Ziobro wbija szpilę Łapińskiemu: Zalecam panu rzecznikowi, żeby zachował skromność i umiar

Nie żałuję swoich słów, że między bajki można włożyć opowieści o wecie prezydenta Andrzeja Dudy ws. ustaw o SN i KRS; uważam , że były one trafną analizą polityczną sytuacji której się spodziewaliśmy - powiedział w środę minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Polityk PiS odniósł się też do potyczki słownej do jakiej doszło na linii resort sprawiedliwości - Pałac Prezydencki.

wróć do artykułu
  • ~Tyle w temacie
    (2017-08-02 14:42)
    Jakich ten DUDA wybrał współpracowników PREZYDENT LECH KACZYNSKI to wiedział z kim mieć współprace czy doradztwo nie BABcia skler--oczka
  • ~pamiętliwy
    (2017-07-27 16:00)
    No ZERO co tak słabo. Już wezwać "Łapę" do prokuratury, postawić byleJakie zarzuty i na "dołek" w celu przeprowadzenia aresztu wydobywczego. Przecież ZERO pamiętasz chyba jak to się robi. Albo lepiej, załatw "Łapę" jak śp. Blidę - po co zawracać głowę prokuraturze.
  • ~Mały
    (2017-07-27 10:28)
    Co nie obronicie skazanego Kamińskiego i Ziobro też pójdzie siedzieć poto mieli zmienić sądy a tu posłuszny Andrzej pokazał rogi jarusiowi
  • ~kocur
    (2017-07-27 08:29)
    NO JAKI SKROMNY I INTELIGENTNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~slazak
    (2017-07-27 08:03)
    jakie bullteriery, to zwykle gadziny
  • ~spacerowicz
    (2017-07-27 07:41)
    Skromności i umiaru trzeba nauczyć w szczególności swego wice BYLEJAKIEGO panie ziobro!. Podwórko sprząta się swoje podwórko sprząta się tak by było ładniejsze niż ma sąsiad. To dopiero buta i arogancja jakiegobyle!
  • ~Kurka z Szybkiego Rozbiegu:
    (2017-07-27 07:17)
    Na tym naszym "wolnym demokratycznym wybiegu" - jak to na wybiegu - gołe ściany i puste niebo... Tylko nasze marzenia po nim szybują... Jak ptaki... Jak nie pada... A jak pada - to lepiej nie mówić... Czujemy się wtedy jak zmokłe kury na spacerniaku...
  • ~Cy Tata Cyta Cytaty z Tacyta?
    (2017-07-27 06:33)
    Tak tylko przy okazji zacytuję klasyka i powiem wam krótko: "Ż*y*d* jest w takim samym stopniu i w ten sam sposób obywatelem kraju, w którym akurat mieszka, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta!" Mam tu dla was taki prosty quiz: - Czy chcesz, żeby twój starozakonny tasiemiec był twoim prezydentem? Albo twoim premierem...? Albo burmistrzem twojej stolicy...? Albo reprezentantem w parlamencie...? Albo rzecznikiem prasowym...? Albo telewizyjnym idolem...? Albo szefem...? Albo sąsiadem...? Albo szwagrem...? Albo skarbnikiem...? Albo właścicielem sklepu, w którym codziennie robisz zakupy...? Polacy na większość z tych pytań wielokrotnie odpowiedzieli: "TAK", co mi przypomina napisy "3 x TAK" obok napisów "MIN NIET", jakie widywałem w dzieciństwie na murach każdego dnia! - A z tymi minami to jednak nie było tak! Niektóre ciągle tkwią na posterunku...
  • ~NOWE HASŁO WYBORCZE:
    (2017-07-27 06:22)
    SUSKI NA PREZYDENTA - A ŁAPIŃSKI NA JEGO RZECZNIKA!!!
  • ~ik
    (2017-07-27 06:17)
    panie ziobro jak pana postepowanie ma sie do wychowania synow
  • ~Zwolennik Prezydenta
    (2017-07-27 05:30)
    Totalna dengrenolada..Menele "pouczają" pana Prezydenta.Niestety to też Jego wina,bo dał sie sprowadzić chorym psychicznie dorolki papieru toaletowe.go
  • ~zero płaskonose
    (2017-07-27 05:06)
    Nos mu się spłaszczył - to po dwóch fangsch ?
  • ~Y
    (2017-07-26 22:47)
    A kto wystrugal D...e,nie PiS,już zapomniał, ciekawe?Teraz sobie wszystko sam przypisuje.
  • ~Podatnik EU
    (2017-07-26 22:02)
    Timmermans jest moim przedstawicielem w EU do kontroli czy moje podatki sa wlasciwie wydawane. Timmermans ma zatrzymac przekazywanie moich podatkow panstwom ktore lamia prawo i rzadom ktore buduja dyktature.
  • ~L. Bronstein
    (2017-07-26 21:08)
    Prawicowe psy czas się gryźć!
  • ~wyborca/ czasem jest fajno, czasem przesadzata
    (2017-07-26 21:03)
    *** Czasem jestesta fajni i milo Was sie czyta,.. coz z tego jak nazajutrz na skargi lecita,.. piszeta mondrze, czasem boki mozna zrywac.. coz z tego jak to bywa do zfrady przykrywa... nie wieta jak jest cienszko na starosc pracowac,... obietnic rentowych nie chceta dochowac,.. .... dzieciam wdowi grosik wcionsz wypominata,... ...ekonomia wiadomo,.. ale przesadzata...
  • ~TCT
    (2017-07-26 20:33)
    "Zalecam panu rzecznikowi, żeby zachował skromność i umiar", ....bo jak nie, to ktoś nad ranem do drzwi może zastukać.....
  • ~MordaZdradzecka
    (2017-07-26 20:00)
    W Polsce panuje kaszyzm. Jedną z jego twarzy jest ten, którego nieudolna PO nie potrafiła w porę postawić przed Trybunałem Stanu.
  • ~alicja
    (2017-07-26 19:34)
    tym razem sie nie wywinie nawet jak by calowal kopacz po hemoroidach
  • ~gosc