Przeciętny Polak zapłaci za paliwo ok. 350 zł rocznie więcej. Projekt ustawy przesłany do komisji

| Aktualizacja:

Poselski projekt ustawy o Funduszu Dróg Samorządowych, który wprowadza opłatę drogową w wysokości 20 groszy za litr benzyny i oleju napędowego, by pomóc samorządom w budowie i remontach dróg, trafi do komisji.

wróć do artykułu
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-07-12 19:51)
    W wakacje wystartował nowy program PiS pod hasłem "Oszustwo i Złodziejstwo, plus"!!! A wszystko to z powodu tego że brakuje na haracz dla pazernego o.(szusta) rydzyka to trzeba okłamać i oskubać uczciwego Polaka!
  • ~Koment
    (2017-07-12 19:40)
    Dobrym podejściem jest poczytać na ten temat, ale nie GW czy TVNu. Jeżeli to ma pójść na drogi to zgoda a jeszcze jedno. Wcale benzyna nie musi podrożeć tak mówią specjaliści. Zawsze to lepsze niż benzyna za Tuska po 6 zł.
  • ~Wdowi grosz
    (2017-07-12 19:36)
    Zlodziejstwo jest podstawa PiS.
  • ~sic.
    (2017-07-12 19:46)
    PiS to szubrawcy i zlodzeje. Co jeszcze musi zrobic Pis aby Polacy zrozumieli jak Kaczynski robi ich w konia.
  • ~M&Ms
    (2017-07-12 19:40)
    Posłowie mają 30 000 zł kwoty wolnej od podatku i pensje kilka razy wyższe niż przeciętna, to ich stać na podatek paliwowy. Jeszcze jak sobie kilometrówki odpiszą to nawet zarobią, niestety przeciętny Polak tak nie ma.
  • ~Jaro
    (2017-07-12 20:10)
    Właśnie wróciłem z Biedronki. Wystarczyła zapowiedź podwyżek cen benzyny, a tam już zmieniali ceny nabiału. Masełko poszło już w górę - smacznego.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-12 19:34)
    Nie uchwalenie jednej z Trzech ustaw zaproponowanych przez PiS ,może oznaczać wcześniejsze wybory.
  • ~Pstrowski
    (2017-07-12 20:15)
    Dziękujemy Partii i prosimy o więcej!
  • ~trzeźwomyślący
    (2017-07-12 20:46)
    Nie straszcie Polaków! Przecietny Polak robi średnio 10 tyś km, co przy wygórowanym zużyciu 7l/100km daje 140zł podwyżki rocznie. Jak trochę przyoszczędzi to jeszcze mniej, więc o co ta burza?
  • ~olewam
    (2017-07-12 20:29)
    Niech suweren który nakupował starych dwulitrowych pasatów za 500+beceluje. Mój nówka 1.0 Tsi pali piąteczkę.miesiąc na baku
  • ~aro