Petru relacjonuje obchody miesięcznicy smoleńskiej na Twitterze, a tu taka niespodzianka... Zobacz WIDEO

Jeżeli dochodzi do sytuacji, kiedy na miesięcznicy smoleńskiej muszą być barierki, żeby ludzie, którzy mają różne poglądy nie spotkali się, to pokazuje, jak duże jest napięcie wywołane rządami PiS - stwierdził we wtorek lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

wróć do artykułu
  • ~ POLAK
    (2017-07-23 13:15)
    gdzie sa prawdziwi POLACY?
  • ~amara
    (2017-07-14 11:45)
    Nie warto komentować bełkotu tej żałosnej postaci.
  • ~lanca_ster
    (2017-07-14 02:50)
    nieWiedza ogólna Petruscu budzi POdejrzenie, że i jego poglądy na gospodarkę robią z niego ekonoma a nie ekonomistę. Wstyd SGPiS (obecnie SGH) przynosi taki absolwent uczelni
  • ~PIS Góra Dzięki Bogu !
    (2017-07-13 22:01)
    Petru i cała opozycja jesteście Glomby Kapuściane na sile chcecie obalić Rząd PISu teraz przyczepiliście się do Miesięcznic cóż wam szaleńcy przeszkadza ze ludzie modlą się za tych co zginęli w Katastrofie Smoleńskiej wy gorsze jak SB wy dopiero jesteście komuniści bolszewicy ! Nie uda wam się obalić PISu !
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2017-07-13 19:52)
    PetRUS PetRUS Harenuss
  • ~Gość
    (2017-07-12 17:42)
    Petru jesteś głupi bedzwal zawsze odpalisz jakaś głupotę w parti Nowoczesnej są wszyscy tacy mądrzy jak ty ! Głupcy z głupimi się połączyli i robią zament na ulicach wy zPO jesteście jak było kiedyś SBE ! PIS karać cwaniaków po 5000tys i zaraz będzie spokój !!
  • ~Żenia
    (2017-07-12 14:38)
    Cienko tych POlszewików na KRAKOWSKIM a ten PSYCHOL SSchietynka Śmioszek mówił ze będzie ich milion
  • ~Nietia
    (2017-07-12 14:27)
    PetRUS PetRUS PetRUS trzyma z Niemczykami I AGENTAMI Cimoszewiczkami szkodnik jak inni na WSCHODNIE ZAMIECIE DRANIA pustogłowych
  • ~lekarz
    (2017-07-12 13:29)
    UBezpiecz sie Petru u Tuska i Merkel, bo masz POdkrazone oczy, a to dowodzi, ze zbliza sie twoj atak serca.
  • ~boy
    (2017-07-12 08:42)
    Zgranymi kartami to nawet marni szulerzy nie grają.
  • ~Big
    (2017-07-12 06:25)
    Prześledzenie kim jest Petru i skąd przychodzi.
  • ~gigante
    (2017-07-12 03:44)
    pietrek ty lepiej zapier dalaj na madere, cizia jest w potrzebie
  • ~kotlet
    (2017-07-12 00:21)
    On jest tak po prostu i po ludzku tepy
  • ~Rex
    (2017-07-11 22:59)
    Swietnie celne👍
  • ~Sfiks
    (2017-07-11 21:33)
    Cała opozycja gra jak im każe Kaczyńki i nie potrafi nic nowego wymyślić?!! Sądzą, że jak przyjdą protestować to zdobędą popularność?!! Żenada!!!
  • ~@ 'Jeżeli dochodzi do sytuacji, kiedy...'
    (2017-07-11 20:57)
    ... podobno bez wybuchów i bez udziału osób trzecich samolot przy szybkości 270 km/h i upadku z wysokości kilku metrów na błotnisty i z rzadka zalesiony rachitycznymi drzewkami grunt rozerwał się z do dziś nie ustalonych przyczyn na 30 000 poszarpanych kawałków! A niemal wszyscy pasażerowie zostali przemieleni na krwawą miazgę, którą trzeba było szuflą ładować do czarnych foliowych worków, żeby się w trumnach nie rozpełzła! // * // Natomiast Robert Kubica przy tej samej prędkości koziołkując po betonie kanadyjskiego toru wyścigowego i obijając się o bandy jedynie stracił koło i nawet sobie nie nabił guza! ------- Czy ci wszyscy "naukowcy z WAT" pod światłym przewodem pułkownika Laska są w stanie wypunktować i przedstawić nam "naukowo" wszystkie ważne przyczyny tego rozziewu przebiegu obu wydarzeń i choćby nieco złagodzić wynikający z tego rozziewu nasz dysonans poznawczy? - A może Petru się tego podejmie i wyjaśni nam ten dysonans własnymi słowami?
  • ~ww.bs
    (2017-07-11 20:13)
    Przynudzacie, wymyslacie. To nie PiS skłócił Polaków. To spadek po PRLu. To nie rozliczony PRL. To uprzywilejowany dalej reżimowy aparat z czasów sowieckich. Jakoś tak nigdy w tym pokoleniu nie dojdzie do przyjażni pomiędzy oprawcami a ich ofiarami. rany ciągle sie nie zagoiły . Wiele osób ciągle żyje w biedzie. To ofiary. A ich oprawcy żyją w dostatku. Żyją na koszt społeczeństwa, z przywilejami z czasów sowieckich. Nikt nie ma odwagi tego uciąć.
  • ~to sztuczne rozy
    (2017-07-11 19:48)
    ObywateleRP--------zakupili sztuczne roze, ktorymi machaja przed kamerami .Te roze sztuczne sa symbolem ich glupoty i chamstwa przeplecionego z nienawiscia.SZTUCZNE ROZE wielokrotnego pokazywania POdlosci
  • ~ooo
    (2017-07-11 19:26)
    Petru tobie dobrze wychodzi tylko dupczenie a tak to jesteś żerem .
  • ~Rude Popychło
    (2017-07-11 18:49)
    rychu dostał "koziej " ***** hahaha