chciałby mieć 40% poparcie i takie sukcesy gospodarcze i społeczne.Troska Der.... jest śmieszna,nie szczera chcieli byście żeby jakaś aferka się przytrafiła ale by było fajnie ,NIC Z TEGO PIS będzie rządził lata całe.
  • ~LCF
    (2017-07-02 07:21)
    Kto PiS popiera ten się w Piekle poniewiera!
  • ~aleNałgał
    (2017-07-02 00:38)
    1. Nie podnosi bezpieczeństwa Polski armia dowodzona przez pułkowników błyskawicznie awansowanych na generałów, pozbawiona śmigłowców, za to "wzbogacona" o amatorów paintballa po dwutygodniowym szkoleniu. 2. Przyjęcie przez Polskę 7000 uchodźców byłoby przede wszystkim gestem solidarności z Grecją i Włochami, które mają z uchodźcami największy problem. Grecja też nie kolonizowała Afryki ani Azji, natomiast Polska przyłożyła rękę do destabilizacji wielu krajów, z których dziś płyną uchodźcy, przez udział w obaleniu Husseina i Kadafiego, i okupację Afganistanu. 3. Reforma edukacji to podły, bo nieuzasadniony merytorycznie, nieprzygotowany eksperyment na dzieciach prowadzony przez PiS. 4. Sądy jak w PRLu to będą, kiedy już rzeczywistym Najwyższym Sędzią zostanie Jarosław Kaczyński. 5. To co dziś działa pod marką Trybunału Konstytucyjnego nie ma nic wspólnego z podmiotem opisanym w konstytucji. Naczelna kukła dyga na sam dźwięk słowa "Kaczyński", w pracach biorą udział podróbki sędziów wybrane na już zajęte miejsca, na każdego z pisowskich sędziów Kaczyński ma co najmniej jednego grubego haka (jak nie podejrzenie o przestępstwo to zarzuty dyscyplinarne, mąż na lukratywnym, państwowym stanowisku, z którego może być w 5 minut odwołany, itd.)
  • ~DEPL
    (2017-07-01 22:15)
    co za wypociny ... kiedy repolonizacja rynku medialnego ?
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-01 21:53)
    NIE DACIE RADY , KACZOR GÓRĄ . ZAGONIŁ WAS W KOZI RÓG .
  • ~Kpt.Kloss
    (2017-07-01 21:43)
    Smieszna gazetka opcji niemieckiej dalej saczy jad,nic nie mozemy zmienic to chociaz wyobrazmy sobie jak by bylo pieknie-WSTRETNE!!!!
  • ~Komuszek
    (2017-07-01 21:01)
    Panie Osiecki! Podpowiem Panu to, czego Pan nie zauważył - a mianowicie nie zauważył Pan, że podczas rządów PO i wszystkich prawie rządów poprzednich co i raz wybuchały jakieś wielkie afery kryminalne, których łoskot do dzisiaj nas ogłusza i wprawia w osłupienie - a przez ponad półtora roku rządów PiS jedyna "wielka afera" była taka, że to opozycja rozdmuchała tak zwaną "aferę" Misiewicza, po której wszelki słuch zaginął - bo nawet GW wstydzi się odgrzewać takie mizerne tematy!
  • ~C
    (2017-07-01 20:33)
    Po co nam – można powiedzieć – CPK, po co nam LOT, jak jest Lufthansa albo Air France? Po co nam Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, jak jest giełda w Londynie? Po co nam banki polskie, skoro są banki zagraniczne? Po co złotówka, skoro jest waluta euro? Po co PiS, skoro jest CDU…
  • ~nico1
    (2017-07-01 19:41)
    Kochany prezesie.Pan się niezdrowo podniecasz gadając takie brednie a to bardzo grożne bo wzrasta ciśnienie,grozi udar i inne...Wiem to jest dla prezesa miód na sercu ale ....prezesie umiar.....umiar a nie zapowiedzi w stylu Gebbelsa.Jak mówi mądre przysłowie "dzisiaj się żyje....a jutro.....itd"
  • ~Roland
    (2017-07-01 19:40)
    sporo przeinaczen w tym tekscie,taki troche jakby z Wyborczej-nie ma sie do czego przyczepic,faktow o jakims upadku rzadu PiS w drugim roku nie ma,to trzeba cos powymaslac-np.historyczne fakty z ostatnich 27 lat.Nie ma to nic do rzeczy ale sie dobrze pisze,a moze czytelnik uwierzy,ze wlasnie sie juz cos strasznego dzieje w PiS.Ile to juz razy czytalem,ze za 2 dni Kaczynski wywali Szydlo,albo,ze rzadowi w zyciu nie starczy nawet na rok wyplat 500 plus,albo,ze nie ma mozliwosci zabrac oszustom Vatowym i paliwowym 20 mld zl,moze 2 albo 3 mld.Czytalem tez,ze nic sie rzadowi PiS nie uda,ze gospodarka padnie,finanse padna,zachod da nam najgorsze ratingi,ze Morawiecki nie ma pojecia (ciekawe jak byl prezesem wielkiego banku,nie majac o niczym pojecia),ze ludnosc wyjdzie na ulice w obronie sedziow i TK,ze kraj zostanie odciety od wszystkiego-jakos UE placi,fabryki silnikow i inne buduja.Czytalem,ze Nowoczesna bedzie miala 30% poparcie,ze zerwie z nami NATO i USA,jakos Trump przybywa,NATO nas stawia za wzor.Czego to ja juz nie czytalem-zawracanie kijem Wisly,jak mowia w Krakowie.
  • ~profesor
    (2017-07-01 18:56)
    Błędna teza. Oni już w pierwszym roku zaczęli jazdę w dół!
  • ~wyborca/*We the People.*
    (2017-07-01 18:50)
    Temat zastepczy.
  • ~Janek1
    (2017-07-01 18:30)
    Polacy w końcu się obudzili i już nie pozwolą na Po, Sld, Psl - złodziejskie nierządy, rozkradanie Polski i ogłupianie.

Może zainteresować Cię też: