Cimoszewicz w TVN24: Jarosław Kaczyński to typowy przypadek tego złodzieja, który ucieka krzycząc "łapać złodzieja"

| Aktualizacja:

Gościem programu "Fakty po Faktach" w TVN24 był Włodzimierz Cimoszewicz, były premier i minister sprawiedliwości. Podczas programu polityk wypowiadał się na temat zmian w Sądzie Najwyższym, których dokonuje obecnie PiS.

wróć do artykułu
  • ~s
    (2017-07-14 22:25)
    Cimoch expert POlactwa antypolak.
  • ~Bonifacy
    (2017-07-14 22:26)
    Do twojego fałszerskiego,komuszego r y j a słowo złodziej pasuje idealnie.A co do tych terminów np.9 sierpnia (którym też posługiwał się kolejny koszerny i d i o ta - Meysztowicz z N),to wykaż chachmęciarzu jakim cudem legislacyjnym przed tym terminem możliwe jest utworzenie nowego SN - oszuście.
  • ~soso$$iata men-da
    (2017-07-14 22:28)
    cimoszenko płatny pachołek soso$$iatego w tefaułenie, wielka kumulacja lewackiego G W na
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-07-14 22:39)
    Prezesina to poststalinowski paranoik. Chory na wielkość i władzę kłamca. Od Początku wolnej Polski skubie Polaków, a to uwłaszczając się na majątku Państwowym, a to trwoniąc publiczne pieniądze na misiewiczów,rydzyków,znajomych i inne PiS-tałatajstwo! Obecnie jak Car nadaje swoim,,bojarom" przywileje. Chowa się za plecami innych już od czasów komuny. Pozbawiony męstwa i honoru karzeł. Z bełkotem tego człowieka nie ma sensu polemizować bo 90% jego wypowiedzi to kłamstwa i pomówienia. Jego powinno odsunąć jego własne ugrupowanie. Myślę, że zostało tam jeszcze trochę uczciwych i rozsądnych ludzi. Im szybciej się go pozbędą, tym lepiej. Inaczej zgotuje Narodowi Polskiemu nową tragedię.
  • ~manifffa
    (2017-07-14 22:40)
    co robic ? dokad idziemy ? jak wykazuja badania opinii publicznej od 30 lat nie panowalo takie zadowolenie Polakow jak dzsiaj, gospodarka kwitnie, budzet ma ogromne miliardowe nadwyzki, bogacimy sie i optymizmem patrzymy w przyszlosc w bezpiecznym i przyjaznym kraju. Opalamy sie na najbogatszych plazach i kurortach na calym swiecie. Im wiecej dobrej zmiany - tym lepiej i dostatniej, czego nam zadroszcza ci inni i prawie wyobcowani z cywilizacji europejskiej. Kazda dobra zmiana to wzrost poparcia i nieograniczonego zaufania do rzadu. Zmienia sie - Polska przypomiala sobie o tych "zapomianych i przegranych" terapii szokowych, ekspermymentow kulturowo-switopogladowych, o polskich dzieciach, rodzinach, o wsi i malych misteczkach wschodnich. Sa hamulcowi tych przemian, ci musza zrozumiec, ze tam gdzie my tam granica i drogi powrotnej juz nie ma. Kazdy dzien przybliza do prawdziwej wolnosci bez niedemokratycznych kast, samozwanczych autorytetow, profesorow z swinie w prl, okupacje klik z prl awansu spolecznego. Nowy dzien -nowa szansa przede wszystkim dla POLAKOW w swoim kraju. Nowe Panstwo Polskie - nowe prawo -nowa Konstytucja -3 razy TAK !!!
  • ~Eeee tam....y.e.b.a.ć te G N I D E HAJKE ile wlezie
    (2017-07-14 22:41)
    Cimosza tego wnuka MO RD ER CY Polaków i wszystkich zakamuflowanych żytów z Patologii Oprychów-ile wlezie i olewać ciepłym moczem i szerokim strumieniem!
  • ~abra
    (2017-07-14 22:53)
    TW Carex wylazł z lasu i znowu nadaje - synuś go wezwał do pomocy?
  • ~joł
    (2017-07-14 22:54)
    Podpowiem wam o co chodzi: PODATEK OBROTOWY OD SKLEPÓW WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH...(ci...)
  • ~grzeg
    (2017-07-14 22:55)
    Facet zgłupiał albo świadomie błaznuje.
  • ~HANS KLOSS
    (2017-07-14 22:58)
    TW CAREX ZNOW NADAJE
  • ~krajanka
    (2017-07-14 23:01)
    Wiekszej destrukcji panstwa niz za rzadow ruskich pacholkow jak Cimoszewicz, to napewno nie bylo nigdy i juz nie bedzie! Znowu dajesz glos czlowieku z puszczy,zeby tylko POdjudzac ludzi.Swoje juz zrobiles,wiec teraz czas na "malczaj".
  • ~Czerwona grupa
    (2017-07-14 23:02)
    Martwi się że komplet władzy znajdzie się w rękach jednej grupy.Tych zmartwień demokrata nie miał jak władza była w rękach czerwonej grupy od 1945 roku do 2015 roku.
  • ~cerex2
    (2017-07-14 23:13)
    jedyne to pozbawic go w raz z rodzina POSKIEGO OBYWATELSTWA wydalic na sybir jesli bedzie stawial opor to powiesic ten bandycki komplet na drzewach w okolicy gdzie zamieszkuje dopiero wtedy zapanuje o nim i rodzinie cisza
  • ~karuzela
    (2017-07-14 23:21)
    Cienias z przeszłością
  • ~ajax
    (2017-07-14 23:34)
    Znowu były komunistyczny kacyk z samej wierchuszki wygłasza swoje mądrości.Mają ci komuniści tupet, oj mają.
  • ~Zbigniew Sowa
    (2017-07-14 23:46)
    Towarzysz Carex opuścił puszczańskie sioło i rozsiewa nienawistne fluidy.
  • ~wolf2016
    (2017-07-14 23:57)
    MA RACJE!!!!Prezes to złodziej i pijak bo każdy pijak to złodziej....
  • ~...
    (2017-07-15 00:01)
    ..Ludzie ..Media .. przypomnijcie o tym czym dla "pomaranczowej rewolucji był Sąd NAJWYŻSZY " ,TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY TO JUŻ PRZESZLOŚĆ .Wyłączylem "capslock" .Jak przy wizycie Prezydenta U.S.A jego prezes moze siedziec kolo prezesa ,.Poraz kolejny mowie ..komuna w alternatywnym wydaniu wraca .....
  • ~Spinelli Altiero
    (2017-07-15 00:58)
    TW Carex nadaje!
  • ~Nick
    (2017-07-15 01:10)
    Pamiętam pana plakaty na budce trafo kiedy nadeszły zmiany. Od dziecka uważałem że ma pan aparycję lisa. I taki pan jest. Kołowałeś chłopie ten kraj biednych ludzi 25 lat. Gdzie dopustwm Bożym jest teraz kredyt i pensja wydawana w czterech 500 zł banknotach. A ty lisie ile dziś masz? Ile zyskałeś? Tak się boisz że ci się do tego dobiorą? Widać że tak bo bredzisz ze strachu.