Błaszczak: Wałęsa chce odebrać innym prawo do gromadzenia się

Komendant miejskiej policji zlekceważył tę sytuację; posłano zbyt małe siły policji - mówił szef MSWiA Mariusz Błaszczak, pytany o zajścia 24 czerwca w Radomiu. Jak podkreślił, dopóki rządzi PiS nie będzie przyzwolenia na burdy na ulicach.

wróć do artykułu
  • ~staszko z Krasnika
    (2018-04-05 19:43)
    nie cierpie tej larwy,strachliwej ,zaklamanej ,wyksztalciuch przy zlobie
  • ~kaju
    (2017-09-21 08:23)
    Przed 2015 nie było burd na ulicach. To PiS wyprowadza ludzi z lewa i prawa!
  • ~rycho
    (2017-07-04 20:25)
    a dlaczego wy odbieracie nam możliwość niezgadzania się z waszymi wiecami i tak się ludzi boicie że odgradzają was kordony policji rodaków się boicie
  • ~proste
    (2017-07-03 16:46)
    znowu przeskoczy plot i zniszczy ten piekny bolszewicki kraj
  • ~emerytka
    (2017-07-03 14:04)
    proponuję żeby Wałęsę nie ruszać jak się położy na ziemi nich tam leży dopuki chce postawić znak drogowy aby kierowcy go omijali a na tego pana nie zwracać uwagi.
  • ~Karmen
    (2017-07-03 12:03)
    Błaszczyku,chłopie zrozum ,że Prezydent Wałęsa nic ci nie odbiera i nam też.Tobie płacimy za gwarantowanie nam bezpieczeństwa. I zrób coś ,żeby policjanci działali lepiej.A o Prezydencie wyrażaj się z należytym szacunkiem. Bo ty jesteś malutkim klonem tego twojego............
  • ~Parafianka
    (2017-07-03 10:38)
    Swobodnie to on się może modlić w domu i to jak niem, czy ma na sobie spodnie.
  • ~Oficer Prowadzący notorycznego gracza w TOTKA
    (2017-07-03 10:22)
    TW Boluś uważaj bo ja bendem pałować!!! Nie przyjeżdżaj 10-tego mącić!!!
  • ~juz wkrotce
    (2017-07-03 10:17)
    ja to pojde dopiero jak beda palowac
  • ~Ob RP
    (2017-07-03 09:57)
    Panie B jak pan coś powie to ja mam pewne wyproznienie.Idę więc na posiedzenie ?
  • ~Obywatel
    (2017-07-03 09:20)
    Historyk Błaszczak do dymisji!
  • ~misiek
    (2017-07-03 09:18)
    Czy nie ma głupoty której płaszczak by nie powiedział? Kto komu zabrania zgromadzeń i manifestacji? L. Wałea właśnie chce skorzystać ze swojego KONSTYTUCYJNEGO! prawa do manifestowania.