Cimoszewicz w TVN24: Jarosław Kaczyński to typowy przypadek tego złodzieja, który ucieka krzycząc "łapać złodzieja"

| Aktualizacja:

Gościem programu "Fakty po Faktach" w TVN24 był Włodzimierz Cimoszewicz, były premier i minister sprawiedliwości. Podczas programu polityk wypowiadał się na temat zmian w Sądzie Najwyższym, których dokonuje obecnie PiS.

wróć do artykułu
  • ~Stanisław 65
    (2017-07-28 05:48)
    Jakoś gdy był premierem nie miał tak lotnych spostrzeżeń i uciekł do puszczy , a tam jego miejsce!
  • ~Makro
    (2017-07-22 21:58)
    myślę że wystarczyłą ich odsunąć od władzy do końca życia to by nie ********* głupot a dzięki Wałęsie i grubej kresce wszystko zostało jak dawniej tylko mając w ręku wiedze dorobili się majątkow i wciąż chcą upodlać ten naród a niektórzy nawet wierzą że oni walczą o demokrację której są zaprzeczeniem.
  • ~Kumpel celi
    (2017-07-21 00:21)
    spółka z Dubienieckim = szpiegnapad na bank niepełnosprawnych
  • ~Ruska watiuszka
    (2017-07-20 19:04)
    Stary cwaniak POlszewik kareksow chciał gnębić POWODZIAN
  • ~Wkurzony
    (2017-07-20 05:55)
    Czytając te wypowiedzi zgadzam się z Piłsudzkim. że naród jest wspaniały tylko ludzie Ku.... Wy.
  • ~Stel
    (2017-07-17 12:38)
    AGENT----- CARECH----Ruska zaraza za KOPIEJKI to i kszyczał ten POlszewik w czasie POWODZI
  • ~Stiff
    (2017-07-17 12:09)
    Ty nie musisz nawet krzyczeć ,wszyscy wiedza kim jesteś
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2017-07-17 11:17)
    Patologiczny, chorobliwy anty-Polak, ubecki pomiot, esbecki donosiciel carex, chłystek wstępujący do zbrodniczej pzpr w czasie, kiedy nawet najbardziej zagorzali działacze rzucali legitymacjami... itp. Kto takiego śmiecia traktuje poważnie? Tylko inne śmiecie.
  • ~hanka
    (2017-07-17 11:13)
    Nie odsunięto w odpowiednim czasie ludzi ze starego systemu od władzy i dlatego Polska znowu chyli się ku upadkowi
  • ~Dodawanie komentarzy z mojego adresu IP zostało zablokowane
    (2017-07-17 11:10)
    ubecki pomiot, sb-ecki donosiciel Dawid Goldstein ujada, że inni mówią.
  • ~JÓZIEK DYRMAN
    (2017-07-17 10:48)
    SPRAWA SIĘ RYPŁA - KAREX - JURGIELTNIKU ALIAS CIMOSZKO . TWARZ WYKRZYWIONA WŚCIEKŁOŚCIĄ I STRACHEM . NARÓD CI NIE ZAPOMNI - ZAPŁACISZ ZA WSZYSTKO .
  • ~Giurdc
    (2017-07-17 07:34)
    Tatuś komunistyczny zbrodniarz, syn komunistyczny antyPolak.
  • ~ TW Bolek
    (2017-07-17 07:17)
    A "Carex" to typowy zlodziej, którego rękę złapano w cudzej kieszeni, a on się do tej ręki nie przyznaje.
  • ~ghbj
    (2017-07-17 06:49)
    Czyżby Cimoszewicz mówił o sobie !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Wilus
    (2017-07-17 06:39)
    Podlasie najwieksze przekrety w sadach, biurach notarialnych, samorzadzie bialostockim, gminach dokonujacych grabiezy mienia prywatnego nalezacego spadkobierca.
  • ~antek 67
    (2017-07-16 21:50)
    Czerwona lewacka zaraza
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-16 16:41)
    CIMOSZEWICZ - ŚMIECIU , ZAMILCZ , POLITYCZNY HOCHSZTAPLERZE .
  • ~lanca_ster
    (2017-07-16 14:22)
    Cimoszewicz to typowy przypadek komunisty, który słyszał o falansterach, ale nadal wierzy w bóstwa Materię, Ewolucję i Utopię
  • ~Lolo