Jarosław Kaczyński przemawiał ponad godzinę. NAJWAŻNIEJSZE TEZY jego wystąpienia

| Aktualizacja:

Naszym celem jest równość szans dla wszystkich Polaków, wszystko jedno, czy są z Przysuchy, czy z innego powiatowego miasta, czy ze wsi, czy z wielkiego miasta, czy z Warszawy - mówił na konwencji Zjednoczonej Prawicy prezes PiS Jarosław Kaczyński. Podsumował to, co udało się zrealizować poszczególnym resortom i kreślił zadania na przyszłość. A wspominał i o służbie zdrowia, i o edukacji, i o polityce zagranicznej, a także o kulturze.

wróć do artykułu
  • ~SOS !!!
    (2017-07-02 11:17)
    Przerażają mnie wiadomości ze świata: Wklejcie w wyszukiwarkę: „Szef szwedzkiej policji błaga: Pomóżcie nam!” A w Polsce, zamiast klękać w błoto, dziękować Bogu i wszystkim świętym, że mamy jeszcze jaki taki spokój (i tak nie wiadomo, na jak długo), ludzie PO zalewają Internet nienawistnymi komentarzami pod adresem jedynej partii, dzięki której nie zalała nas jeszcze fala najeźdzców. Czy ci ludzie nie mają w ogóle instynktu samozachowawczego? Polacy, jednoczmy się! To nie czas na podsycanie jakichś małodusznych konfliktów i wyżywanie się w prymitywnych emocjach. Nie usypiajmy w naiwnej nadziei, że "jakoś to będzie". Obejrzyjcie: "Muhammad Ajed Podbijemy ich kraje – czy chcecie tego, czy nie cda" Obejrzyjcie: "Viktor ORBAN Imigranci to Unijny plan zniszczenia europejskich narodów w celu zniewolenia ich cda" Obejrzyjcie: "Czego Anglicy zazdroszczą Polakom youtube "
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-07-02 10:35)
    Brawo i znowu zasada jednomyslnosci,wszyscy maja byc katolami,kochac wodza,brac udzial w miesiecznicach,chodzic na pielgrzymki do Czestochowy.To jak ma wygladac tu demokracja ?.Witaj swieta inkwizycjo,czekamy na pierwsze stosy.
  • ~Latarnik
    (2017-07-02 10:26)
    Jaroslaw,Jaroslaw,Jaroslaw,itd.Kazda fura obornika wywieziona na pole zaowocuje SKOKAM - i,w przepasc !.A manny z UE braknie i beda PiS - anki.Czas to pokaze,ludzie tego nie rozumieja,o co chodzi.Polak madry po szkodzie,i tak to juz trwa
  • ~To jest przerażające !!!
    (2017-07-02 10:11)
    Wklejcie w wyszukiwarkę: „Szef szwedzkiej policji błaga: Pomóżcie nam!” !!!
  • ~Zaw22
    (2017-07-02 10:06)
    "Chcemy, by Polacy mieli równe szanse, wszystko jedno, czy są z Przysuchy czy z innego powiatowego miasta, czy ze wsi, czy z wielkiego miasta, czy z Warszawy" Widac ktps z Przysuchy zostanie mianowany CEO spolki Skarbu Panstwa. :))))))))
  • ~J. Trzustka
    (2017-07-02 07:25)
    RAK
  • ~mkk
    (2017-07-02 04:59)
    Czyste przemówienie Gomułki: 1. zrobiliźmy wiele; 2. to nie znaczy, że nie popełnilyźmy błendów - ale je naprawiamy; 3. zrobimy jeszczy wiency; 4. a kto przeciwe nam, temu obetniemy jenzyk i rency....
  • ~wanda
    (2017-07-02 04:56)
    Polska, w której ty żyjesz pokurczu, to nie jest moja Polska. Jesteś mściwym paranoikiem otoczonym bandą miernot gotowych na każdą nikczemność, aby tylko móc liznąć cię w przedziałek. Co cię wiąże z innym paranoikiem, niejakim maciorą agentem Putina? Obaj jesteście agentami? A może jesteście związani wspólnotą przeżyć obyczajowych i w ten sposób trzymacie się za klejnoty? Kariera pucułowatego Misiewicza może to sugerować. Mam nadzieję, że to kiedyś wylezie i rozleje się po kraju. Wtedy będziecie skończeni, ty i twoje wierne przy......asy.
  • ~kaczor donald
    (2017-07-02 03:30)
    Polska stala nad przepascia, ale dzieki wysilkom prezesunia robi ogromny krok naprzod.
  • ~Waw
    (2017-07-02 00:23)
    PiS to partia wieśniaków, którzy nienawidzą miasta. Miasto wygra wiocha przegra!
  • ~wigraszek
    (2017-07-01 22:56)
    Marnie-Fidel kiedyś pitolił 8 godzin!
  • ~Kos
    (2017-07-01 21:34)
    Fidel tez bredzil godzinami, ludzie padali jak muchy z glodu i pragnienia, wycieczenia. No ale towarzystwo w sejme w y z a r t e i n a p i t e , to nic nie grozi! No najwyzej panna Krysia zamowi jakas pizze, bo ta godzine bez z a r c i a nie wytrzyma!
  • ~Kos
    (2017-07-01 21:29)
    Gomulka gadulka!!!!
  • ~Kazkot
    (2017-07-01 19:40)
    Jasno ,klarownie,bez pustych słów i matactw.Tyle zostało juz zrobione i cele na najbliższe lata . Porównując do programu szemranej opozycji , to właściwie nie ma opozycji. Szkoda , bo w każdym demokratycznym państwie inna opcja jest gwarantem stabilności państwa z racji patrzenia na ręce tych u władzy.
  • ~do wydawcy
    (2017-07-01 19:17)
    to fakt o PO nie warto nawet napisac
  • ~Szyba
    (2017-07-01 18:01)
    Przemawiał godzinę , sto dziewięćdziesiąt siedem razy się oblizał i dwieście siedem razy mlasną .......
  • ~lgk
    (2017-07-01 18:00)
    Gomułka redivivus.
  • ~karla
    (2017-07-01 17:58)
    No pasarán
  • ~Jula
    (2017-07-01 16:58)
    Sluchalam fragmentu wywiadu Jaroslawa z Rachoniem.Jedyne co mogę powiedzieć to. KaRachon powstrzymywal sie odADHD.Jaroslaw snuł sen o wielkosci.Nie zrozumialam tylko czy zatrzyma się na Uralu czy na Kurylach.
  • ~Patryk
    (2017-07-01 16:49)
    Przypomina mi to przemowienie Gomulki ,czy Gierka na zjezdzie PZPR, Polska jest tylko jedna, tak tylko ,ze z tej POLSKI pisd....e zrobily sobie PRYWATNY FOLWARK i robia co im sie podoba, a KONUS jak HRABIA NA WLOSCIACH, ,ale przyjdzie czas, ,ze podkulicie te swoje ogony , i nikt wam nie pomnoze, wyladujecie na smietniku hostori, a inni przed TS. za to wszystko co robicie POLSCE i NARODOWI ,bo glosowalo na was tylko 5mln, a reszta ma was gleboko w ......

Może zainteresować Cię też: