Poważne różnice zdań w obozie władzy. Gowin chwali weta Andrzeja Dudy, a Kaczyński mówi o błędzie

| Aktualizacja:

Wicepremier w zupełnie odmienny sposób niż prezes PiS ocenia decyzję prezydenta Dudy w sprawie ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS.

wróć do artykułu
  • ~Johny
    (2017-07-28 12:54)
    precz z pis-komuną.!!!!!
  • ~PISTrolle to zakała Polski /nie mylić z Wolską/
    (2017-07-28 10:11)
    jakieś trollowate wzmożenie wiatrów - doszły nowe pieniądze z państwowo - "rzondowych" zleceń ?
  • ~Suweren
    (2017-07-28 09:48)
    Ale ten Gowin to umie się postawić prezesowi Polski...
  • ~Macisław Płatow
    (2017-07-28 09:29)
    Tylko Gowin zapomniał ,o Jednym. ŻE ŻADNA ustawa bez PiS nie wejdzie w Tym Kraju.SAMOROZWIĄZANIE SEJMU.Wybory na jesień. Pora odrzucić plew od ziarna ,czyli Gowin na bruk.
  • ~12345
    (2017-07-28 08:51)
    Panie Srowin ps.Gowin,Ziobro to zero ,a pan to podwójne zero.
  • ~diak
    (2017-07-28 08:46)
    nie pojmuje pretenssji do gowina,jako glowny ministrant zachowuje sie jak wiekszosc hierarchow kk.Odczekamy kiedy sytuacja sie unormuje wtedy ustalimy za kim jestesmy.diak
  • ~seba
    (2017-07-28 08:29)
    Pan Gowin znowu swoje mądrości gada jak był w PO też miał odmienne zdania. Pozdrawiam.
  • ~tadek
    (2017-07-28 08:15)
    Poseł K. mówi o błędzie z obłędem w oczach jak zwykle zresztą. Czas wreszcie ustąpić i przestać demolować nasz kraj. Zająć się sobą i zacząć się leczyć.
  • ~Podstawowa idea PIS to przyłączyć Polskę do Rosji
    (2017-07-28 07:47)
    Ile czasu można tolerować i znosić hybrydowe działania władz PIS ? Negowanie Konstytucji, łamanie zasad demokracji, łamanie prób oporu, wypuszczanie policji na Obywateli, nocne głosowania w Sejmie i Senacie po to, żeby uśpić uwagę Obywateli - wszystko połączone z rozbrajaniem Polski, to zdrada stanu. Wytrzymałość materiału ludzkiego nie jest nieograniczona, takiej polityce wszyscy Polacy i Polki muszą się sprzeciwiać w każdym momencie, bo podstawowa idea PIS to wyrwać Polskę z Unii i przyłączyć Polskę do Rosji
  • ~internautka 50+
    (2017-07-28 07:42)
    P Gowin to taki chwiejny polityk, zawsze w rozkroku, ale zawsze kombinuje jakby tu być w środku, jakby być za a nawet przeciw Taki wałęsowicz.
  • ~lewica
    (2017-07-28 07:25)
    Gowin, lepiej pozno sie obudzic niz wcale
  • ~helena21