Petru relacjonuje obchody miesięcznicy smoleńskiej na Twitterze, a tu taka niespodzianka... Zobacz WIDEO

Jeżeli dochodzi do sytuacji, kiedy na miesięcznicy smoleńskiej muszą być barierki, żeby ludzie, którzy mają różne poglądy nie spotkali się, to pokazuje, jak duże jest napięcie wywołane rządami PiS - stwierdził we wtorek lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

wróć do artykułu
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-07-11 11:54)
    Co w koncu robi podkomisja badajaca katastrofe smolenska ?.Skoro nie maja dowodow na zamach ?,to jaki sens maja te spedy co miesieczne !.D.Trump byl i co obiecal pomoc,jawnil ostatnia rozmowe blizniakow !.Klamstwo pisowskie,to sila motoryczna rzadu Kaczafiego.
  • ~proste
    (2017-07-11 11:58)
    Petru strasznie denerwuje prawdziwa kobiete przyszedl czas wprowadzic troche chamstwa na salony
  • ~M
    (2017-07-11 11:59)
    Co to za władza, która ze strachu przed obywatelem odgradza się od niego za pomocą barierek, kordonu policji i niekończących się kłamstw.
  • ~nawet Petru nie wejdzie
    (2017-07-11 12:00)
    niedlugo beda wpuszczac tylko tych co wierza w zamach
  • ~ajax
    (2017-07-11 12:04)
    Rysiu jak jakiejś gafy nie walnie to nie jest sobą?Tydzień bez kompromitacji i gafy to tydzień stracony?Cały czas nie mogę wyjść z podziwu, jak człowiek o tak nikczemnym poziomie inteligencji mógł zrobić taką karierę?
  • ~s
    (2017-07-11 12:12)
    Jacy obywatele, po prostu wciekle POlactwo prowokujace do rozroby,by pozniej oskarzac RZAD POLICJE I POLAKOW ze zostali pobici i beda zgrywac napadnietych i poszkodowanych.
  • ~józek
    (2017-07-11 12:26)
    Brawo dla pani , która umiała pokazać temu bucowi Swetru , gdzie jego miejsce .
  • ~ton
    (2017-07-11 12:31)
    czy macie pojecie????????? Wydarzenia ostatnich lat otworzyły ludziom oczy .Jak by sie nawet tej bandzie udało odzyskac władze, to by sie działo ! Na Starym Miescie stały by setki tysiecy ludzi , Czołgi by nie POmogły. Nie ma szans na POwrót !!!
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-07-11 12:31)
    Bedziecie jeszcze plakac !.
  • ~hey
    (2017-07-11 12:32)
    Rachoń NIE JEST dziennikarzem !!! To PiSbolszewicki gnom od propagandy !!!
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-11 12:37)
    BRAWO i UZNANIE dla Tej PANI. POKAZAŁA miejsce w szeregu ******* R. P. Bucha,cha,ha.
  • ~SZERYF
    (2017-07-11 12:44)
    powinien RACHON TEGO UBEKA OBSZCZYC
  • ~SZERYF
    (2017-07-11 12:48)
    UWAGA NATEI STRONIE PISZA UBEKI I USMARKANE DZIECI I WNUCZKI PRL
  • ~jaro
    (2017-07-11 12:49)
    Jaśnie Pan nie życzy sobie, żeby suweren zbytnio się do niego zbliżył. I dorobił się podeściku, pewnie zaoszczędził na benzynie.
  • ~ppppp
    (2017-07-11 12:56)
    Merytoryczna strona wypowiedzi tej pani świadczy o tym, że więcej rozumie niż się panu Petru wydawało i niż on sam rozumie.... A co do formy, to myślę, że powinna być dostosowana do słuchacza, więc w sumie, ta pani użyła właściwej, według mnie...
  • ~newforce
    (2017-07-11 13:09)
    Ta Babeczka jest rewelacyjna !!
  • ~aro
    (2017-07-11 14:02)
    agresja rodzi agresję, Petru został potraktowany tak jak sam traktuje innych, w sumie to dziwne jest zdziwienie tej hołoty że jest traktowana na zsadzie wzajemności
  • ~***** Petru
    (2017-07-11 14:10)
    - My jesteśmy suwerenem waszym, a nie pan naszym. Wy jesteście tutaj za nasze pieniądze - rezolutnie zauważyła pani, z którą Petru chciał podyskutować w centrum Warszawy. - My, czyli kto? - zapytał Petru. - Wy. - Ja nie pobieram wynagrodzenia jako poseł. - Nie pobiera pan, bo jak pan nie umiał PIT-ów wypełnić, a jest pan bankowcem, to nie dostał pan dopłaty. Trzeba się najpierw nauczyć, do szkoły iść. (...) - A może się pani przedstawić jeszcze? - nie dawał za wygraną Petru. - Ale komu ja mam się przedstawiać? Panu? Panie, pan to jesteś taki ****** że chłop ze wsi jest lepszy jak pan. Pan się wysłowić dobrze nie potrafisz - podsumowała posła Nowoczesnej rezolutna kobieta.
  • ~6 króli z Madery
    (2017-07-11 14:23)
    Brawo dla tej pani! Rumunie Petru masz nauczkę nie zaczepiaj polskich kobiet.
  • ~Sokular
    (2017-07-11 15:00)
    P.Ryszardzie :głupota i agresja zazwyczaj CHODZĄ razem-to wasz przypadek pusta,wydmuszkowa opozycjo