Pawłowicz relacjonuje nocne posiedzenie komisji. "Obstrukcje. Agresywne kobiety z opozycji w furii i nienawistnym szale"

| Aktualizacja:

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości dokładnie zrelacjonowała to, co widziała w czasie nocnego posiedzenia komisji sprawiedliwości w Sejmie.

wróć do artykułu
  • ~Jj
    (2017-07-20 21:38)
    JUŻ WIEM CZEMU TAK WACHLUJE . PEWNIE ZAŻYWA ESPUMISAN.
  • ~xxxx
    (2017-07-20 14:20)
    Posłanko Pawłowicz, skoro posłanka tak szanuje zdanie prezesa to posłanka " zamknie mordę jak prezes powiedział " - cytuję wczorajsze słowa rzeczonej posłanki
  • ~Piotrowicz
    (2017-07-20 14:18)
    Krycha jak masz obstrukcje to pij rycyne .
  • ~dasa
    (2017-07-20 13:59)
    Jak pani Pawłowicz tak pisze, to tak właśnie jest. Co jak co, ale o agresywnych kobietach w furii i nienawistnym szale ta pani wie wszystko.
  • ~@Dalliani
    (2017-07-20 13:56)
    Kto nami rzadzi,katastrofa:(
  • ~bosto
    (2017-07-20 13:38)
    Pani Krystyno, chyba nie było tak źle, bo nikt Pani nie przeszkadzał w jedzeniu kanapki.
  • ~TCT
    (2017-07-20 13:24)
    Czy ta pani lustra nie ma?
  • ~Tolkien
    (2017-07-20 13:21)
    Moi Rodacy: J. KACZYŃSKI i kilku innych posłów to typowe przykłady OSOBOWOŚCI PARANOICZNEJ. Są to bardzo inteligentne osoby, z którymi trudno rozmawiać. Najlepiej je ignorować i trzeba być dla nich niezwykle miłym, Wtedy się BARDZO DENERWUJĄ. Są to osoby, które nieświadomie wypuszczają ze swoich ust obelgi - nie wolno na nie reagować. Wiem to trudne, ale w innym wypadku nasza emocjonalna reakcja będzie pożywką dla dalszych insynuacji i OBRÓCENIA KOTA OGONEM. Właśnie z tego powodu terapia takich osób jest utrudniona, ponieważ Osoby z OSOBOWOŚCIĄ PARANOICZNĄ wszędzie widzą spiski i wrogów. Jedną z ważniejszych cech takich osób jest notoryczne kłamstwo oraz PROJEKCJA, podczas której wyrzucają z siebie całą PRAWDĘ o sobie, której nie akceptują, dlatego kierują ją w kierunku innych osób. Jeśli ktoś mówi o drugiej osobie: że jest "największym zdrajcą i największym szkodnikiem" to tak naprawdę mówi to o sobie. Jeśli ktoś mówi do innych: "nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich,... , zniszczyliście go, zabiliście go" - to taka osoba właśnie stosuje PROJEKCJĘ. To takie rozdwojenie jaźni - jak w przypadku Golluma Sméagola z Władcy Pierścienia. KŁAMCA w GARNITURZE, nadal jest KŁAMCĄ...... KŁAMCA w SUTANNIE, nadal jest KŁAMCĄ.
  • ~dziedzic pruski
    (2017-07-20 13:14)
    A panna krysia panna krysia panna krysia pisdoliła przez mikrofon nie od dzisiaj
  • ~motek
    (2017-07-20 13:11)
    Przyjdzie taki czas że stanie się tak jak kiedyś powiedział Sikor , wataha zostanie dorżnięta .
  • ~gostek
    (2017-07-20 13:11)
    Żaden ,,poseł tylko pisowska kupa łajna !
  • ~prezes
    (2017-07-20 12:58)
    Ta wstrętna baba powtórzyła haniebne słowa Kaczyńskiego. Że też takie ordynarne babsko jest posłanką!!